Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............27........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????.....Jagoda/ Juliusz.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska obżartuszek..............27.......15.09........????..... .....?? ??. .... Olczak..............25.......22.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK mmm2126....25......21.09......?....Mikołajek,?.........B iałystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoras mialaby ochote wyprostowac tabelke to bardzo prosze, ja niestety nie umiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............27........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. ......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86..........25........09.10.......????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????.....Jagoda/ Juliusz.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska obżartuszek..............27.......15.09........????..... .....?? ??. .... Olczak..............25.......22.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK mmm2126....25......21.09......?....Mikołajek,?.........B iałystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86...........25.......01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............27........02.09.........???..........???. .. ...Niemcy kama111111......29........02.09........???...........??? .......Niemcy Cobyeta..........29.........04.09... ???...Błaej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91.........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????.....Staś/Wiktoria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????.....Jagoda/ Juliusz.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska obżartuszek.......27.......15.09........????..... .....?? ??. .... Olczak..............25.......22.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ..24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK mmm2126...........25......21.09......?....Mikołajek,?.......Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ. ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????.......?? ??. ........ ..Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? ..............Niemcy Cobyeta............29........04.09......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????...............Suwałki wełnianykamyk....30........7.09........????...........?? ??. .........Warszawa Polcia91............20........08.09......???.....Amelka/O livier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????...........?? ??............Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wik toria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. ....Zielona Góra Matik2012.........30.........11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????......Jagoda/ Juliusz.... Kalisz silka84.............28.........13.09........????......... .?? ??.............Olsztyn Madleenn..........26........14.09.......????...........? ??? .............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ..........Wlkp. obżartuszek.......27........15.09........????..... .....?? ??. ......... Olczak..............25........22.09........????...Borys/Dagmara......Katowice roxikct..............21........22.09.......????......... .????............Małopolska wrzesniowa mamam ...24...23.09......????? .....,,,,,???.............UK mmm2126...............25.....21.09......?....Mikołajek,?...........B iałystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo ubran ciazowych to ja nie chodze bo nie mam co do nich wlozyc:p chodze w swoich dzinsach i jeszcze sie dopne ale juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo ubran ciazowych to ja nie chodze bo nie mam co do nich wlozyc:p chodze w swoich dzinsach i jeszcze sie dopne ale juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :-) przeczytalam dokładnie wasze wypowiedzi i bardzo chętnie przyłącze sie do Waszej dyskusji :-) jestem obecnie w 10 tygodniu ciąży czasami czuję się lepiej czasami gorzej, najgorsze jest wstawanie rano do pracy :-(. powiedzcie mi moje drogie czy macie problemy z zaparciami już? czy tylko ja mam takiego pecha...śliwki , otręby, owsianki to nic nie działa... pani w aptece ostatnio domówiła mi sprzedaży jakiegokolwiek preparata bo pwoiedziała ze nie bedzie odpowiadać za moją ciąże. No ale chyba są jakieś środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) co do ubran ciążowych to ja jeszcze chodzę w swoich :) chociaż wieczorem to w jeansach muszę odpinać guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za razem żegnam niestety w 12 tyg czyli teraz na wizycie okazało się że moja dzidzia nie żyje od ok 3 tyg. teraz jestem już po indukowaniu poronienia pod narkozą. To już drugi raz więc dzidzia poszła na badania genetyczne i my też będziemy badani dlaczego tracę dzidzie. Żegnam i mam nadzieję że już nie długo będę mogła znów cieszyć się z ciąży pa pa ps. nie piszcie do mnie ja już nie będę tu zaglądać to zbyt bolesne pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.... Nie wiem jak u was ale u mnie strasznie piekny dzionek dzisiaj... Zmartwiłyście mnie swoimi wynikami z ta przyziernością niby do 2.5 jest norma ale to wiecie nigdy nie wiadomo lepiej miec 0.8 niz 2.2 Zawsze czym mniej tym lepiej, jezeli pozwolicie dopisze sie do Waszej tabelki Pozdrawiam i zycze udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ. ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????.......?? ??. ........ ..Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? ..............Niemcy Cobyeta............29........04.09......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????...............Suwałki wełnianykamyk....30........7.09........????...........?? ??. .........Warszawa Polcia91............20........08.09......???.....Amelka/O livier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????...........? ? ??............Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wik toria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. ....Zielona Góra Matik2012.........30.........11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????......Jagoda / Juliusz.... Kalisz silka84.............28.........13.09........????......... .?? ??.............Olsztyn Madleenn..........26........14.09.......????...........? ??? .............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ..........Wlkp. obżartuszek.......27........15.09........????..... .....?? ??. ......... Olczak..............25........22.09........????...Borys/D agmara......Katowice roxikct..............21........22.09.......????......... .????............Małopolska wrzesniowa mamam ...24...23.09......????? .....,,,,,???.............UK mmm2126...............25.....21.09......?....Mikołajek,? ...........B iałystok makulinduia............23.....10.09....????....Amanda/Cyprian....WLKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ. ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????.......?? ??. ........ ..Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? ..............Niemcy Cobyeta............29........04.09......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????...............Suwałki ememem84.........27........6.09........????...........?????............Hiszpania wełnianykamyk....30........7.09........????...........?? ??. .........Warszawa Polcia91............20........08.09......???.....Amelka/O livier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????...........? ? ??............Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wik toria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. ....Zielona Góra Matik2012.........30.........11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????......Jagoda / Juliusz.... Kalisz silka84.............28.........13.09........????......... .?? ??.............Olsztyn Madleenn..........26........14.09.......????...........? ??? .............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ..........Wlkp. obżartuszek.......27........15.09........????..... .....?? ??. ......... Olczak..............25........22.09........????...Borys/D agmara......Katowice roxikct..............21........22.09.......????......... .????............Małopolska wrzesniowa mamam ...24...23.09......????? .....,,,,,???.............UK mmm2126...............25.....21.09......?....Mikołajek,? ...........B iałystok makulinduia............23.....10.09....????....Amanda/Cyp rian....WLKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! czytam Was i sie smieje do komputera:) ja tez mam coraz wieksze piersi. stanik zmienilam juz o jeden rozmiar ale to chyba nie wystarczy bo zauwazylam ze ten tez sie robi za ciasny :) ale to akurat mojemu mezowi sie bardzo podoba bo kiedys mialam niestety tylko rozmiar A moze male B zalezy z jakiej firmy a przy wzroscie 179cm to jednak bardzo maly biust. na razie mieszcze sie jeszcze w swoje ubrania ale brzuch juz zaczyna wylewac sie z nad biodrowek. bylam na zakupach i chcialm kupic sobie cos fajnego i doszlam do wniosku ze jednak ubrania o rozmiar wieksze nie sa fajne bo zeby na brzuch nie opinaly to znowu w biuscie i pod pachami mi wisi material. wiec chyba bede musiala kupowac ciazowe... na razie jeszcze mam a to czas. mysle ze nakupie leginsy i do tego tuniki i tak przetrwam do konca ciazy... kolejny babelek od nas odszedl... to takie dobijajace... dziewczyny sciskam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Z ciążowych ubrań kupiłam tylko legginsy bo brzuszek tak jak poprzedniczki wspomniały juz się nieco odznacza. Ale będąc w sklepie przy okazji zerknęłam na inne ubrania i podzieliłam się swoim szokiem na temat ceny ;-) Tez mysle że na lato jakies luzniejsze sukienki i przechodze. Ale legginsy musza być ;-) A z tą przeziernoscią to tez nie do końca sam wynik mówi wszystko... lekarz bierze pod uwage inne czynniki typu wiek, wzrost i wage kobiety, palenie papierowsów itp i na podstawie tego wszystkiego wylicza ryzyko-prawdopodobieństwo wad rozwojowych dziecka. Heh ja zawsze chciałam miec większe piersi a niestety nawet w ciąży widze nie spełni się moje marzenie;-) Tylko troche pełniejsze ale do odbijania sie duzo mi brakuje ;-P Nawet stanik nadal ten sam;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
A i z tymi snami tez mi sie sni moje dziecko;-) Ostatnio śniło mi sie że urodziłam zdrowego i dużego dzidziusia w trzecim miesiacu i zastanawiałam sie po co w takim razie chodzi sie 9 miesiecy w ciazy jak po trzech taki sam dzidzius ;-D Dobre schizy ;-P Sny pewnie dlatego, że nie możemy sie doczekać żeby zobaczyć nasze maleństwo. Mi sie czasem wyraźnie śni dzidzius leżący obok mnie na łóżku... tylko kurcze nie widać jaka płec ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Czesc Kobietki ! :) Od paru dni takze zastanawialam sie w co tu bede wchodzic jak juz zaczniie rosnac brzuszek:)) o gore to sie nie martwie bo mam duzo topow na ramiaczkach z takiego obcislego materialu, tak do pupy lub troszke za :) no i do tego bluzy, tez mam troche takich dluzszych :) Ale problem pojawia sie ze spodniami. Jestem uzalzniona od dzinsow-biodrowek :( ! Te co teraz w nich chodze to wiadomo jeszcze sie dopne ale juz w domku to chodze z rozpietymi hihi. Jak zrobi sie cieplo to oczywiscie stawaim na leginsy lub rajtuzki :)) Gorzej jak zacznie mi rosnac gdy jeszcze bedzie zimno ( mieszkam w norwegii i tu dopiero jest taka pogoda w miare ladna od maja )bo nie wiem jak wyjde z domu w dresach na gumeczce hihi. Mysle jeszcze jak przezyje wiosne bez kurteczki skurzanej hihi. Ajj my mamuski mamy zmartwienia hehe. Pozdrawiam wszytskie mamuski ! :* Caluje was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ. ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????.......?? ??. ........ ..Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? ..............Niemcy Cobyeta............29........04.09......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????...............Suwałki ememem84.........27........6.09........????...........??? ??............Hiszpania wełnianykamyk....30........7.09........????...........?? ??. .........Warszawa Polcia91............20........08.09......???.....Amelka/O livier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????...........? ? ??............Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wik toria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. ....Zielona Góra Matik2012.........30.........11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????......Jagoda / Juliusz.... Kalisz silka84.............28.........13.09........????......... .?? ??.............Olsztyn Madleenn..........26........14.09.......????...........? ??? .............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ..........Wlkp. obżartuszek.......27........15.09........????..... .....?? ??. ......... Olczak..............25........22.09........????...Borys/D agmara......Katowice roxikct..............21........22.09.......????......... .????............Małopolska wrzesniowa lalla ...20...22.09......????? .....,,,,,Mikołaj/Nina.............Norwegia mmm2126...............25.....21.09......?....Mikołajek,? ...........B iałystok makulinduia............23.....10.09....????....Amanda/Cyp rian....WLKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
widze ze ulozylysmy sie trzy mamuski pod rzad w tabelce na termin 22.09 hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Dzień dobry Mamusie ! Widzę, ze u was temat ubrań ciążowych. U mnie niestety na razie nic nie widać po brzuszku. Wszyscy wokół mówią-'schudłaś', a jak im mowie, ze jestem już prawie w 4 m-cu ciąży to nie mogą uwierzyć. Może dlatego, ze tak jak pisałam wcześniej mam kilka kg nadwagi, i dlatego ciężko dojrzeć jakiekolwiek zmiany. Wszystkie spodnie dopinają się bez problemu, legginsy to chyba będę miała dobre do 6 miesiąca ciąży, ale na allegro popatrzę tych z podwyższonym stanem. Kobietki ubranka ciążowe są okropnie drogie i nie zawsze ładne, a przecież mamy fajną modę na legginsy, tuniczki, luźniejsze sukieneczki. Fajnie, że nie trzeba zaopatrywać się w specjalna odzież, no może za wyjątkiem jeansów. Tak poza tym, to mam wielki powrót mdłości. Podczas wczorajszych zakupów z synkiem, na liście znajdowało się mięso, no nie mogę na nie patrzeć w ciąży, a kurczak to mnie od razu odrzuca. Wy też macie taki wstręt do mięsa? Rozmawiałam z kilkoma mamusiami i niektóre mówiły, że jak kupowały to mięso, to odwracały głowę na drugą stronę, żeby tylko nie poczuć zapachu. Wiewióreczka, a miałas kontakt z dr. Stasiewiczem. Czytałam o nim wiele dobrych opinii. Mam zamiar wybrać sie w tym tygodniu. Rozpisałam się jak nigdy, jak na mnie to sukces, bo wolę czytać co u was, niż sama się tym dzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ojej jesli chodzi o mieso to ja na szczescie nie musze go kupowac bo tym zajmuje sie moj maz :) ale naprawde nie moge go jesc! ile razy zjadlam na obiad to pozniej przez reszte dnia mialam okropne bole glowy i mdlosci... cos okropnego... moi rodzice tego nie rozumieja jak mozna nie jesc miesa i ciezko ich przekonac przy niedzielnym obiedzie ze ja pozostane przy ziemniakach i surowce. mieso to zupelnie nie dla mnie. w ciazy mi nie sluzy. ja juz po spacerku z pieskiem! przepiekna pogoda. sloneczko grzeje mocno! mam nadzieje ze juz taka pogoda pozostanie i sniegi nie wroca:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam dokładnie tak samo z mięsem! jedyne co toleruje to ewentualnie pasztet z bułką :D moja siostra, która jest wegetarianką powiedziała, że wreszcie przeszłam na właściwą stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziweczyny! ja natomiast moge jesc wszystko od nabialu przez szyneczki i miesa :p moze to na chlopca mam taki apetyt?:p odrzucilo mnie tylko od slodkiego a bylam strasznym łasuchem :p pozdrawiam miłego słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×