Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......31 tc......14.09......Córka Alicja Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......29 tc......27.09......Córeczka - Karinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zle wpisalam przy zdjeciu... przeciez ja jestem dopiero w 32 tygodniu... glupolek ze mnie. dziekuje dziewczyny za mile slowa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby był już początek września,chciałabym mieć to już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Robwalka też bym chciała, chociaż zeby była juz połowa sierpnia, a tu tyle czasu jeszcze. Moja córcia dzisiaj bardzo aktywna, chyba próbuje pocieszyc mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia26 nie martw się-zobaczysz będzie dobrze!ja się tylko boję czy rozpoznam kiedy to się zacznie,nie chcę wyjść na panikarę albo żeby nie potrzebnie nie trzymali mnie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie dziewczyny czy wasze dzieci tez tak intensywnie się ruszają?nie zależnie od pory dnia!mały cały czas coś robi w brzuchu,najbardziej czuję po lewej stronie,ale nie jakieś kopanie po żebrach albo żołądku,tak jakby mały ugniatał mi lewy jajnik-sama już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ciesze sie że od jutra popołudniu jestem wolna :-) i powoli bedzie czas na pranie prasowanie i takie tam. Niestety smycz zostaje czyli telefon służbowy ale zapowiedziałam już wszystkim , że tylko ważne sprawy do wydzwaniania zresztą będe odbierać jak będzie mi się chciało :-) Jutro ważny dzień :-) rozliczeniowy :-) to mnie najbardziej cieszy :-) choć zapewne będe musiła na koniec wysłuchać mądrości mojego szefa i zobowiązać do do powrotu... itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzień pracy zleciał, czekam na męża aż po mnie przyjedzie i jedziemy gdzieś na obiadek, do usłyszenia później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzień pracy zleciał, czekam na męża aż po mnie przyjedzie i jedziemy gdzieś na obiadek, do usłyszenia później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzień pracy zleciał, czekam na mężulka i jedziemy gdzieś na obiadek :-) do usłyszenia poźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Handzia słuchaj lekarza, a napewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za Was :) Netka brzuszek ładny ;) Ja rzadko czuje, że mały kopie mnie w okolicach żołądka praktycznie zawsze w pęcherz, po bokach. Dzisiaj dopadly mnie znowu skurcze, akurat byłam na mieście, blisko miałam do mamy zakładu wiec do niej poszłam po jakimś czasie ustały. W pon mam wizyte musze powiedzieć lekarce o tym, mam nadzieje, że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Ello Mamuśki!! Handziu - nie martw się nie jesteś sama w tym klubie. Ja już leże drugi miesiąc i dalej mam leżeć :-( Dzisiaj byłam na wizycie i u maleństwa wszystko oki. Waży 1500g i kręci się, że aż miło. Usunęłyście mnie i Cypiska z tabelki :-( No to nie jest miłe :-( Pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA RUMCAJSA nawet nie wiem jak to sie stalo i kiedy. ja nawet nie zauwazylam... :) przepraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
madeleen ladne syneczek i brzuszek- zgrabniara jesteś!!!! Megisu jutro wielki dzień w kocu odpocznisz:) Robawalka gratuluje "obrotowego synka" Ja jak wyszłam o 10 rano tak dopiero teraz wróciłam. Z powrotem już jechała koleżanka moim autem, bo nie miałam siły. Zjadłam teraz obiad i m kazał mi już sie dzis nigdzie z łozka nie ruszać- w sumie nawet nie zamierzam. Zakupy zrobiłam - został mi jeszcze termometr, prześcieradło bawełniane ( bo w całym mieście nie było!!!!) i mleko modyfikowane i laktaror ale to może pożyczę. Jestem zmęczona jak nie wiem, jeszcze musze rozliczyc pieniądze, bo chce wiedzieć ile mnie wyszła wyprawka. Powiem Wam, że jak zobaczyłam podkłady poporodowe z belli to sie wystraszyłam, ze są ogromne i kupiłam zwykłe podaski z belli tylko maxi. A pampersy kupiłam jedną paczkę ( 72szt) za 46 zł rozmiar 2. Będę na bieżąco dokupować, zeby mi to potem nie leżało. Kupiłam też butelki 2 z avnetu te średnie i jedną canapola na wodę. Do tego po jednym rodzaju smoczka, także sprawę butelek i smoczkow mam zamkniętą na 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HankaRumcajsa szkoda że to akurat taki rodzaj klubu ;) A powiedz mi czy Ty tak leżysz plackiem? Bo ja musze przecież coś zrobic do jedzenia bo nie ma kto mi pomóc, leżę i owszem ale mnie szlag trafia po 1 dniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
włąsnie podliczyłam ile do tej pory wydałam na wyprawkę - 1177,79 zł . Jeszcze licze, że 350 zł wydam także nie jest źle:):):) To tak na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednak zamówię laktator tak na wszelki wypadek gdyby malutka wyszła wcześniej. Najwyżej komuś sprezentuje jak się nie przyda. Zrobiłam mojemu m listę do kupienia w aptece. Czy któraś kupiła przez allegro pościel do łóżeczka? Bo zastanawiam się czy zamówic czy kupic przy okazji nastepnej wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też liczyłam i wydałam do tej pory 1100 zł. Ale jeszcze duuużo mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamm
BRIGHT STARTS huśtawka ślimaczek do 11kg , ubranka dla dzidziusia , karuzela Tiny Love wyspa marzeń! Sprawdź komentarze od osób, które już u mnie kupiły. Zapraszam ;) http://tablica.pl/oferta/bright-starts-hustawka-slimaczek-do-11kg-ID1gEXX.html http://tablica.pl/oferta/tiny-love-karuzela-wyspa-marzen-ID1j4cN.html http://allegro.pl/dla-dziewczynki-lub-chlopca-roz-56-68-next-i-inne-i2466243406.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wlasnie 3 burza tego dnia nadchodzi pogoda oszalala.... Robwalka ogromnie sie ciesze ze synus sie okrecil do dolu:) i fajnie ze zdrowo rosnie:) Madleenn sliczne zdjecie buzki synka tak fajnie widac rysy:) brzusio zgrabniutki:) Hanka Rumcajska fajnie ze i u Ciebie wszystko dobrze po wizycie gratuluje:) przesledzilam Twoja sprawe znikniecia z tabelki i niechcacy pewnie nie do konca skopiwala ja mamuska2012 na str 222 bo na 221 jeszcze istniejesz wiec nie gniewaj sie nikt tego nie zrobil specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualna tabelka z Hanka Rumcajska:) MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......31 tc......14.09......Córka Alicja Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......29 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Nie gniewam się... tak tylko mi się smutno zrobiło... Ale już dobrze. Dziękuje ;-) Handzia, tak do końca plackiem to nie. Wstaje do łazienki i czasami po coś do jedzenie. Nie gotuje sama.Stanie przed garami jednak to by mi było za długo (na szczęście jest mamunia). W łazience też mam specjalne krzesełko na które mogę siadać do mycia. Leżę w domu. Raz zaryzykowałam i leżałam na huśtawce na dworze. Skończyło to się serią skurczy, bo co 20 min latałam do łazienki po schodach. Już więcej nie ryzykuje. Czytam dużo. Zamawiam sobie co raz nowe książki. Znajomi mi tez przynoszę. Ale jak jeszcze raz ktoś mi przyniesie jakąś książkę o ciąży, dziecku czy macierzyństwie to po prostu wygonie. Kompletowałam też wyprawkę w internecie trochę. To zwieramy szyjki, zaciskamy zęby i leżymy. Moje leżenie niestety nie których drażni. Dzisiaj np przyszła moja ciotka specjalnie do mnie, chyba tylko po to żeby mnie zdenerwować. Gryy.Stwierdziła, że rozmawiała z jakoś pielęgniarką i tamta powiedziała, że moje dziecko to będzie beksa bo ja go nie dotleniam bo nie wychodzę na zewnątrz. Na co ja jej odpowiedziałam, że mi lekarz nie pozwala chodzić i to nie jest mój wymysł. I wole beksę jak wcześniaka (z chorymi nerkami czy płuckami). Bo jak będzie beksa to tylko mi będzie ciężej, ale jak będzie chore to i ja i on się będziemy męczyć. Głupia baba!!! Ale i tak najlepiej pocieszył mnie mój mąż. Ostatnio dałam mu parę ulotek żeby się podszkolił w tym temacie. I on na komentarz ciotki zacytował mi jedno zdanie- "jak dziecko płacze to znaczy że z nami rozmawia" AMEN A teraz tabelka: MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......31 tc......14.09......Córka Alicja Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......29 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......29 tc......30.09......Synek Cypisek ❤️ U mnie za dwa dni będzie 30tc, chociaż niunio i tak jest o tydzień do przodu z USG:-) Ja piszę do was a młody ma czkawkę... to już trzeci raz dzisiaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluszek tez dzisiaj mial czkawke:) ja dopiero 3 raz czulam... dziewczyny wspolczuje tego lezenia... ja po 10 minutach lezenia musze usiasc bo nie daje rady na lewym boku... zaczynaja mnie bolec po lewej stronie zebra i na odwrot... jak siedze to znowu ugniata mnie cos pod piersiami... dlatego nie wyobrazam sobie ciaglego lezenia - to musi byc bardzo uciazliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia 26 Ja kupilam posciel na allegro:-) W sumie to dla mojej malej prawie wszystko kupilam przez allegro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HankaRumcajsa a czemu musisz lezec bo juz nie pamietam? Też masz problemy z szyjką oprócz tych skurczów? Czy miałaś jakieś plamienia? Bo ja mnie twardnieje macica, wcześniej myślałam że dzidzia mi się tak układa nisko i mnie uwiera a to ta macica ale mnie to nie boli tylko głupie uczucie, no i ta szyjka obniżyła się i wyprostowała ale plamien ani regularnych skórczy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Handziu - oprócz tych skurczy - twardnienia brzucha, mam skróconą szyjkę i miękką jak do porodu. Skurcze mam mimo leków rozkurczowych. np dziś u tylko u lekarza miałam 2. I on to widział i kazał leżeć. No to leżymy. No i boli tam w dole, oj boli... Ale już nie długo. Będę dzielna i wytrzymam. Wszystko byleby maleństwo było zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczescie nic nie boli ale leżę wytwale i już mam dosyc po 1 dniu, brrr. Ale wszystko dla mojej kruszynki :) Niektóre dziewczyny leżą po parę miesięcy głową w dół więc i my damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dziewczyny dacie radę!!! Ja leżałam plackiem 12 tygodni to Wam też sie uda!!! Dla maluszków wszytsko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×