Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

smerfaskr zależy jaką dawkę magnezu masz w tabletce bo są np po 50mg są po 120mg a ja mam w 1 tabl 500mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja juz po badaniach (mocz, potas, białko i crp) odbiorę popoludniu i zobaczymy - wizyta w środę. dziś zaczęłam 32 tydzien :) ależ to leci... co do paznokci to ja mam wyjątkowo mocne i do tego bardzo szybko mi rosna, więc co 3-4 dni musze je skracać... wczoraj wybrałam się z dziewczynami na film Magic Mike o striptizerach :) i powiem Wam, że jakoś szału na mnie nie zrobiło... uświadomilam sobie za to, że to chyba już ostatni taki nocny wypad w moim wykonaniu, bo wrociłam do domu o 24.20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :-) a co was tak malutko? gdzie wy się podziewacie? :-) olczak trzymam kciuki, za badania i wizytę :-) oczywscie czekamy na wiesci w środę co u was :-) I czekamy na resztę dziewczyn:-)śpią albo spzątają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! Pogoda cudo, mogloby byc tak chlodno do konca wrzesnia! Tak wczoraj pomyslalam, ze lato to najgorsza pora roku na ciaze ale za to wrzesien idealny na porod bo mamy sporo czasu na powrot do formy i w wakacje bedziemy mogly bez obaw smigac w bikini :P Robwalka - dziekuje Ci :) a powiedz mi jeszcze w ktorym USC mam to zalatwic? tam gdzie gdzie rodze czy tam gdzie mieszkam? Lona - jak tam u was? W porzadku? smerfaskr - ja mam zamiar pierwszy raz warzywne przetwory zrobic. ale nie wiem od czego zaczac? chodzi mi o to zeby nie przeplacic, bo np. dzis zrobie ogorki a za miesiac okaza sie ze sa znacznie tansze. handzia- ja bym wyprala w programie recznym. megisu - super, ze wszystko ok, a przytylas malutko :) Frytki mniam, narabilas mi smaka ;P a domowe czy kupne?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Faktycznie coś tu dzisiaj spokojnie, może potem się ruszy ;) U mnie dziś słońce ale i silny wiatr, zobaczymy jaka pogoda będzie jutro, bo to mnie najbardziej interesuje... Rano po raz pierwszy zauważyłam u Niuni czkawkę, biedulka nałykała się zbyt łapczywie i trzymało ją ładnych parenaście minut. Megisu, cieszę się, że z Twoją Olimpką wszystko dobrze. Wagą się nie przejmuj, może przystopować, myślę, że koloskiem się nie urodzi;) A Tobie pogratulować przybrania tylko 1 kg :) Olczak, trzymam kciuki za wyniki, będzie dobrze na pewno :) Co do paznokci to ja też niestety mam łamliwe. Jeszcze miesiac temu miałam piękne, długie i twarde. W tej chwili powróciły do swojej pierwotnej formy, krótkiej i o słabej kondycji ;/ Zmykam ogarnąc mieszkanko, potem muszę trochę popracować, a po południu wybieram się nad jezioro pod domek do rodziców, bo imprezują u cioci i wujka, więc trzeba się zrelaksować ;) Jak zdążę to może jakieś małe zakupy do wyprawki jeszcze zrobię :) A jutro kolejne wesele..., mam nadzieje, że pogoda dopisze i będzie chłodek :D Miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!ja dzisiaj na prawdę późno bo mam gości od rana!Megisu świetne wieści od lekarza!mlodamamapyta USC wydaje mi się,że tam gdzie mieszkasz obecnie(gdzie będzie dzieciaczek zameldowany)wszystko ci powiedzą nawet w szpitalu co,gdzie,jak?szpital nawet powinien do wybranej przychodni i pielęgniarek środowiskowych(położnych)wysłać informację o urodzeniu dziecka,ale spokojnie-wszystko ci powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu dziś spokój. Leżę kurczę i staram się nie ruszac bo wybrałam się dziś po szlafrok i klapki pod prysznic, przeszłam może z 200 m bo mnie zawiózł m ale teraz odczuwam skutki bo brzuch mi twardnieje raz po raz. Poleżę i powinno przejsc. Ale jestem beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
handzia nie jesteś beznadziejna!!!! w ogóle to cześć :) Ja też dopiero teraz weszłam,bo od rana w biurze sajgon. Podobno wysłali już naklejki ścienne i już się nie mogę doczekać,żeby ten kącik dla Małej był już gotowy :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześc, ja dzis umieram. Od rana nie dość, że biegunka to jeszcze ic nie mogę zjeśc bo wymiotuję. Własnie pozbyłam sie obiadu a w przerwach ogarniam dom , bo wieczorem mamy gości a jutro wesele. Nie wiem czy dam rade... Co do przetworów to sezon ogórkowy dopiero sie zacznyna, ja nie patrze na cne jerzyn bo mam swoje. sorki ale nie popisze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamama oczywiscie fryteczki z ziemniaczków domowe :-) Netka miłego wypoczynku :-) Handzia nie mów tak nie jestes beznadziejna !!!! chciałaś dobrze :-) odpoczywaj i leż ile potrzebujesz, na pewno wróci wszystko do normy. Mama28 to pochwal się co to zamówiłaś za naklejki... :-) smerfaskr bidulo :-( uwazaj na siebie. A tak wogóle koleżanko to nic się nie pochwaliłas jaką masz sukienke... czekamy :-) wiem tylo ze czerwona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję wszystkim tym przyszłym mamom, które już wypełniły moją ankietę! Ogromnie mi pomogłyście! W dalszym ciągu zapraszam do wypełnienia ankiety - szczególnie te przyszłe mamy, które nie planowały swojej ciąży oraz te, które żyją w związkach nieformalnych (wszystkie pozostałe oczywiście też). Przypominam, że badanie jest w pełni anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych. Z góry dziękuję za pomoc! http://www.ankietka.pl/ankieta/92700/funkcjonowanie-zwiazku-u-kobiet-spodziewajacych-siedziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
trochę mi lepiej, byłam u lekarza i mam duzo pić ( jakbym nie wiedziała ) ale jak nie minie do jutra wieczorem to szpital i kroplóweczka:P Sukienke Wam pokaże potem.Jak wstane z wyrka, bo leże i pije i biegam do łazienki:) Handzia nie jesteś beznadziejna!!!! aha , na tabletkach mg mam napisane , że jedna tabletka ma 100 czegoś tam magnezu to chyba nie taka końska dawka. lonaaa- co z Tobą? jak sie macie? sukienke mam taka jak ta Pani tylko czerwoną. http://sukienkaslubna.pl/2012/02/01/sukienka-ecru-slubna-jak-ciazowa-rozm-40/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, już mi trochę lepiej, miałam po prostu wyrzuty sumienia. Brzuch mi się tak nie stawia jak rano ale i tak twardn ieje od czasu do czasu, leżę przez cały weekend nawet palcem nie ruszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bierzecir kwasy dha ?? jesli tak to od ktorego tyg i po 1 ,czy 2 tabletki ,czy oprocz tego jecie ryby ?? czy w ogole spozywacie ryby ?? z jakiej firmy ten dha bierzecie i czy jest to ta sama firma co witamin ?? czy witaminy w ogole tez bierzrcue ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagmarakrk ja jem ryby raz w tygodniu, kwasy dha mam w witaminach-femibion 2, które biorę co 2 dzień, tak mi lekarz przepisał bo jak bierze się codziennie to dzieci za duże rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
dagmara ja też biorę te wit,które handzia,czyli Femibion i w nich są zawarte kwasy dha,a ryby jem,ale nie tak,że jakoś regularnie. Naklejki na ścianę przyszły i już kącik dla Kalinki zrobiony. Hurra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
O ja tez zmieniam tydzien MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......33 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
O ja tez zmieniam tydzien MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......33 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 wrzuć jakieś foty :-) pochwał sie :-) a ty jeszcze nie spisz? Smerfaskr sukieneczka słodka czekamy na sesje po weselu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! dawno sie nie odzywalam ale czytalam w miare regularnie. Nie mialam weny do pisania i zlapalam jakiegos dola. codziennie wylam z byle powodu :( Pisze tak wczesnie bo moja kochana corcia stwierdzila ze juz sie wyspala :) nie pozostalo mi nic innego jak wlaczyc jej bajki a sobie zrobic kawe i wlaczyc komputer :/ jezeli mialabym pomoc w czyms to pytajcie, jeszcze cos pammietam sprzed 4 lat jak rodzilam córę. co do zywienia to ja też nic nie pamietam i na nowo bede musiala sie uczyc, także obżartuszku sama nie jestes. Robwalka to już w ogole pod górke:) Dziewczyny pościele sliczne i aż sie chce juz polożyć nasze dzieci w lózeczkach :) Ja w czwartek mialam wizyte,akurat skonczylam 31 tc i synek waży 1740 g. lekarz powiedzial mi ze w dniu porodu powinien wazyc ok3500 g. Oczywiscie to orientacyjna waga ale mysle, że za duzo sie nie pomylil bo corka wazyla 3300 g. z torba do szpitala to ja w lesie jeszcze, mam tylko torbe :) myśle że na poczatku sierpnia wezme sie za to. Ubranka też jeszcze nie poprane a czas goni. No i jeszcze kosmetyki dla malucha. Wiekszość z Was to juz gotowa na przyjęcie maluszków ale pocieszam sie, że nie tylko ja mam braki :) do wc wstaje tylko raz w nocy i zawsze jest to w granicy godz 3. Synuś jest aktywny w nocy i to mnie troche przeraża, że tak bedzie jak sie urodzi. Corcia spala w brzuszku w nocy i jak sie urodzila to tez aniol, raz tylko sie budzila na butle w nocy. jak cos jeszcze doczytam to napisze pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobiety :) Wczoraj miałam jakis fatalny dzień, nie miałam nawet weny na odpalanie kompa.... ale dziś już dużo lepiej :) Netka ! Co do ceny Lipobase :D pytałam w dwóch aptekach koło siebie, w jednej kosztował 14 zł w drugiej 23 zł... bez grosza oczywiście...także przestrzał cenowy jest spory :) jeszcze nie pytałam w Kwiatach Polskich ( chyba najtańsza sieć aptek u mnie w regionie) ale po prostu nie chciało mi się stać w kolejce, przyznaję się bez bicia :) Paznokcie ... ja akurat mam już w tym momencie bardzo mocne, nie używam żadnych suplementów diety, bo stosowałam już wczesniej i nic nie dawały... za to od 2 lat regularnie stosuję odżywki do paznokci NailTek... różne, w zależności od ich stanu, zdecydowanie polecam, bo kiedyś miałam paznokcie jak papier, a teraz sa tak twarde, że ciężko mi się je obcina :) Magnez.... nie stosuję, więc nie pomogę :) Smerfaskr --- > sukienka bardzo ładna :) Handzia ---- > odpoczywaj dużo kobieto, na zapas, że tak powiem ;) dagmara krk --- > ja też biorę femibion 2, i podobnie jak handzia biorę co drugi dzień, bo też słyszałam o rośnięciu dużych dzieci w brzuchu :) a ryb nie jem praktycznie wcale.... wstyd się przyznać, ale mrożonych nie umiem smażyć, nigdy mi nie wyjdzie dobra ta ryba :/ mama 2008 2012 ---> ja też jeszcze torby spakowanej nie mam :) i też w okolicach 2-3 budzę się do toalety, dzisiaj dokładnie 3:33 aż zamarłam i biegiem poleciałam wte i wewte :P później tylko jak się kładę nie mogę zasnąć.... i tak się wiercę pół godziny/godzinę :( aż się boję co będzie, gdy macica będzie bardziej na pęcherz naciskać i będę wstawać z 4-5 razy :) chyba w ogóle spać nie będę ;) Miałam coś jeszcze do dodania, ale oczywiście... uleciało :( Na razie życzę miłego poranka :) później na pewno zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mama 28 ja też jeszcze walcze z paznokciami, chyba jest ciut lepiej no ale ja ciągle obcinam i piłuje to teraz tego już tak nie widze. Smerfaskr i jak lepiej? Sukienka fajna :) Czy którejś z Was lekarz już mówił o pobraniu wymazu? Podobno jest to potrzebne bo jesli coś będzie nie tak to przy porodzie podadzą antybiotyk żeby maluchowi nic się nei stało. Dziś ma się skończyć remont :D Dziewczyny jaka ulga ;) Zaraz zabieram się do roboty. A no i zaczety 34 tc :D :D MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek No teraz powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!wczoraj nie miałam czasu,żeby pisać!nic ciekawego się nie dzieje więc jak na razie nie mam co napisać!będę dziewuszki tutaj zaglądać-miłego weekendu-buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Fotki wstawię jak tylko będę mieć możliwość i jeśli się okaże,że potrafię....:P Co do paznokci to już nie mam czego piłować.Szczególnie wskazujący i środkowy palec są w stanie krytycznym...ech :/ Czy u Was brzuszki zaczęły nagle rosnąć?Bo u mnie dosłownie w ciągu tygodnia widać znaczną różnicę :) Dopiero dziś zmierzyłam brzuszek rano. 98-99cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :] wy też rano wstajecie z takimi obalałymi nogami? skurcze mnie nie łapią tylko są jakieś ociężałe.. jeżeli chodzi o wymaz z pochwy to ja miałam robione takie badanie na ostatniej wizycie czyli 26. czerwca. było to badanie bakteriologiczne - lekarz z pochwy taką pałeczką pobierał próbkę. teraz w środę mam wizytę to dowiem się i jak. odebrałam wczoraj wyniki: potas, białko oraz crp w normie :) co do moczu to nie mam już w nim opalu (ufff) poza szczawianem wapnia wszystko inne jest ok wiec zobaczymy. wiecie co mnie wczoraj spotkało? -zostałam zatrzymana przez policję za jazdę bez pasów... tłumaczę więc, że jestem prawie w 8 miesiącu ciąży, na co policjant pyta: "a ma pani jakieś zaświadczenie"? no nie! po prostu z przytycia mam taki brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Robwalka u mnie tez nic sie nie dzieje oprocz tego, ze czuje coraz wieksze napiecie i stres przed porodem. Dzisiaj zaczynam 35 tydzien i jak wczesniej aktuaalizowalam tabelke z radoscia, ze minal kolejny tydzien tak teraz robie to z niepokojem, ze wlasciwie to juz koncowka. Z jednej strony ciesze sie a z drugiej ogarnia mnie przerazenie. Nie wiem czy wy tez tak macie czy tylko ja jestem taka nadwrazliwa. Jak sobie pomysle to az sciska mnie w zoladku. Mam w glowie milion mysli i watpliwosci, czy sobie poradze, czy jestem gotowa, ehh... Dopadla mnie chyba depresja. Fizycznie czuje sie bardzo dobrze. Mamo28 - w ostatnich tygodniach brzuszek szybko sie powieksza - to zazwyczaj czas, kiedy tworza sie rozstepy i u mnie tez juz spore sie pojawily. Polcia - ladna masz fotke na nk i fajny brzuszek :) Fajnie, ze masz juz spokoj z remontem! Na dzisiaj planuje wieksze porzadki, ale bede tu zagladac :) Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoras z was moze poprawic tabelke to prosze o pomoc, bo mnie to juz od jakiegos czasu nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×