Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

aha i wczoraj o 23 w dopadla mnie taka zgaga jak nigdy w zyciu:/ myslalam ze mi przelyk wypali:/ nie mialam w domu nic na zgage a herbatka mietowa nie pomogla:/ meczylam sie do 5 rana eeehhh a swoja droga to dopiero jak patrze na swoj suwaczek i widze te liczby.... to dopiero do mnie dociera ze juz wielkie odliczanie trwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan 86 ja tez mam takie przeczucie i nawet chcialabym urodzic w sierpniu, z 2 tygodnie przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka to bedziemy musialy sie postarac hehe np jakies mycie okien w sierpniu:p mi sie marzy 21.08 nasza kolejna rocznica slubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) U mnie wstretny pochmurny i zimny dzień, jestem już sama bo Moj Bartus gdzieś w Polskę pojechał grać wesele :-( leze w łóżku nic mi sie nie chce... Kruszynka rano kopala po śniadaniu śpi :-) grzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajcie, jestem już a wczoraj skonczyłam dzień z przygodami. Pojachałam do dentysty i akumulator mi zdechł. Musiałam dzownic po teściów( oni bez auto bo mają w naprawie) trzeba było sąsiada prosić. Ehh. Ale magnez chyba działa, bo nawet sobie nie zaklnełam z nerwów. Podeszłam do tego tak: niech się inni martwią jak w razie czego scholowac auto, ja sie nie mogę denerwować:) A dziś zafarbowałam włosy szamponetka i chyba mam za grube włosy, bo odrosty baaaaaardzo delikatnie rozjaśniło ale ogólnie i tak jest lepiej niż było. Pod koniec lipca zrobię blond pasemka przed weselem i tyle będzie eksperymentów:) Właśnie skonczyłam sprzątać i zaraz zrobie chyba kruche rożki z różą. gratuluję III trymestru. Ja mysle, że będę sierpniówką lub bardzo wczesną wrześniówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z pytaniem z innej beczki wam tez lekarz zabronił długich kąpieli w goracej wodzie? ja uwielbiałam takie kąpiele: gorąca woda, piana i książka do tego, ale lekarz zabronił... co do zgagi to polecam mleko! mi wystarczy pol kubka mleka i po zgadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
też uwielbiam takie kapiele ale nie wolno przebywać długo w goracej wodzie. Nie wiem czy chodzi o zasłabniecie czy o skurcze. W każdym razie nie ryzykuje. Obije sobie potem ( mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Dziewczyny co mogę wziąść na gardło? Syrop z cebuli się już robi, herbata z cytryną cały czas pita, a połykać nie mogę, tak mnie boli gardło. Do tego w nocy dość dużą goraczke dostałam, już nie mierzyłam tylko połówkę apapu extra i się pociłam. Zimno mi było chociaż byłam owinięta kołdrą i kocem. Nie pamiętam, żebym kiedyś tak chora była. Do tego jeszcze kręgosłup strasznie boli, jestem wykończona :( :( :( Poza tym jeszcze boje się o młodego, jakiś cichutki się stał, a zawsze taki ruchliwy był, chyba też się na nim odbiła ta ciężka nocka. Wczoraj któraś z Was pisała o przeziębieniu i wtedy sobie pomyślałam żebym mnie nic nie złapało, a pod wieczór już zaczynało mnie rozkładać :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak ja też mogę być październikówką ale kilka dni przed terminem tez zacznę próbować coś działać żeby urodzić i zaliczyć jeszcze wrzesień!co do kąpieli to w ciąży jest zabronione,ale olczak przed porodem możesz zacząć wylegiwać się w wannie(wtedy może też październikówką nie zostaniesz),Polcia co kwestii przeziębienia nie pomogę bo jak na razie chronię się przed tym!Byłyśmy z córą na zakupach,posprzątałyśmy,a teraz piorę,a raczej robi to pralka-na dworze zimno i wieje zimy wiatr,taka pogoda ma się teraz utrzymywać!Gratuluję dziewczyny 3 trymestru-oby wszystko szło w dobrym kierunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Megan, Ajponka, gratuluję 3 trymestru, faktycznie kto wie, czy nie będziecie sierpniówkami ;) Ja też mam przeczucie, że nie urodze w wyznaczonym terminie, ale data porodu dla mnie nie ma większego znaczenia, ważne by z dzidzią wszystko było ok :) Olczak, co do kąpieli w bardzo ciepłej wodzie to niestety musisz ich sobie odmówić, tez o tym słyszałam. Co prawda najniebezpieczniejsze jest to w pierwszym trymestrze ciąży, ale po co ryzykować dalej... Odbijesz sobie potem ;) Ja na zgagę tez pijam mleko, ale ostatnimi czasy jeden łyk mi nie pomaga. Muszę wypić co najmniej szklankę. Choć zawsze po nie sięgam, to polecam też maślankę albo kefir. Nabiał łagodzi palenie w przełyku. Im brzuszki większe, tym żołądek wyżej się podnosi i zgaga będzie teraz częstą dolegliwością. Polcia kuruj się i wracaj do zdrowia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciazy
hej dziewczyny ,jak tam u was z choroba ? bo u mnie nic ciekawego,dalej katar niesamowity leci jak z kranu,pije syrop prenalen,herbate z cytryna i syrop z cebuli,i czekam chyba nic nieszkodzi mojemu szkrabowi bo szaleje jak codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Cos tu dziś ruchu brak. Dziewczyny na imprezach albo chorują. Zdrowieć Mamusie. Ja wyszywam obrazki, bo muszę skończyć je do przyszłego tygodnia- są na prezent. Juz mnie oczy bolą i okulary nie pomagają. Cóż po dentyście umówię się z okulistą:) Czy badanie ekg przed porodem jest obowiązkowe? W ogóle to wczoraj wieczorem potwornie mnie serce bolało. Pewnie dlatego,że jest nas dwoje:) Pogoda paskudna deszczowo, tylko raz na czas słoneczko zaświeci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff skończyłam sprzątać i chyba mi kręgosłup pęknie tak mnie boli, faktycznie dziewczyny chyba bardzo zajęte dzisiaj bo nikoguśko tu nie ma. Ja samotna w domku to sie nudzę. U mnie piękna pogoda, nie spodziewalam się ze tak się rozpogodzi :-) słoneczko i ciepło, także pranie już się robi. A to mój brzucholek 23 tc 5 dni :-) sorki za inne atrakcje na zdjęciu :-D ale sama robiłam i trochę to trudne :-) http://zapodaj.net/f22fe93b3b532.jpg.html http://zapodaj.net/2a8812eb7c457.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IM IĘ MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......26 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....25 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......25 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......24 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......25 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......23 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......23 tc......27.09......??? Mama28.............28......23 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki!ja już tradycyjnie obudziłam się o 6 i spać nie mogę,a reszta śpi,zrobiłam sobie kawkę i teraz do 9 się ponudzę sama!Megisu fajny brzuszek i ciuszki takie słodkie-ja tez popadłam w obsesję z ubrankami,mam już ich tyle,że żeby umieścić wam do oglądania musiałabym stworzyć jakąś galerię!dziewczyny macie już te linie brązowe na brzuchu?ja jeszcze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mi się zaczęła robić taka delikatna ta kreska. z tego co wiem, to nie wszystkie kobiety ja mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dzień dobry ale pochmurny:( Megisu ładny brzuś, ciuszki śliczne:):) Ja dziś spędzam samotną niedzielę i zamiast gdzieś jechać to kisnę w domu, bo akumulator mam nie wymieniony. Dopiero we wtorek teść go zmieni:( A poza tym to mam stertę książek z biblioteki to poczytam trochę, powyszywam, może pójdę na spacer z psami do lasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) ja dopiero wstałam :-) już nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spałam :-) kreski na brzuchu nie mam, ani nawet zarysu, ponoć nie wszystkie kobiety mają. robwalka zrobiła mi smaka z tą kawą id sobie zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Ja mam kręskę i to sporą bo do 5 cm nad pępkiem. Mi już troche lepiej dostałam goraczkę jeszcze tylko przed 12 popołudniu wczoraj i potem już nie, głowa nie boli tylko gardło. Nockę całą przespałam. Jak wspomne sobie wczorajszą nocke to aż drżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, dla mnie starsznie glupie się to wydaje, ale jako, że jesteśmy z róznych części Polski to chciałam zapytać czy słyszałyście o tym, a mianowicie o "urzeku". że niby jak się z dzieckiem jeździ na spacer, to różni ludzie zaglądają do wózka i mogą rzucić na dzieci jakieś uroki i niby przed tym powinna uchronić czerwona kokardka, która powinno się zawiesić w wozku... dla mnie totalna bzdura, jestem osobą wierzącą i nie wierzę w wszelkiego rodzaju zabobony. gdy wczoraj o tym słyszałam to byłam w szoku, że ludzie w XXI wieku wierza w takie coś... słyszałyscie o tym? i jak się do tego odnosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milo mi slyszeć :] tak samo rozbawilo mnie stwierdzenie: nie łap się za żadną część ciała jak ktoś cię wystraszy, bo dziecko będzie miało znamię, albo nie patrz przez wizjer w drzwiach bo będzie miec wadę wzroku... no ludzie! kto w takie coś wierzy? i co najlepsze bo to wczoraj na urodzinach się na słuchałam, Ci, którzy mi to mowili byli trzeźwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalna bzdura :-D kokardke mogę przyczepić dla ozdoby Hihi. Koleżanki mi w pracy mówiły żeby horrorów nie oglądać i strasznych rzeczy bo coś tam... Nawet już nie pamietam o co chodziło. Bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalna bzdura :-D kokardke mogę przyczepić dla ozdoby Hihi. Koleżanki mi w pracy mówiły żeby horrorów nie oglądać i strasznych rzeczy bo coś tam... Nawet już nie pamietam o co chodziło. Bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny! jestem tu nowa:) Jestem w 23tyg ciazy i tak sie chcialam troche z wrzesniowymi mamusiami skonfrontowac:) Ja mam termin na 29 wrzesnia ale niedawno obliczylismy z moim chlopakiem, ze przy pierwszej wizycie u lekarza, podalismy zla date ostatniej miesiaczki. A wlasciwie to bylo tak ze wlasnie bylismy przy remontowaniu mieszkania i miesiaczka mi sie przesunela i potem pojechalismy na urlob i jakos na poczatku lutego wybralam sie do ginekologa, bo nie mialam miesiaczki. I teraz po wszystkich dokladnych obliczeniach doszlismy do wniosku ze ostatnia miesiaczke mialam 19grudnia, a mojej lekarce powiedzialam, ze 26 i teraz we Wtorek mam kolejna wizyte. Mysliscie, ze powinnam jej to powiedziec? Czy te pare dni sa malo wazne?? asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaję że powinnaś powiedzieć :-) mamuśka a ty skad jesteś bo nie wiem czy nie pisałaś czy mam sklerozę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chyba racje macie bo sie napewno przesunie termin porodu i ogolnie te wszystkie terminy u pracodawcow itp wstyd jak cholera no ale coz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×