Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dzien dobry:) Znowu ja pierwsza hehe :):) nie moge spac;( tez tak macie?? Do tego w pracy przestawili mnie na dwie zmiany i dzis juz na popołudniu do samej nocy;( zastanawiam sie nad L4... U nie pogoda beznadziejna wiec wracam do łózka, moze uda mi sie jeszcze zasnac:) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dziekuje Wam wszystkim za zyczenia:*:*:* wczoraj troche poswietowalam. w niedziele caly dzien siedzialam na komuni... tak teraz uciekaja dni jak przyjechal maz ze od rana do wieczora jestem poza domem. wracam taka zmeczona ze mysle tylko o kapieli i spaniu... dzisiaj mam wizyte u gin i USG o 11:00. mam nadzieje ze dzidzius pokaze kim jest:D poza tym pogoda fatalna... zimno bo tylko ok 8 stopni... brrrr... pada deszcz i jest szaro... znalazlam jeden sklep w ktorym sprzedaja suknie ciazowe... to jakies nieporozumienie... kolory i kroje fatalne... ceny powalaja. suknie na gust minimum 40 letniej pani... a ja mam za niedlugo wesele :/ kolezanki. nie mam w czym isc :/ buziaki dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja za to miałam problem ze zaśnięciem, wierciłam się z boku na bok chyba przez 2 godziny... pogoda fajna - słońce świeci tylko, że wieje. Madlleen co do sukienek proponuje Ci coś takiego: są ladne mam 3 podobne w szafie i napewne wykorzystam je nie tylko na 2 imprezy, które się szykuja w rodzinie, ale także pózniej... przejżyj allegro nie koniecznie musi to być sukienka typowo ciążowa. można kupić poprostu krój odcicnany pod biustem :) tą napewno wykorzystasz na lato http://moda.allegro.pl/sukienka-maxi-suknia-dluga-sukienki-l-40-42-u0777-i2316245377.html a ta już bardziej elegancka http://moda.allegro.pl/kasandra-dluga-rozm-34-do-52-i2293091045.html pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dzień dobry:) Madeleen- sukienek na imprezy jest od groma. Nie musisz wcale kupować ciążowej tylko jak napisała olczak odcinane pod biustem lub zwiewne jakieś. Od zeszłego roku roku jest moda na takie fajne tuniki czy sukienki, że na Twoim miejscu darowałabym sobie chodzenie po sklepach z odzieżą ciążową- tylko kupowałabym w zwykłym sklpeie cos co założysz po ciązy. Ja tak robię:) Olczak- no ze spaniem to jest problem ale jeszcze kilka miesięcy i bedziemy mieć o wiele wiecej nocy nieprzespanych:P Współczuję pracy na 2 zmianie- ja osobiście nie cierpię, bo mam cały dzień rozwalony. dobra idę zjeść śniadanie i szykowac się na wizytę, bo mam o 13-14.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Madleenn, spóźnione, ale szczere wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i tego samego dla Polci ;) :* Olczak, ta pierwsza kiecka jest piękna, coś takiego chciałabym na wakacje, ale nie w czarnym tylko raczej w jaśniejszym kolorze :) Madleenn co do sukienek na wesele, to ja podzielam zdanie dziewczyn, że w sklepach na pewno znajdziesz sporo w fasonie z odcięciem pod biustem. Szkoda kasy na typowo ciążowe ciuchy, które i tak są przedrożone tylko dlatego, że sklepów z ciążowymi ciuchami jest jak na lekarstwo. Nie wiem jak duży masz brzuszek, ale jak spokojnie popatrzysz to na pewno coś dla siebie wybierzesz. Ja też od razu znalazłam sukienke dla siebie, bez większego chodzenia po mieście, mam nadzieję, że Tobie też sie uda ;) U nas dziś piękna pogoda, świeci słonko, wieje wiaterek i nie ma duchoty. Za 2 h wybieram się na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, czesc :) Jak wam mija dzien? Polcia, Madleen - Najlepszego! :* Daj znac po wizycie :) A ja proponuje Ci takie sukienki :http://moda.allegro.pl/elegancka-sukienka-ciazowa-s-kiara-i2322277876.html http://moda.allegro.pl/sukienka-ciazowa-drapowana-s-kiara-i2314953630.html http://moda.allegro.pl/sukienka-trzy-lezki-metalowy-zamek-l-i2326767119.html A co powiesz na to? http://moda.allegro.pl/asymetryczna-skosy-spodnica-maxi-zwiewna-szyfon-i2328876389.html :D Tez mialam problem z spaniem wczoraj ;/ Zasnelam dopiero po 1, ostatnio o tej porze poszlam spac z pol roku temu ;] Juz zapomnialam jak to jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
jejku, przysłałaby któraś trochę ciepła. U mnie koło Tarnowa (polskiego bieguna ciepła- nie wiem jak to mierzyli) jest 6 stopni:( Zaraz jadę do lekarza- denerwuje się i ciesze jednocześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, przyjeżdżaj do Wlkp. to się ogrzejesz :D Wizyty się nie bój, bedzie dobrze :) Z reszta kto to mówi, ja mam jutro swoją i też pewnie będę w lekkim stresie... Daj znać po wizycie i oczywiście powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam ze spaceru :) byłam w jednym sklepie gdzie maja rzeczy dla maleństw i się zdenerwowałam bo jest podział na różowe i niebieskie wrrr, ale potem odwiedziłam pepco i proszę rożki żólte bądź zielone, to samo ręczniki i ciuszki :) u mnie także piękna pogoda zero chmur troche wieje wietrzyk... dziewczyny dajcie znać jak po waszych wizytach dzisiaj i jutro :) ja odliczam dni do piątku :) na te usg.. a powiedzcie, czy któraś z was przeszła już przez glukozę? a dokładniej test obciążeniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_11111111
ja miałam test obciążenia glukozą jak na niego szłam bo byłam przerażona bo naczytałam się że jest to coś strasznego a w rzeczywistości nie było tak źle bardzo słodki roztwór moja rada to pić duszkiem i nie zatrzymywać się odrazu do dna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przeraza fakt, że nawet wody się z rana napić nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_11111111
dasz rade naprawdę to nie jest takie straszne ja miałam ten test robiony w 12 tyg ciąży bo miałam podejrzenie cukrzycy miałam wtedy straszne mdłości wymiotowałam a jednak jakoś poszło więc głowa do góry będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) alexia kochana ztego co wiem kobiety w ciąży mogą pracować tylko na dzienną zmiane... co tam nie tak chyba w tej pracy jest! faktycznie olczak ta pierwsza sukienka jest naprawde bardzo ładna, też mi sie bardzo podoba netka. smerfaskry koniecznie napisz co po wizycie u lekarza co u twojego dzidzia :-) ja dzisiaj miałam fatalną noc nie spałam do 2 w nocy , teraz jestem mega zmeczona a po pracy smigam do macro bo mają tam wina bezalkoholowe, jeśli któras z was lubi to polecam, co prawda tego z macro nie piłam ale piłam czerwone z tej stronki http://winabezalkoholowe.pl/ pychotka, ja jestem zwariowana na punkcie win , polecam :-) zawsze to namiastka prawdziwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Własnie niedawno wróciłam od pani doktor :) Maleństwo znowu broiło :P Wiercipięta mała nie pozwoliła tak łatwo posłuchać bicia serduszka ;) Przytyłam 2,3 kg i wyniki z moczu są dobre, teraz czeka mnie glukoza... MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......23 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09 - ??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......21 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-??? 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......20tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......23 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09 - ??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......21 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-??? 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+2 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......20tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam moją wagę, bo schudłam ostatnio 2 kg. Kurdę!!! I mam wyrzuty sumienia, ostatni tydzien w pracy był bardzo intensywny tak że nie miałam jak zjeść przez cały dzień no i na efekt nie trezbabyło długo czekać. Ale dziś mąż zadbał o wałówkę na cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1alwxia2
Ja juz w pracy... i teraz 7 godzin przede mna:( Ja miałam ta glukoze jak byłam pierwszy raz w ciąży i dało sie wytrzymac takze damy rade choc teraz sie obawiam czy uda mi sie to wypic i nie zwrócic... Co do pracy to nie moge narzekac teraz tylko sie babka rozchorowała i dlatego przeszłam na zmiany ale chyba pojde na L4 od czerwca Dajcie znac jak wrócice od lekarzy co tam słychac u Waszych kruszynek:):) Moja dzis szaleje tzn od kilku dni rozpiera Ja jakas energia bo dosc mozno sie wierci nawet w nocy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planach pracę do końca czerwca, mam mieć pomoc pod koniec tego miesiąca i mam douczyć tą osobę tak żeby już od lipca rzejęła moje obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma sie co naginać w pracy, ja od 1 czerwca uciekam na L4. alexia też o tym pomyśl :-) handzia podziwiam wytrwałość, ja sie boje upałów w pracy dlatego uciekam od 1 czerwca chorować, zresztą już mam dość... co do ruchów do moja dziewuszka :-) szaleje strasznie, wczoraj wieczorem nie mogłam spać między innymi dzięki niej :-D tak sie wierciła, kręciła , kopała ze cały czas o tym myslałam i nie mogłam zasnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie tez tak ze jak sie zacznie wiercic to Was to tak łaskocze??? Ja wczoraj myslałam ze oszaleje na wieczór tak kopała, potem sie przekrecała i tak w kółko, nawet sie bawiłysmy jak głaskałam po brzuchu to przestawała kopac a jak tylko przestałam to odrazu kopniaczki:):) Takie to jest cudowne uczucie.... moze myslicie ze jakas walnieta jestem ale ciesze sie nawet malego kopniaczka od mojego malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ja mam to samo, uwielbiam jak kopie :) Łaskotać też potrafi nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czytam was od rana a jeszcze sie nie odezwalam :) JAkis zastoj u mnie, nuda. Madleenn - trohe sie spoznilam, ale lepiej pozno niz wcale - wszystkiego najlepszego!!! :) olczak - ta dluga sukienka z linka jest cudna. Podobnie jak Netka tez takiej szukam na lato tylko bardziej kolorowa i kwiecista. smerfaskr - napisz koniecznie jak po wizycie. Gdybym tylko mogla to przyslalabym ci troche ciepla bo u mnie pogoda piekna. Taka w sam raz :) Megisu78 - tez lubie wino, szczegolnie czerwone :) Polcia - super, ze z malenstwem wszystko w porzadku. Ja dzisiaj tez chcialam sie wybrac do gina, ale maz wroci pozniej z pracy i chyba nic z tego. alexia2 - nie jestes walnieta :) Te kopniaczki to cudowna sprawa. Kazda z nas tak na nie reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się BARDZO cieszę jak maluch się wierci, przynajmniej wiem, że zyje, bo po moich poprzednich niepowodzeniach naprawdę mnie to bardzo podbudowuje :) ja u siebie odróżniam dwa rodzaje ruchów: 1. delikatne smyranie, które odczuwam właśnie jako łaskotanie 2. mocniejsze puknięcia, odczuwalne na ręce :) z niecierpliwością czekam na efekty wizualne :) co do sukienki, która wam się podoba :) nie będę się chcwalić dokładnie ten sam fason tylko inny wzór na materiale upolowałam w lumpeksie :D za całe 5 zł :) naprawdę jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak lumpeksy piękna sprawa :-) tylko troszkę czasu trzeba mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę z każdego kopniaczka, sama się do siebie śmieję :) A co do pracy to w sumie teraz taki szalony czas, poza tym nie mam za dużo do roboty, siedzę cały dzień przed kompem, chociaż jeśli nie muszę to uciekam od niego chociaż na chwilę bo chyba nie powinno się siedzieć za długo. A poza tym nie wysiedzę w domu, już się odzwyczaiłam, choć nie pogardziłabym 1 dniem wolnym w ciągu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie umiem szukać w lumpeksach, nie wiem jak ludzie coś tam kupują. Ale ze zwykłymi sklepami mam podobnie, nie wiem czy jestem taka wybredna czy nie ma tam nic godnego uwagi :( ja już doczekałam się "efektów wizualnych". Najczęściej wieczorami jak już leżę w łóżku tak mocno kopie, że mój M też może popatrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia ja z zakupami mam podobnie. Potrafie chodzic po sklepach kilka godzin, przegladac i wrocic do domu z niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lumpeksów to u mnie w miescie jest kilka z nowymi rzeczami i naprawde tanio tylko ze nie mam kiedy dobrze ze mam ciotke która tam bywa dwa razy w tyg i zawsze cos dla mnie wyszuka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×