Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

No wlasnie, tylko pijac kawe i cole trzeba brac pod uwage ile tej kofeiny sie dostarcza :) Tak samo ni emozna pasztetu, no ale jak ma sie wielka ochote to dlaczego nie zjesc go na sniadanie :) Oby tylko nie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Podczytuje was od rana, ale dopiero teraz pisze. Rzeczywiscie same cudenka w linkach. Ta niebieska posciel w misie jest cudna. Megan86 - twoj wozek tez mi sie bardzo podoba ze wzgledu na kolor i taki elegancki, "zgrabny" ksztalt. Musze go dzis pokazac mezowi - moze tez sie na ten wozek zdecydujemy :) Czy w zestawie jest tez fotelik - nosidelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie a ja tak bardzo nie przywiązuję uwagi do tego co jem,jem to na co mam ochotę!akurat nie lubię takich serów o jakich piszecie,a podrobów żadnych nie tknę więc z tym nie mam problemu!ja dla odmiany nie jestem w stanie wypić 2 litry płynów i więcej!lekarka dwa razy już mi mówiła ze mam więcej pić,ale ja nie daję rady,piję tylko tyle ile mi się chce!wody niegazowanej nie cierpię,jedynie smakową,ale i tak nie wypije tyle!bez wieczornego picia chodzę w nocy do wc,a jakbym wypijała te 2 litry dziennie to chyba bym w toalecie nocowała!a wy pijecie tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi, że przeoczyłaś Megan;) Ponowiłam pytanie :D Jak będa go grali u nas to wyciągnę męża na seansik :D Dziękuję za opinie :* A ten wózek to chyba z nosidełkiem, na allegro zestaw 3w1 więc chyba tak wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ajaponka wozek naprawde super lekko sie prowadzi skretne kola i taki zgrabny jest :) wersje sa 2w1 (gondola+ spacerowka) i 3w1 (gondola+spacerowka+nosidelo z adapterami ) do wozka gratis parasolka torba z przewijakiem, pokrowiec na nozki i foli przeciwdeszczowa. tylko nie mam fotki nosidelka poszukam zaraz w necie na zywo sie naprawde fajnie prezentuje duza gama kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylk zwroccie uwage ze spod jest w kolorze grafitowym i czarnym. ja wybralam grafit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja tez nie umiem tyle wypic. Ogolnie zawsze bardzo malo pilam i tez nie mam potrzeby wiecej. Wode pije smakowa Volvic o smaku zielonego jablka i jest ok. Jem wszystkie sery, lacznie z mozzarela i pije jedna kawe dziennie - wiec mozna by sie bylo przyczepic, ale nie chce sie az tak katowac. Od 2 tygodni ograniczam ilosc jedzenia i staram sie jesc w miare zdrowo, zeby znowu nie przytyc kolejnych 7 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja pije 1.5-2 l plynow z czego ta 1.5 to wlasnie biala woda niegazowana ktora uwielbiam:p nie znosze nic kolorowego i gazowanego;p a te pol litra to kawka i herbatka lubie barzo miete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan 86 - a gdzie mialas okazje widziec ten wozek "na zywo"? Ze wszystkich kolorow chyba ten twoj najladniejszy - elegancki taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dziewczyny jaki piękne pościele i wózki. Ja na razie mam jedna kremowa pościel jeszcze jedną musze dokupić a do wózka mam spiworek. Dziś zakupiłam dwa opakowania sudocremu dla bobasa 500 g za 42,20 i wysyłka gratis ( kupiłam dwie sztuki, bo się opłaca i jeszcze wysyłk a w cenie) a zuzyjemy i dzidzia i my z m. ja piję 2-3 litry na dzień. Przez pewien czas pisałm samą wodę niegazowana ale robiło mi się niedobrze o niej, potem przeszłam na smakową ( ale tam sama chemia) więc rozpuszczałam z domowym sokiem wisniowym lub innym . Teraz pijam lekko gazowana i rozpuszczam sok. Sporadycznie pije herbatę. Kawy wcale, cole też i innych napojow gazowanych i wcale mi ich nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety uwielbiam gazowane, zwłaszcza coca-colę i mirindę, woda niegazowana nie zaspokaja mojego pragnienia, choć też mam ją pod ręką. Ostatnio zasmakowała mi lekko-gazowana. Kawke wypije jak mam ochotę, przed ciążą piłam 1 - 2 dziennie. Teraz jak napiję się coli to odmawiam sobie kawki. Nie katuje się tak jak Ajponka i jadam pewne rzeczy, których teoretycznie nie wolno ale w bardzo małych ilościach i okazyjnie. Nie wiem ile przybrałam na wadze, aż się boję wejśc , bo apetyt mam wzmożony, zwłaszcza na słodkie. Jak nigdy- masakra jakaś. Teraz mam ochotę na płatki z mlekiem i kto wie, czy na kolację sobie nie zrobie ;P Ajponka, Ty będziesz kupowała wózek w PL czy w Niemczech ? Rozglądałaś się już mniej więcej? No i jak stoją cenowo w DE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska2012 ja tez nie potrzebuje ale robie to dla mojego babla i podobno mozna miec przez to malo wod plodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka - ja tez sie nie katuje :) Napisalam, ze jem wszystkie sery, pije kawe, ale staram sie ograniczac jedzenie ze wzgledu na moje szybkie tycie. Wczesniej jadlam wiecej niz potrzebowalam, bo tak mi wszystko smakowalo :) Co do wozkow to jeszcze nie wybralam i nie wiem gdzie kupie. Ceny w Niemczech sa naprawde rozne od 250 do 1000 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wchodze codziennie na wage i kontroluje wtedy to co jem i wtedy wiem w cigu dnia na co moge sobie pozwolic nie chce przytyc tak jak moja siostra 23kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
fajjne te filmiki a pies idiota to idiota:) mój pies tak chrapie albo spi na plecach z łapami na boki. Jak znajdę gdzieś fotkę to pokaże. Własnie Ajponka nie taniej by Ci wyszło zrobić wyprawkę w PL? Jejku zjadlam cały koszyk nektarynek. Brzych mam przez to tak wypchany, że jak wstanę z łózka to się chyba przeważe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia tych serów to ja dostałam takie zalecenie, a poza tym wszędzie na necie o tym piszą więc ja wolę nie jeśc dla własnego spokoju. Kawy nie piję odkąd dowiedziałam się o ciąży, herbaty niestety nie mogę przestac :) poza tym ograniczam wątróbkę i inne zakazane w ciąży produkty. Nie piszę że nie wolno jeśc np. wątróbki wcale ale raz na 2 miesiące można, byleby nie za często i dobrze wysmażoną. Warto się poświęcic dla maluszka, ja już tak jestem nastawiona, ciąża w sumie nie trwa wiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory przytyłam 8 kg, mam straszną chęc na coś słodkiego i pójdę chyba do sklepu bo m jeszcze nie wrócił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie tez 8.5 kg na plus zobaczymy co bedzie pozniej:p handzia smaczenego slodkiego :D aha i umowilam sie dzis na wizyte do dentysty na przeglad zabkow :) bo bylam z w zeszlym roku w czerwcu... wiecie co lipiec juz praktycznie za 3 dni i nie wierze ze porod juz tuz tuz... :D 8 tyg mi zostanie a moze nawet mniej jak synus sie pospieszy :D ale przelecialo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore sie od jutra za pranie wszystkiego dla Babla bo z tygodnia na tydzien mi ciezej z tym brzusiem wiec zebym pozniej z reka w nocniku nie zostala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no ja mam część już wypraną i wyprasowaną ale jeszcze troche przede mną. Łóżeczko mam wyniesione na budowę, trzeba je będzie w sierpniu przynieść z powrotem, kupic jakąs komodę, bo w moich szafkach już nie ma miejsca a wszytsko dla małej leży tak o. Swoją drogą ja też się boję, że bardzo przytuję i wszyscy straszą , że nie wróce do dawnej wagi i na nic nie będe miec czasu. Ale łudzę się, ze przy dobrej organizacji jakos znajdę czas dla siebie i te kg odejdą w zapomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×