Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ja karmię tylko piersią i zaczne wprowadzac warzywka jak Weronisia będzie miała ok.5,5 miesiąca. skoro piszą wszędzie żeby tak wprowadzac to tak zrobię. nie ma się do czego spieszyc bo narazie mleczko wystarcza. Wszystko w nim jest więc nie widzę potrzeby żeby już coś wprowadzac. Moja Isia dziś pierwszy raz przespała calutką noc!!!!!! :D Zasnęła przed 22 i obudziła się o 6.20 :D jestem wyspana i dumna z córci. U nas też pada deszcz i ze spacerku nici :( szkoda bo mała już sie przyzwyczaiła i jak nigdzie nie wyruszamy to jest troche marudna. Co do pampersów ja używam dady i jednak kupię jeszcze 1 op. 3-ek,potem zobaczę. Też się trochę odciskają na nóżkach ale zapinam słabiej i nie jest tak źle. Poza tym 4-ki wydają się duże a w trójkach ma jeszcze luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na szybko bo mam urwanie głowy, szepienie przesyneli nam na jutro:( jutro jeszcze rehabilitacja bioderek... I cały czas szukam gdzies szpitala co robi na snie normalnym to badanie i znalazłam ale w kielcach a to troche daleko ale chyba sie zdecydujemy tam bo nie chce jej narazac na narkoze wystarczy ze w maju bedzie ta operacja... :( Mała mi dzis ładnie spi a ja staram sie troche posprzatac, dobrze ze m jutro ma wolne bo zawsze to lzej. Pochwale sie wam ze praca w moim nowym domu wre:P jestem mega szczesliwa... Napisze wiecej jutro albo wieczorem buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia a zanim wprowadzisz warzywa to kiedy rozpoczniesz ekspozycję na gluten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem kiedy rozpoczynac ekspozycję bo moja mała nie chce jesc ani pic niczego poza moim mlekiem i to prosto z cycusia, nawet mojego nie chce pic z butli wiec nie wiem jak ja to mam zrobic. Wiadomości nie zostawiłam bo mnie wtedy wkurzył ale szybko mi przeszło i podziękowałam mu w inny sposób,oczywiście wiedział za co ten "prezent" ;) ale zostawię mu wieczorem dziś zeby rano widział!!!!! Alexia a na jakiej ul. ten szpital w Kielcach??? Moja znajoma miała też bad. słuchu u wcześniaka właśnie w czasie snu. Muszę do niej zadzw i zapytac jak to wyglądało i dam znac. ale później bliżej wieczora bo mała teraz śpi i niechce jej obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak mu już tak podziękowałam to teraz się stara, przynajmniej się stara. Jacy oni są prości o matko, wystarczy zasugerowac żeby był dalej miły to będzie prezent i proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja na chwilke, bo mam na budowie urwanie głowy. Moge się pochwalic, że panele m kładzie w pokoajch na górze:) PYTANIE O GLUTEN dzis wieczorem albo jutro z samego rana dołoże małej trochę kaszki manny do mleka, żeby zobaczyć reakcje na gluten. Ktos pisała o biszkoptach więc nie wiem co jej dać w koncu to do tego mleka. może któraś ma jakis pomysł lub coś juz dawała??? ALEXIA jeszcze się okaże, że wyprowadzimy się w tym saym czasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia Dagmara ma tak samo, tylko i wyłącznie z cycka... będe próbowała łyżeczką ją karmić :) idziemy 8 stycznia na szczepienie więc wypytam pediatrę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zapytać jak Wasze dzieci reagują na swoje odbicie w lustrze? zauważają się? Dagmara gdzieś od tygodni usmiecha się na swój widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronisia się wpatruje w swoje odbicie ale bardziej podoba jej się moje :) śmieje się do mnie i guga :) ja mam szczepienie pod koniec stycznia i też muszę dopytac o to wprowadzanie jedzenia. Isia śmieje się na głos już codziennie i coraz więcej mówi, lubi zaczepiac jak nikt się do niej nie odzywa a widzi nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny siedze i wyje już nie mam siły. Olimpia drze sie cały dzień bez ustanku :-( mam juz dość chyba zwariuje :-( kurwa nie wiem co jej jest, ona nie płacze tylko sie drze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Olaczak Kacper różnie reaguje na odbicie w lustrze :-) czasem się się śmieje, a czasem tylko się przygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, może jej zęby idą ? Włóż jej palec do buzi i pomasuj dolne dziąsełka, gdy moja Zosia się drze to to pomaga. Zosia widzi swoje odbicie w lustrze, wpatruje się kilka sekund i traci zainteresowanie. Żeby ją rozśmieszyć to muszę się troszkę nawygłupiać,bo sama z siebie się nie śmieje, a już tym bardziej w głos, buuu:( No rano gdy wstaję i się z nią witam, to się uśmiecha, a tak to cięęęężko... Mam tylko nadzieję, że się to zmieni za niedługo. Ostatnio była taka fajna radosna,a od dwóch dni jakaś taka poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po szczepieniu, nie było tak źle, Lenka tylko troszkę płakała................................................................................. Domkwia ja zamiast bebilonu będę podawć małej enfamil bo takie mleko doradziła pani w aptce mojemu A. Planuję zacząć od jutra.................................................................................................................................................................................... Madziulka napisz jak twoja córcia po tym enfamilu ............................................................................................................................................................................... Olczak Lenka też się widzi w lustrze ale tylko się sobie przygląda, bardziej fascynuje ją TV i wtedy potrafi cieszyć się na głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
moja mała tez jak widzi odbicie w lustrze to się smieje, czasem długo się patrzy a czasem woli patrzec na mnie. Baaardzo dużo się smieje, duzo mówi. MEGI- zrób jak radzi netka, ja czasem jak płacze mała to naijam gaze na palec i przejeżdzam po dziąsłąch. pomaga. A jak będzie dłużej płakac to jedź do lekarza, bo mi dotór powiedziała, że jak dziecko histerycznie płacze dłużej niż 3-4 godziny to lekarz- dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba faktycznie cos od zębów jak wsadziłam jej palec to zaczeła go gryźć i na chwile sie uspokajała i potem znowu ryk. Teraz juz była taka zmeczona że zjadła i padła ale cały czas steka przez sen w łóżeczku i wkłada sobie rece. Ja jestem wykonczona fizycznie i psychicznie :-( boze dziewczyny....dzisiaj przez chwile odechciało mi sie byc mamą :-( okropne to jest co pisze....:-( jestem tak wykończona że masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXA mogę ci kupić kilka różnych i wysle ci (pisze o opaskach) :-) nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Proszę groszek. Napisz jutro jak Lena po Enfamilu. NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5500 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... 6100 mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 ..... 3 550...............7100. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 630 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6 225 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któras z was piala ze podała dziecku viburcol??? 1234 ty? Kurcze przelecialam tyle stron i nie znalazłam. Moglabysmi coś o tym napisać? To jest na receptę? Podobno skuteczne przy zabkowaniu. Na co to wogole jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któras z was piala ze podała dziecku viburcol??? 1234 ty? Kurcze przelecialam tyle stron i nie znalazłam. Moglabysmi coś o tym napisać? To jest na receptę? Podobno skuteczne przy zabkowaniu. Na co to wogole jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Kurcze tak się cieszyłam, że nareszcie udało się trafić z mlekiem, a od wczoraj znowu powtórka z rozrywki ;-( co wypije to praktycznie większość zwróci, wzdęcia powróciły, ból brzuszka, wysypka i marudzenie.. A może moje mleko mu szkodzi''?? mimo, że nic nowego nie jadłam?? Mam mętlik w głowie ;-( jak nie przejdzie do poniedziałku to pójdę z nim do lekarza.. Ciągle coś.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia to że jesz to co zawsze nie oznacza że akurat coś z tego nie szkodzi. Ja tak miałam z mlekie, okazało się po prawie 3 m-cach że mała ma skazę, koleżanka miała to samo tyle że jej synek gorzej reagował na nabiał. A Ty jesz coś z nabiału? Megi współczuje, viburcol jest skuteczny przy ząbkowaniu kolkach ale i przy niespoju, płaczu z niewiadomo jakiej przyczyny, ja dałam po szczepieniu, mała i tak marudziła ale mniej niż przed podaniem (włożeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
netka0902 bez sensu jest to pojenie dziecka w nocy,bo sie niepotrzebnie rozbudza. Poza tym widze,ze inne dziecisczki tez potrafis przespac cala noc,wiec uxnaje,ze to normalne :-) Kala tez siec pirknie smieje jak patrzymy w lustro.Czasem do mnie,a czasami do siebir. Jest kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie: Czy Wasze dzieciaczki jeszcze zeują? Nasz Sebastian ma wyraźnego zeza nadal, okulista powiedział, że dno oka prawidłowe i kontrola w 6 miesiącu życia. Pediatra zaś mówi, że zez fizjologiczny po 3 mies. powinien zaniknąć, w necie też to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
HANDZIA mój też ma skazę :-( nie jem w ogóle nabiału + dokarmiam bebilonem pepti.. Było dobrze przez ok 1mc i wszystko wróciło :-( ............................................................................................................................................................................. LANKA mój już przestał zezować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×