Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Witam, jestem tu nowa. Jestem w 32 tygodniu ciąży, i mam nadzieje, że moge sie do was dołączyć. Kochane jak radzicie sobie w tak zaawansowanej ciąży, bo ja momentami już wymiękam, ale niestety ciąży nie da się przeskoczyc. Tydzien temu byłam u lekarza, i według usg malutka waży 1,700;) A jak tam u was z wagą waszego szkraba?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak usmialam sie jak przeczytalam tekst o zatrzymaniu :) a poźniej policjanci maja pretensje,ze powstaja głupie kawaly na ich temat :) ale to wszystko z życia wzięte :P Ajponka rożnie kobiety reagują na zblizające sie rozwiązanie. Ja osobiscie jestem teraz bardziej przerazona bo juz doświadczona. Przy pierwszej ciąży nie moglam sie doczekac porodu i jedyne co mnie martwilo to czy rozpoznam oznaki że to już. I mimo że poród mialam na prawde lekki i wspominam go super to jednak teraz jakos sie go obawiam :) a co do paznokci to u mnie kruchutko dlatego jakis miesiac temu nalozylam sobie żel na paznokcie i jestem bardzo zadowolona. MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
olczak,a nie miałaś przy sobie karty ciąży?To powinno im wystarczyć,choć faktycznie trafiłaś na idiotów...Ja jak się nie zapomnę to staram sie zapinać pasy,ale w specyficzny sposób,czyli tak,żeby nie naciskały na brzuszek :) To zawsze jakiś sposób na uniknięcie rozmów z policjantami. Załączam fotkę mini-kącika dla naszej Kalinki :) http://zapodaj.net/3bf2cc0d59199.jpg.html Jeszcze tylko kupimy mebelki i będzie cacy :) Co do wyprawki zabierzemy się za jej kompletowanie w sierpniu.W końcu myślę,że mamy jeszcze sporo czasu...,ale z łóżeczkiem to myślę,żeby je zamówić,ale odebrać dopiero jak się Mała urodzi tzn. R. odbierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja dzisiaj tylko na momencik bo naprawde nie mam czasu... Mama28 kacik super wyszedl. zaczynam sie zastanawiac nad takimi naklejkami... moj maz wlasnie skrecil lozeczko. wyglada super! ale okazalo sie ze nie jest wogole wylakierowane:( tylko surowe drewno:( dla meza to nie problem i wlasnie sie tym zajmuje ale za 400zl lozeczko powinno byc wylakierowane:( uciekam bo mam dzisiaj czas zakupow:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna co do tych tygodni, ale zmieniam ... MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja tylko na chwilkę, bo jestem w biegu przed weselem. Czuje sie juz dobrze jem w miarę normalnie a wczoraj byłam na biszkoptach:) Polcia własnie fotka na nk super!!! Olczak - ja tak miałam z policją w 24 tygodniu, gdzie nie było nic widać a przejechałam w sumie jedną ulicę bez pasów i też się przyczepili (dobrze, że miałam kartę ciąży, bo smiali się z niewidocznej ciąży). kącik Kalikni super- ja w przyszłym tygodniu będę malować na szafkach bajkowe pośtacie, bo lubie się tak czasem pobawić to meble przyozdobię:) Wiecie jaki numer z włosami??? Wczoraj zakręciłam loki bez żadnych żeli i pianek a dziś na wesele za nic nie chciały się kręcić. Wylałam na włosy pianke, żel, loto i lakier i ani lokówka ani prostownica nie zakręciła włosów!!! Szok! Zrobiłam fryzurę awaryjną, bo na dzownienie za jakąs fryzjerką trochę za późno. Buziole i nie skrobcie dużo, bo będę musiał nadrabiać:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ale dziś intensywny dzień, każda zabiegana i ja zaraz jade do pracy pędze;/ Znowu będe cały dzień w ruchu, mała pewnie przez to nie będzie mnie kopac i pewnie znowu będe się tym martwić, mimo, że wiem dlaczego tego nie robi ;P Smerfaskr, udanej zabawy na weselu :) Polcia, ale masz fajny szpiczasty brzuszek , tylko piłeczka u Ciebie i żadnych dodatkowych kg, super ;) Mama 2008 - ładniutki kącik dla Dzidziusia :) Olczak, cieszę się, że wyniki w normie :) Mogłabyś napisac jak w sumie skończyła się ta historia z policjantami? Swoją drogą -bez komentarza na ich głupotę :D Ło ło ło, co do tej maści to faktycznie mogłam mieć promocje, jak bedziesz przy okazji w tej taniej aptece i nie zapomnisz to się spytaj ( tak z czystej ciekawości ) ;) Ajponka, ja co prawda jestem 2 tyg. za Tobą, ale też powoli dociera do mnie fakt rozwiazania... Podobnie jak Ty mam obawy i lęki związane nie tylko z tym jak sobie poradzę jako mama, ale z samym porodem. Czy wszystko pójdzie dobrze, czy Niunia urdodzi sie zdrowa, czy będę miała cięzki poród itp itd. Staram się odpędzac myśli, ale na niewiele się to zdaje, siła wyższa strachu i obaw. Czytałam jednak, że na tym etapie ciąży te lęki są zupełnie normalne i wiele kobiet tak ma. Także pomyślmy sobie, że nie jesteśmy same ;) Zmykam dziewczynki, miłej soboty Wam życzę, wypoczywajcie dużo , zwłaszcza Handzia i do usłyszonka pewnie jutro :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilkę czasu to piszę!Mama28 ja mam przeszło 100 jak zmierzyłam brzuch!olczak co do nóg to ja się już nie wypowiadam,bo noce to dla mnie koszmar!co do zdarzenia z policją,to aż się wierzyć nie chce,że takie barany tam pracują!Ajponka zazdroszczę ci,że u ciebie już tak bliziutko żeby powitać maleństwo na świecie-uwierzcie chciałabym mieć to już za sobą!Mama28 śliczny kącik dla córeczki!Madleenn ja już chociaż po zakupach jestem!smerfaskr udanej zabawy i uważaj na siebie!Netka ty z tą pracą miałaś przystopować trochę!Witam nową mamę wśród nas-ewelia1209!będę zaglądać tutaj,ale za bardzo się nie rozpisujcie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) juz sie martwiłam o niektóre z was taka cisza wczoraj była. U mnie dzisiaj wielkie porządki, mąż umył wszystkie okna ja tylko firanki prasowałam i juz mam dość, no ale trzeba nod czasu do czasu chate ogarnąć. Olczak faktycznie co za barany, ja bym im powiedziała że mam opuchliznę głodową i dlatego mam taki brzuch :-D :-D Dzisiaj juz nic nie robie, wczoraj upiekłam babeczki, dzisiaj leze i sie pasę hihiih jak krówka na trawie. Netka uwazaj na siebie nie wyginaj sie za bardzo Smerfaskr zyczę miłej zabawy Ajponka gratuluję, ja dopiero 31 tc a schizy mam juz ogromne i lęki, boję się bardzo tego wszystkiego co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no historia z policjantami skończyła się tak, że powiedziałam że nie wożę ze sobą całej dokumentacji medycznej przebiegu ciąży i jak nie wierzy to mogę wyjść z auta i podnieść bluzkę i pokazać mu brzuch :D na co policjant oddał mi dowód rejestracyjny i prawo jazdy i życzył bezpiecznej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
ło ło ło nie jestem pewna co do tych tygodni, ale zmieniam ... MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......33 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ooops !!! Kawałek wypowiedzi ło ło ło. Sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
ładnie :) Widzę,że sb intensywna i poza domem,bo prawie nikt się dziś nie odzywa...JA pofarbowałam włosy i wyszły mi praktycznie czarne,a miały być brązowe...Zobaczę jutro w dziennym świetle jaki maja kolor :) Kalinka jakaś dziś ospała...Mam nadzieję,że jutro już będzie aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) i dalej pustki... gdzie wy jesteście kochane? z męzusiami pewnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama28 moja małą tez jakaś ospała wogóle nie czuje kopniaków od wczoraj... nie wiem czy mam się martwić...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dziś pospałam za wszystkie czasy :) Moja Mała dała mi wczoraj wieczorem nieźle popalić tak kopała, że myślałam, że zaraz mi z brzuszka wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
olczak, u mnie KRUSZYNKA tez wczoraj aktywnie spedzała czas. Kobietki nam mało nam zostało do rozwiążania :) Tyle zmian. Synek potwierdził, że najbardziej podoba mu się imię Natalka. Więc raczej tak juz zostanie ;) Dzis jedziemy nad zalew pochodzic, synuś pogra w golfa (dostał od babci). A własnie mama do nas przyjechała, no ale tylko do wtorku. Wielka radosc w domu. Obiadek dzis na szybko. Ide zaraz obierac ziemniaczki, surówkę i kotleciki mielone, planuje NA 12:30 zrobic bo pozniej chcemy pojechac poodpoczywac aktywnie :) Szukam fotelikow i nie moge znaleźć czegoś konktretnego. Jakie macie foteliki samochodowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszku odpoczywaj :-) ja dzisiaj wogóle nie gotuje , robie sobie wolne, pojedziemy gdzieś na obiad :-) Natlia bardzo ładnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wczoraj wykonczylam sie chodzeniem po sklepach... wieczorem szlismy na impreze imieninowa 3 osob. szwagierki, szwagra i ich syna... wszyscy obchodza w przeciagu dwoch tygodni i robia razem jedna imireze. swoja droga ekonomicznie jedna imireza=3 prezenty:D ale przy okazji kupilam mojemu maluszkowi pieluszki z hugisa w tesco za 17zl 27sztuk + chusteczki nawilzone + chusteczki suche. bedzie na poczatek do szpitala. taki zestaw startowy z wycieciem na pepuszek:) takie slodziaki... do tego pajacyk i polspiochy. maz sobie wybieral bo byly z roznymi napisami... my mamy "od jutra bede grzecznym maluszkiem" hehehe maz powiedzial ze na pewno sie sprawdzi ;p jeszcze obcinacz do paznokci, kolejne przescieradlo do lozeczka na zmiane i 10 pieluszek tetrowych... mam dosyc a jeszcze tyle rzeczy do kupienia. byly wanienki bez wkladki i od razu z wkladka plastikowa do kapania... z wkladka za 55zl ale ta wkladka przymocowana na stale i sie zastanawialam czy za pare miesiecy maluszek sie zmiesci do takiej wanienki... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!bardzo ładne imię Natalka obżartuszku!mój mały mężczyzna daje mi popalić wierceniem się i rozpychaniem przez cały dzień,czasami nawet w nocy jak się przebudzę!teoretycznie zostało nie wiele czasu,aż któraś z nas zacznie rodzić,a kalendarzowo jeszcze tyle czasu!będę zaglądać tutaj!miłej niedzieli dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonaaa
Hej kobitki :) Dalej z malutką w szpitalu. Jednak jest poprawa w skurczach, bo robię je na lewym boku i linia jest prosta. Skurcze mam tylko jak leżę na wznak... To dobrze czy nie? Czytałam, że KTG można wykonywać tak i tak. Ale czy nie fałszuję wyniku? Pomóżcie, bo już nie wiem! Pozdrawiamy ciocie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonaa ja właśnie czytałam że skurcze czy takie jak moje twardnienia mogą byc od leżenia na wnak i jeśli jakaś ,kobieta je ma, ma nie leżec na wznak tylko na boku, zwłaszcza lewym. Madlen raczej wkładka na stałe w wanience to niezbyt dobry pomysł bo dziecko szybko urośnie i potem nie trzeba wkładac go do tego leżaczka, poza tym ja nie mam przekonania do plastkowych leżaczków bo sa tak samo śliskie w zetknięciu z wodą jak goła wanienka dlatego ja kupiłam to z froty. Ale to już wybór każdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonaaa
Dzięki Handzia. od razu mi lepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
heje , widzę, że tu pustki- dobrze bo mało mam do nadrobienia. Własnie wstałam po weselu- wróciłam o 4 nad ranem. Wyszałam się, wybawiłam. Mój brzuch wywołał zdziwienie, bo nikt ie wierzył, że za 6-7 tyg. rodzę:) Poza małym incydentem- kelner wywalił na mnie i męża półmisek z mięsem i musieliśmy jechać sie przebrać to było fajnie. Zastanawiam się czy wysłać do restauracji rachunek za pralnie, bo to jednak tłuste plamy pozostały. Ja bym nie kupowała wanienki z przymocowanym wkładem. Fotelik mam z wózkiem razem na 8-12 miesięcy wystarczy. Lona dobrze, że skuczy jest mniej. Wypoczywajcie Dziewczyny!!!! L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonaaa trzmaj się mocno i myśl pozytywnie, będzie dobrze :-) smerkaskr zabiła bym tego kelnera, tłuste plamy nie schodzą tak szybko, a z garnituru to nie wiem jak, bo pewnie mąż miał garnitur, wiec tylko pralnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,a witaminki bierzecie podczas posilku ,czy kiedy Wam sie przypomni???? i popijaciewodalubherbata / sokiem ?? odrazu popijacie jak bierzecie tabletke do ust ,czy pod koniecjedzenia pijecie cos a witamike prrzelykacie slina ?? aaa i czy witaminy bierzecie o stalej porze ,czy roznie ?? i od ktorego miesiaca ? czy w ogole wszystkie bierzecie witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Z tym kelnerem to nie zazdroszczę.Głupia sytuacja.Ja bym wysłała rachunek za pralnię... Witaminki biorę raczej między posiłkami,bo wtedy mi się przypomina,że powinnam wziąć,ale nie biorę ich codziennie.Raczej co drugi dzień. Kupiłam wczoraj odżywkę do paznokci Eveline 8w1.Kilka osób mi ją poleciło,więc wierzę,że uratuje moje paznokcie! :P Megisu78 nie martw się.Mój Szkrabek też jakiś mało aktywny był wczoraj,a dziś od rana już się rozruszała.Twoja pewnie też się uaktywni i wszystko będzie dobrze :) Ja już od rana byłam w Kościele,u Babci i zaraz idziemy na imieniny i urodziny do drugiej Babci :) Fajnie,bo rodzinnie. Miłego dnia Mamuśki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×