Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Tak , to maść z żółtymi kwadracikami :) Jak Ty ją dostajesz za 1 zł, to już w ogóle masz promocje :D Ja nie wiem czy mi się ona przyda, ale położna zaleciła mieć. Ja ją dostałam w aptece znajdującej się w przychodni, nie wiem czy mają jakąś nazwe i czy są sieciówką... Ale gdyby u Ciebie ta maść była dużo droższa, to mogę Ci ją kupić i wysłać. Żaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może w ogóle cena już jest na nią niższa, tylko wkręcają ludzi u nas, że to niby wielka promocja, żeby kupowali... Oczywista oczywistość, że tak tez może być, w końcu reklama- dźwignią handlu :D Megisu, powodzenia życzę na wizycie, na pewno wszystko będzie dobrze :) 3mam kciuki za wyniki. A co do pobrania krwi to niektóre babki nie potrafią w ogóle tego robić. Ja kiedyś też byłam tak dziabnięta, że siniasa miałam na pół ręki! Masakrycznie to wyglądało i utrzymywało się bardzo długo.Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Megisu powodzenia na wizycie życzę :) Netka... ja w sumie też nie wiem jaka jest cena standardowa tego kremu powiem ci szczerze :D Mam jeszcze niecałe pół tuby, więc chyba pójdę do apteki i się spytam :) bo może faktycznie cena regularna nie jest koło 20 czy 30, jak mi czasami aptekarki mówią sprzedając w promocji za złotówkę :D Swoją drogą Netka.. szczerze powiem że wolałabym sobie po prostu kupić jakiś pięknie pachnący balsam do ciała... to moje marzenie... ale niestety stan skóry chyba mi nigdy na to nie pozwoli :( Kiedyś jak byłam za granica kupiłam sobie w body shopie masło kokosowe i meringę.... jezu... pachniały bosko... nawet skóra je jakoś tolerowała, ale w Polsce mają taką cenę, że ręka noga mózg na ścianie..... za granica niby też.... ale ja tam świetnie wtedy zarabiałam :D ahh to były czasy ... no ale to tak na marginesie Nie będe ci przesyłkami głowy zawracać, ale dziękuję za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki łołoło a ten o którym piszecie to jest dla dzieci czy ogólnie dla osób z problemami skórnymi? bo nie znam tego a jak wiesz męcze sie z azs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!u mnie pochmurno,ale za to duszno!Megisu po wizycie napisz koniecznie co nowego!Netka ale ta twoja mała to wywijas!przez ten okropny ból nogi noce to dla mnie koszmar!poza tym mały nawet w nocy wierci mi się w brzuchu-dziewczyny a wasze dzieciaki w nocy śpią?jak wcześniej wam pisałam tak jest po porodzie-jeśli dziecko śpi w nocy w brzuchu,to po porodzie tez będzie przesypiało noce,a kiedy wierci się w brzuchu w nocy to po porodzie też nie będzie sypiało dobrze w nocy!moja córa przesypiała w brzuchu całe noce i po urodzeniu też by w nocy spała,ale na polecenie pediatry musiałam budzić ją na jedzenie(mało przybierała na wadze)!jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, ta maść jest na atopowe zapalenie skóry m.in chyba, u noworodków taka przypadłość się zdarza nie rzadko, więc dlatego położna kazała mi to kupić. Ło ło ło, współczuję problemów skórnych, jakiś czas temu pisałyśmy z dziewczynami na te tematy, to wiele z nas z czymś się zmaga. Ja mam bielactwo, widoczne głównie na dłoniach i najgorsze, że na to nie ma żadnego środka, żeby ZNIKNĘŁO :( No ale cóż... nie chcę się tym przejmować, bo tylko pogorszyłabym sprawę. Ludzie przez gorsze rzeczy przechodzą. Powracając do maści, to z ciekawości zapytaj się w jakieś aptece, w jakiej cenie ona jest, te całe promocje to taki troche pic na wodę mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Robwalka u mnie noce tez beznadziejne, ciezko mi si eodwrocic na drugi bok, bo jak leze dlugo w jednej pozycji, to potem wszystko mnie boli. A do wc w nocy ide jak paralityk ;) W dzien jak jestem rozruszana to jest o wiele lepiej :) Co do ruchów , to w nocy czasami jak ja wstane , to mala tez :) Ale tak zeby mnie budzila kopniakami , to nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześć - dopiero wstałam , miałam fatalną noc. Normalnie myślałam, że dziecko urodzę. Miałam straszne zaparcie i przez załatwianie się krocze normalnie urosło do monstrualnych rozmiarów i jeszcze brzuch mi twrdniał co chwilę. Wzięłam rozkurczowe i sie uspokoiło na szczęscie. Obżartuszku- łózko wiklinowe jest ładne ale ciężko je utrzymac w czystości, bo kurz się zbiera w bardzo niedostępnych miejscach. Wiem, bo mam fotel bujany wiklinowy. Megisu- pisz do nas szybciutko jak wrócisz z wizyty. Alexia pisała, że po weekendzie się odezwie, chyba że wróci wczesniej. Te łózeczka co wstawiłyście starsznie kosmiczne ceny mają!!! Podobnie jak wózki retro za 9000 zł. Wczoraj dokupiłam dwa prześcieradła bawełniane w TESCO za 18 zł i przyszła mi paczka z allegro. Dokupiłam jeszcze malutki kocyk za 9 zł w TESCO na takie tyranie w domu. Jak komuś coś nie odpisałam to przepraszam ale jeszcze odreagowywyje nockę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam trochę krępujące pytanie, mam biegunkę od soboty i nie wiem jak sobie pomóc, piłam już odgazowaną colę, kawę zbożową, jadłam gorzką czekoladę i NIC! tzn nie załatwiam się po 10 razy dziennie, tylko raz góra 3 ale mnie to matrwi że coś jest nie tak. Oczywiście naczytałam się że organizm może się przygotowywac do porodu ale chyba nie przez tyle dni ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, u mnie też boleści nogi i nocki z przerywanym snem. Zdarza mi się nawet jęczeć z bólu, bo wrażenie mam jakbym dostawała bolesnego skurczu tak jakby poniżej biodra, a wyżej uda i to promieniuje w stronę pośladków - MASAKRA! Nocne wycieczki do wc stały się już rytuałem. Zawsze mam conajmniej 2, ale często się zdarza więcej :D Podobnie jak u mamuśki2012, moja mała swoimi kopniakami też nie jest mnie raczej w stanie obudzić. A co do tych wszystkich rzeczy w stylu retro, to mam podobne zdanie do smerfaskr. Ceny są z kosmosu i chyba tylko dla fanatyków takiego stylu, bo niestety do mnie kompletnie to nie trafia. Wybrałabym proste łóżeczko nawet za 200 zł, byleby było w moim guście :) Wolę nowoczesne i proste kształty, a nie jakieś wywijasy. Kojarzą mi się zamkowo i troche przygnębiająco. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, u mnie też boleści nogi i nocki z przerywanym snem. Zdarza mi się nawet jęczeć z bólu, bo wrażenie mam jakbym dostawała bolesnego skurczu tak jakby poniżej biodra, a wyżej uda i to promieniuje w stronę pośladków - MASAKRA! Nocne wycieczki do wc stały się już rytuałem. Zawsze mam conajmniej 2, ale często się zdarza więcej :D Podobnie jak u mamuśki2012, moja mała swoimi kopniakami też nie jest mnie raczej w stanie obudzić. A co do tych wszystkich rzeczy w stylu retro, to mam podobne zdanie do smerfaskr. Ceny są z kosmosu i chyba tylko dla fanatyków takiego stylu, bo niestety do mnie kompletnie to nie trafia. Wybrałabym proste łóżeczko nawet za 200 zł, byleby było w moim guście :) Wolę nowoczesne i proste kształty, a nie jakieś wywijasy. Kojarzą mi się zamkowo i troche przygnębiająco, a 9000 tys to przegięcie. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki netka ale powiem ci ze mi sie wydaję ze wygladam tak samo ale duzo osób mi powiedziało ze im wiecej jestem w ciązy tym ładniej wygladam po buzi i wogóle, niech to będzie jak najbardziej prawda hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Handzia a próbowałaś skrobii ziemniaczanej - małą łyżeczkę popić woda? Nie chce Cię straszyć, ale mama mi mówiła jeszcze nie dawno, że biegunka może powodować skurcze i przedwczesny poród. Poza tym dobrze jeść banany. Eh a ja drugi dzień nie wyspana, zwiększyła się ilość wycieczek nocnych do wc a potem Mały tak kopie, że nie da rady zasnać. Głowa boli coraz bardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Handzia a próbowałaś skrobii ziemniaczanej - małą łyżeczkę popić woda? Nie chce Cię straszyć, ale mama mi mówiła jeszcze nie dawno, że biegunka może powodować skurcze i przedwczesny poród. Poza tym dobrze jeść banany. Eh a ja drugi dzień nie wyspana, zwiększyła się ilość wycieczek nocnych do wc a potem Mały tak kopie, że nie da rady zasnać. Głowa boli coraz bardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem też banany. Ale dzięki Polcia, jak jagody nie podziałają spróbuje skrobi a jak nie przejdzie przez weekend pójdę do lekarza ogólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problemy ze spaniem, drętwieje mi na przemian lewa lub prawa strona na dodatek ma wrazenie ze się uduszę, śpie na dwóch poduszkach i jaśku :-( ale to podobno dlatego ze płuca mają coraz mniej miejsca, bo wszystko jest uciśniete i mamy spłycony oddech. Do tego ze dwa trzy razy do wc i cud nocka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszac o jagodach macie na mysli borowki ??:) Bo ja wiem , ze one sa rewelacyjne :) Nawet mam zrobione w sloiczku i wystarczy zjesc 2 lyzeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówki czarne nie czerwone. U nas na czarne mówi się jagody a na czerwone po prostu borówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonaaa
Hej mamusie. Nie czytałam postów, bo jakoś nie mam weny, poczytam później bo na pewno dowiem się czegoś z nich ciekawego. Dalej z malutką jesteśmy w szpitalu. dziś rano znów było płasko na KTG, ale nie wiem jak będzie po południu. Ogólnie czuję, że mam mniej tych skurczy, ale może tylko to sobie wmawiam. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne czarne :-) dla mnie borówki to te czerwone z lasu u nas tak sie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Co do masci to sie nie wypowiem, bo te rzeczy bede kupowac po porodzie jak poradze sie poloznych w szpitalu. Zreszta u mnie pewnie sa inne masci dostepne, albo pod inna nazwa. Megisu78 - wygladasz slicznie a brzuszek napewno nie zmalal :) Powodzenia na badaniu i sie nie przejmuj bo skoro Olimpka rosnie jak na drozdzach to znaczy, ze ma do tego warunki i dajesz jej wszystko, czego ona potrzebuje :) A narobilas mi smaka na te jagody! Ymm... :D Zjadlabym z cukrem, bo tak lubie. Wspolczuje wam tych nieprzespanych nocek i bolesci. Ja budze sie tylko raz do toalety i zasypiam bez problemu. Mala w nocy jest spokojna, albo rusza sie delikatnie tak, ze sie nie budze z tego powodu. Wczoraj wreszcie zrobilam pare zakupow do szpitala. Kupilam torbe - walizke na kolkach, koszule nocna, male probki kosmetykow, zeby nie pakowac za duzo rzeczy. No i w najblizszych dniach mam zamiar ostatecznie sie spakowac. Do torby przyczepie liste rzeczy, ktore musze jeszcze spakowac w dzien porodu np. telefon, ladowarke, potrzebne dokumenty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jagody to te czarne a borowki sa czerwone :) A wiec jagody z cukrem - pychaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×