Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megisu ma racje :) Trzeba też umieć szukać. Można wyszukać tam śliczne body i inne ubranka dla dzieciaczków. Body miał przeróżne z róznymi oostaciami z bajek, śmiesznymi napisami i w róznych kolorach i to za grosze. Nie wiem czy przyznacie mi racje ale rzeczy z lumpeksu wydają mi się lepsze gatunkowo bo te co kupimy w naszych polskich sklepach to chwila moment i się wyciagaja, od głupiego prania jakie potrafią zrobić się brzydkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie, jak wyjechałam do lekarza przed 1 tak dopiero wróciłam- kolejka niemiłosiernie długa bo lekarz był tydzien na urlopie ale do rzeczy: Dzidzia ma się dobrze, szaleje jak może:)Łożysko się podniosło i mam zostawić leki ale tego boje się najbardziej, że znowu bedzie tak jak ostatnio... Mam zazywać witaminy i magnez pić 3x dziennie. Mójej małej siusior nie urósł i mąż odetchnął z ulgą:) Poza tym mam wspaniałego lekarza, bo powiedział, że jak mam takie lęki przed karmieniem piersią i widzi, że nie rezygnuję z karmienia dla wygody to bedzie mnie wspierał i pomoże z niekarmieniem:) Dostałam skierowanie na badania na poniedziałek; mocz, glukoza,morfologia i posiew. A co do lupmeksów- są to świetne miejsca na polowanie tylko trzeba umieć- ja nie umiem. aha- aktualizuje tabelkę:) Polcia- fajnie, że z maleństwem jest dobrze:) Jutro powodzenia na badaniu, bo czytalam, że ktos ma:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......23 tc......54+5 kg/168cm.......08.09 - ??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......21 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-??? 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......20tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfask cieszę, że u Ciebie, u Was znaczy się wszystko ok :) i że Małej nic nie urosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje córeczki Smerfaskr :) Poprawiam swoje dane w tabelce bo Smerfaskr skopiowała nie tą ;) MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......23 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09 - ??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......21 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-??? 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......20tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr gratulacje:**************** ciesze sie razem z Toba:) ja jeszcze godzinka i do domu:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ! :) ciesze sie z Wami ze po wizytach u gin, z maluszkami wszystko dobrze :) dzis zrobilam nalot na lumpka ale obkupilam syneczka i siebie jestem padnieta :p moje male tak wariuje ze spac nie moglam w nocy:p zmykam sie myc do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! ciesze sie z Wami ze po wizytach u gin, z maluszkami wszystko dobrze:) dzis zrobilam nalot na lumpka ale obkupilam syneczka i siebie:D jestem padnieta ;p moje male tak wariuje ze spac nie moglam w nocy:) zmykam sie myc do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać nie mogę :-( wracając do lumpeksów to ja tez Polcia uważam ze są tam lepsze rzeczy gatunkowo niz w naszych sklepach. Polatałam dzisiaj po macro, sprawdzałam ceny pieluszek pampers i wydaje mi sie że chyba były w dobrej cenie tzn 3-6 kg 100 szt - 63 zł patrzyłam jeszcze na proszki lovella , yelp i dzidziuś wydaje mi sie ze były w dobrej cenie ale juz nie pamietam :-) kupiłam wino bezalkoholowe o którym wspominałam, blleee z macro firma Torres nie dobre nie próbujcie :-( spróbuje sie położyc, moze usnę , dobranoc mamuśki aaa smerfaskr cieszę się ze z twoją kruszynką wszystko ok,mam nadzieje ze do wizyty u lekarza 14 maja mojej coreczce jajka nie urosną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! :) Madlen, smerfaskr, polcia, - Ciesze sie, ze z malenstwem wszystko dobrze :) Ile mierza juz wasze dzieci? Na ciuchach mozna znalezc perelki dobre gatunkowo i markowe, to fakt. Dla mojego malenstwa znalazlam spiworek do spania, prawie jak nowy tylko za 4zl! i 7 body za 3 zl :) Takze warto, bo malenstwa szybko wyrastaja a nam nie bedzie zal wyrzucic. dzis bylam pobrac krew, wyniki jutro. Wizyta u gina w pon a usg we wtorek :) Moze sie dowiem kto tam siedzi:) Pewnie zauwazylyscie, ze pisze nieskladnie. dlatego, ze jestem osoba nieslyszaca, staram sie pisac tak zebyscie zrozumialy ale niestety nie zawsze mi sie udaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja już nie spię od 5 rano... a to za sprawą mojego Malucha, który urzadził sobie taką gimnastykę... mąż się smieje i mówi, że to będzie piłkarz :) a ja wiem jedno: napewno ma adhd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, długo mnie nie było bo remont dużo czasu zajmuje :) Ja niemam siły chodzić po lumpeksach bo mi zaraz duszno się robi wiec tylko na chwile wejde zobacze kilka brzydkich ciuszków i wychodze :P Madlleen Spóźnione ale szczere Najlepszego :)) Ciesze sie ze wszysko z Wami w porządku i dzieciaczki tam kąpią mamusie :) u mnie nadal w brzuszku cisza.... ale Dziś ide na USG i może sie dowiem kto tam taki spokojny jest :) A wczoraj dowiedziałam się, że po zjedzeniu pieczarek dziecko zasypia bo mają w sobie jakiś składnik po którym dzidzia sie uspakaja, kolezanka jak byla w ciazy zjadła i nie czula kopniaczkow dlugi czas i lekarz powiedzial ze to kwestia pieczarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) No to dziś przyszła moja kolej wizyty i oczywiście podobnie jak wczoraj Smerfaskr - troche się boję. Dziś ani razu nie poczułam ruchów Malusza, nawet rano, jak leżałam spokojnie, a nie jadłam pieczarek... Kto wie, może obróciło się pupą i kopie w tamtą stronę, hmm.. Smerfaskr, ciesze się, że z malutką wszystko dobrze- gratulacje :) Co do lumpeksów to jestem podobnego zdania, że można trafić na fajne okazy, dobre gatunkowo, z metką i nie zniszczone. Młoda mamo, jestem w szoku, że piszesz, że jesteś niesłysząca... Jeśli już to bardziej bym chyba powiedziała, że niedosłysząca. Ja mam brata niesłyszącego i wiem jaka składnia wyrazów w ich przypadku może być połamana. A to dlatego, że kiedyś (nie wiem jak jest teraz, bo w końcu jesteś od niego duuużo młodsza) nie uczyli odmian wyrazów. A Ty piszesz (jeśli jesteś osobą niesłyszącą) perfekcyjnie!!! :) Miłego dnia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie:):):) Zabiegana jestem od rana bo byłam na badaniach a teraz obiad potem praca... odezwe sie poznije:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajcie Mamusie:) Współczuję Wam kłopotów ze spaniem- u mnie tak róznie ale ostatnio spie jak reks. Lumpesy może się wybiorę w koncu w czwartek pogrzebać za czyms dla bobasa.Dla siebie też jakis tunik poszukam, może tez znajdę sukienkę na wesele. Betismile jak remont- konczysz? Megisu- nie wiedziałam że jest cos takiego jak wino bezalkoholowe. Jeszcze jakby likier taki wymyslili:P Wczoraj oświecilismy wszytskich w domu co do płci dziecka, bo mąż wygadał sie koledze więc wolelismy , żeby dowiedzieli sie od nas niż obcych. W każdym razie - totalny opad szczeny, bo wszytscy myśleli, ze jednak chłopak:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
młodamamo- jakos nie zwróciłam uwagi na pisownie, bo my tu wszytskie w pospiechu piszemu i czasami rózne cyrki wychodzą:) olczak-powodzenia- melduj sie po badaniach!!!! Dzięki za gratulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Gratuluje dziewczynom, ktore byly u gina i ciesze sie razem, z wami. Netka ty tez sie nie boj, wszystko bedzie dobrze, napewno. Ja wczoraj tez czulam slabo ruchy a wieczorem byl jeden strzal za drugim :) mlodamamapyta - piszesz bardzo dobrze, nie zauwazylam zadnej roznicy kochana :) Co do snu to ja na szczescie nie mam problemu. Szybko zasypiam i nie budze sie w ncy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) znów nie wyspana :-( nie moge wieczorem zasnąć natomiast rano chętnie bym poleniuchowała ale niestety do pracy trzeba wstać... dzisiaj ładny dzionek się zapowiada :-) co do ciuszków ja trochę buszuje po allegro , ostatnio udało mis ie kupić klika spiochów i body od jednej dziewczyny ceny naprawde przystepne a ciuszki wrecz w stanie idealnym. Wiadomo ze nowe też kupię, ale takie też nie zaszkodza póxniej nie będzie zal wyrzucić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) znów nie wyspana :-( nie moge wieczorem zasnąć natomiast rano chętnie bym poleniuchowała ale niestety do pracy trzeba wstać... dzisiaj ładny dzionek się zapowiada :-) co do ciuszków ja trochę buszuje po allegro , ostatnio udało mis ie kupić klika spiochów i body od jednej dziewczyny ceny naprawde przystepne a ciuszki wrecz w stanie idealnym. Wiadomo ze nowe też kupię, ale takie też nie zaszkodza póxniej nie będzie zal wyrzucić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuski:) ja w piatek ide na glukoze i jakos sie przemecze bez cytrynki zeby wrazie czego nie byly wyniki sfałszowane :) zapomnialam wam wczoraj napisac ze wczoraj mezczyzna kolo 30 lat ustapil miejsca w tramwaju:) ale mi sie milo zrobilo :) Olczak daj znac jak po badaniach :) mlodamamapyta ja tez nie zauwazylam zbytnio róznicy wszystkie tu czasem piszemy dziwnie jak jestesmy w biegu a nas korci zeby choc na chwilke zajrzec:) co do lumpeksow too ja wczoraj kupilam dla malego z firmy , h&m, reserwed i disneya:) i to za grosze :) aha i moj synek od paru dni tez tak cyrkuje ze w nocy tez spac nie moge juz nie wspominjac ze w dzien tez go ciagle czuje kiedy on spi... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i dziewczyny ktore byly u gin ile wazyly Wasze pociechy ? i ktory to tydz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam po przerwie, najpierw tydzień u rodziców a później przygotowania do przeprowadzki. 30go byłam u Gin, Bąbelka miała 417gr i nadal pusto między nóżkami za to stópki na 3,5 cm. Zaraz zaktualizuję tabelkę. Następna wizyta 29go i mam do tego czasu zrobić glukozę i powtórzyć morfologię. Ja na razie większość ciuszków kupuję w lumpkach a jeśli nowe to tylko uniseks, może pod koniec zacznę kupować nowe typowe pod płeć. Jak się potwierdzi , że dziewczynka to będę miała mnóstwo ciuszków po córeczce koleżanki :) Nie mam nikogo, kto mógłby dać po chłopcu. Bąbel kopie na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......23 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09 - ??? giga 83............28 .......23tc......60+5kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......21 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-??? 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......20tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
giga super!!! Ja nie wiem ile wazy mój Skarb ani ile ma długości, bo jakos mi wyleciało z głowy - bardziej martwiłam sie czy ma się dobrze i co z moim łózyskiem:) a to co dziś upolowałam. Przyda sie na wesele w październiku:) uwaga za 25 zł 2 szt. http://zapodaj.net/cf271dcb1f5f.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr to znaczy ja nie robie remontu tylko nadzoruje a dokładnie siedze i gotuje jedzonko dla chlopaków :) A ja dziś też mam wzyte u Gin na USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan Ładni jesteście ;) Ja mam komunię w weekend, więc może też wrzucę brzuszek :) żeby nie odstawał od reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gia83 - 3.5 cm to juz kawal stopy! :) Ale fajnie :) smerfaskr - swietne ciuszki dla mlodej damy :) Ja narazie nic nie kupuje bo czekam na przyplyw gotowki, z ktora ostatnio mamy krucho. ALe jak zaczne kupowac to zwariuje pewnie od nadmiaru wrazen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×