Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

A 37 tydzien uwaza sie juz za donoszona ciaze i wczoraj na szkole polozna mowila, ze juz spokojnie wtedy mozna cos sprzatac itd , bo wtedy juz tylko nam grozi porod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wtedy ewentualnie tylko prezerwatywy ;) Ale faktycznie sperma może powodowac skurcze macicy i poród ale znam wiele dziewczyn, które były po terminie lu po prostu chciałay miec za sobą poród, masowały sobie sutki, kochały się z partnerami nawet chodziły po schodach żeby szybciej urodzic i niewiele im to dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciąza donoszona nie jest od 36 tygodnia? Czytałam ostatnio i myślałam że od 36 ale pewnie różne źródła mówią inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do współżycia to mam zamiar ZACZĄĆ to robić od tkz.bezpiecznego tygodnia(dowiem się dokładnie od mojej lekarki kiedy ten bezpieczny tydzień przypada?)żeby szybciej sprowokować poród,choć tyle się naczytałam,że to też czasami guzik daje,jak i chodzenie po schodach czy masaż brodawek!na forach przeczytałam,że kiedy ciąże są przenoszone to lekarze robią nie zbyt przyjemny masaż szyjki macicy i podobno to przynosi skutki,ale wracając do współżycia to pod koniec ciąży i bez prezerwatywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka a nie boisz się bakterii że mozesz przy porodzie zarazic czyms dziecko? Bo wiesz że faceci tak samo jak kobiety mogą się czyms zarazic nawet w toalecie!!! Może ja jestem za bardzo przewrażliwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem dziewczyny, że mamy mały problem ze współżyciem, ja w ogóle nie mam ochoty na pieszczoty, spadło mi libido do zera, nawet jak mnie już mój W rozgrzeje i obejrze z nim film to jak ostatnio zaczęliśmy się kochać po tym, to mimo wszystko czułam dyskomfort, że tam jest dzidzia i od razu siusiu mi się chciało, no i nie dokończyliśmy.. Szkoda mi mojego W ale on powiedział, że też się krępuje tej ciąży w sensie że krzywdę zrobi mimo, że jest świadom, że to nie możliwe. Podświadomie się niszczymy w kwestii seksu, przykro mi :( dodatkowo jeszcze tona celulitu na moim pupsku doszła w tej ciąży, ale chociaż cycki mam fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie, jaką pościel kupiłyście dla dzidzi? ja chce kupić w IKEI z lnu bo jest w sumie nie droga, co sadzicie o tym? a i jeszcze materacyk jaki polecacie z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
u nas tez dziwnie, bo m jest przewrażliwiony na punkcie małej, że jej tam sztura:) i za nic nie idzie go przekonać, że nic sie nie dzieje....nawet próby szantażu, że po porodzie przez 2-3 miesiące może pościć..... miałam sprzątać a siedze przy kompie i cięzko mi się oderwać...ehhh. Chociaz pranie nastawiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaaaaaaaa
Witam, oprócz dmuchanych wanienek, sprzedaję również nakładki na toaletki, idealne w podróżach. Zapraszam na moje aukcje. Dopiero zaczynam, ale codziennie będę wrzucać coś nowego. Wszystko jest nowe, Hiszpańskiej firmy OLMITOS. Wytrzymałe i baaardzo praktyczne. Zapraszam wszystkie mamy i taty serdecznie!!!! :)))) http://allegro.pl/show_item.php?item=2500636532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
łołoło pare stron wczesniej wrzuciła fotki pościeli jakie kupiła. Powinna Ci pomóz, bo też brała z IKEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m się bardziej bał ode mnie od samego początku :) Nie wiedział biedak jak się do tego zabrac tak się stresował że może coś zrobic dziecku :) A mnie libido wzrosło (głodnemu chleb na myśli), teraz ze wzg. na moją szyjkę mamy celibat do końca ciąży, no i potem 4 tyg połogu...buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia26 najpierw zapytam lekarza,poza tym mój R jest bardzo higieniczny-dziewczyny my całą ciążę pościmy,nie żeby lekarz zabronił albo że mamy za mały popęd płciowy,ale po prostu baliśmy się skurczy przy orgaźmie!co prawda tez nie czuję się zbyt atrakcyjna,poza tym brzuch mi przeszkadza,mojemu R to nie przeszkadza dla niego jestem atrakcyjna,w sobie obecnie podoba mi się biust(o wiele większy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez bym chciała, żeby taki pozostał :) ale może być też taki jak wcześniej wazne zeby mi cycuszki nie wisiały jak mojej znajomej po ciąży., nie moge znaleźć odnośnie tej pościeli i materacyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez by mógł już taki zostać,poza tym sperma przyspiesza zmiękczanie szyjki i wydalanie tego czopa śluzowego dlatego kiedy ciąża będzie donoszona mamy zamiar współżyć do końca bez prezerwatywy,a po porodzie czeka mnie branie tabletek antykoncepcyjnych bo na prawdę więcej dzieci nie planuję-u was to co innego,na pewno za rok albo dwa będziecie znowu starać się o rodzeństwo dla waszych maluchów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
o rany, pakuje torbę do szpitala... nie moge zmieścić wielu rzeczy a znowu nie chce brac ogromniastej torby!!!!Masakra!!! Zazdroszczę Wam duzych biustów- mój zawsze był mini a teraz jest niewiele wiekszy:( Dalej nosze biustniki sprzed ciązy . Ehh. Betismile do 5 stron wstecz któras wrzucała te linki z pościelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny marze o tym,żeby był już sierpień!dzisiaj łapie mnie dół,nawet zdążyłam rano się już poryczeć-jestem zmęczona,nie wyspana,ociężała i samotna(córa na wakacjach,a mój R całymi dniami w pracy)jestem tylko ja i piesek!poza tym za oknem w miarę ciepło(tak może zostać do września)ale non stop pochmurno i czasem pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Nie odzywałam się, bo miałam gościa,a dokładniej gościówę ;P i dopiero dziś pojechała. Naskrobałyście tyle, że szok :D Czytam, czytam i końca nie widać :D Nie pamiętam co która pisała, ale mniej więcej odp. Megan, ciesze się , ze z Dawidkiem wszystko w porządku. 1800 to dobra waga, nie urodzisz olbrzyma, przez co poród może być lżejszy, myślę, że to dobra opcja. Ja bym chciała, aby moja Alutka miała co najwyżej 3500 g, no ale zobaczymy... Obżartuszek, fajne łóżeczko :) Smerfaskr, wybarałabym coś z makijaży nadesłanych przez młodą mamę- bardzo fajneeee i pasowałyby do czerwonej sukienki !!! :) Ajponka,Megisu ja też mam wanienkę po chrześniaku. Nówka, prawie "nieśmigajka" ;) Dokupię do niej tylko stelaż, a dno będę wyścielała pieluszkami lub ręczniczkiem. Rezygnuję z gąbki. Dziewczyny, zazdroszczę skompletowanych wyprawek. Ja jeśli chodzi o kosmetyki, rzeczy apteczne i torbę do szpitala jestem w tyle. Zostało również pranie i prasowanie ubranek, więc jeszcze nie mało przede mną. Nie kupuję na wyrost lekarstw i witamin. Od położnej dostałam wit. k i d. Są one w kropelkach. Ło ło ło Wit. K -podaje się do 3 m-ca życia w przypadku karmienia piersią. Wit. D też jest w kropelkach , żeby dziecko dobrze ja przyswajało to należy codziennie spacerować z nim na świeżym powietrzu nie zależnie od pogody. Oczywiście pomijam anomalie pogodowe :D Natomiast bez konsultacji z lekarzem nie będe na własną rękę nic podawać. Termometr mam z lidla, dotykowo - douszny i podobno jest dobry. Zobaczymy w praktyce. Na razie nie szaleję z innymi. Patyczki higieniczne tak czy siak kupię. Wydłubywać woskowiny i babolków nie będę, ale to co wycieknie umiejętnie sobie zbiorę z wierzchu. Paznokietki będę obcinać od razu jeśli tylko będa za długie i jeśli dziecko będzie się kręcić to zrobię to podczas jego snu. Patent sprawdzony :D Co do seksu, to teraz również czuję sie już niezręcznie. Brzuch coraz większy, pojawił się spory cellulit i czuję przez to wszystko mega dyskomfort. Poza tym, boję się skurczów podczas orgazmu, że mogą wywołać przedwczesny poród. Dlatego bardzo rzadko już się kochamy, ale odbijemy to sobie po rozpakowaniu ;) Piersi - zawsze miałam duże "D", ale teraz to już przegięcie i mogłyby mi spaść nawet do rozmiaru B ;) Robwalka, znajdź dobre strony tego, ze jeszcze jesteś sama w domku i nei dołuj się. Córa niedługo wróci, R też. Relaksuj się i wypoczywaj. Potem będziesz miec pełne ręce roboty i tez może Cie to przytłaczać. Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Poczytalam wszystkie wasze wpisy, ale odpowiem ogolnie na wszystkie. Jakos nie mam ostatnio weny do pisania, wybaczcie. Co do wymazow z pochwy to pewnie zrobi mi te badania ginekolog na kolejnej wizycie. A o wymazie z odbytu nie slyszalam - zreszta kojarzy mi sie fatalnie i mam nadzieje, ze tego wymazu ginekolog nie robi, bo jakos sobie nie wyobrazam :O betismile - fajny masz brzuszek i nie za duzy. To dobrze :) Ja nie zauwazylam u siebie pieprzykow, ale mnostwo malenkich czerwonych kropeczek na brzuchu. Takie mikrokrwiaczki :) smerfaskr - dziewczyny dobrze radza z makijazem do czerwonej sukienki. Ja tez umalowalabym sie w naturalnych kolorach a usta tylko blyszczykiem. Jasnych szminek nie lubie, bo w kontrascie z nimi zeby wygladaja brzydko. Co do wyprawki to dalej jestem w tyle i nie kupilam jeszcze niektorych rzeczy, bo czekam na przyplyw gotowki :) Torby tez nie spakowalam choc spiewalam juz o tym 3 tygodnie temu :D Ubranka dalej mam niewyprane bo chce jeszcze kilka dokupic i wyprac wszystkie razem. Termin za 6 tygodni, wiec robi sie wesolo. Jesli chodzi o wspolzycie to u nas w ostatnim czasie cisza. Oboje z mezem nie mamy ochoty. Mam nadzieje, ze libido jeszcze wzrosnie :) Z tego co wiem to po porodzie trzeba odczekac 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Pamiętajcie,ze na przyspieszenie porodu jest niezawodne mycie okien----trzymanie rąk ponad glowa podobno tez wywoluje skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej a ja tez nie mam wyprawki jeszcze pełnej a w sumie mam może 1/3 rzeczy które wypisałam do kupienia, kwestia braku gotówki, szukam dobrych promocji, żeby oszczędzić troszkę, jeszcze mam 2 miesiące więc mam nadzieję, że uda mi sie ogarnąć finansowo z wyprawką. Robwalka ja marze o tym, zeby była połowa października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbaaaaaaaa
Witam Zalożyłam nowy sklep z akcesoriam dla maluchów. Dmuchane wanienki, nakładki na toaletę, szelki, nosidełka. Wszystkie produkty nowiutkie, sprowadzane z Hiszpanii. Firmy OLMITOS :)) Zapraszam do przegladania od czasu do czasu, dopiero zaczynam i codzienne tam coś wrzucam, zależy mi na pierwszym pozytywnym komentarzu. Zapraszam wszystkie mamy!!!! :)) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25342210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) ale tematów róznych poruszyłyście :-) co do wymazów z pochwy i odbytu na razie nic takiego nie miałam, więc sie nie wypowiadam. co do pieprzyków to wyszło faktycznie sporo ale co tam podobno troche znikają po porodzie :-) co do seksu hmmm :-) my sie kochamy ciągle, nawet dwa razy dziennie, nie używamy prezerwatyw i nie przejmujemy sie spermą, lekarz powiedział ze nie ma przeciwskazań :-) Dzisiaj mnie mężeulek zaskoczył, dostałam śliczny prezent :-) bransoletkę do kompletu z okazji rocznicy ślubu, na imieniny dostałam wcześniej pierscionek i naszyjnik z tej samej serii :-) ale niestety ja sobie zapomniałam tak mi strasznie głupio :-( on się tak postarał a ja... :-( a ja mu nawet buziaka, cholera wyszło mi z głowy :-( nie wiem co teraz wymyślic... http://allegro.pl/calvin-klein-ck-coil-pvd-kj63bb0101-autoryzowany-i2484104142.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bransoletka taka delikatna. My mamy drugą rocznicę za niecały miesiąc i nie wiem co mogę sprezentowac mojemu mężusiowi. Podrzuccie jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu ładne bransoletki:) Nie przejmuj się ze zapomniałaś , głupio to brzmi a ja zawsze składam m zyczenia dzień wczesniej bo tak mi się zapamietało. Nawet na kartce pamiątkowej wpisałam złą datę:( Za nic nie moge zapamietać mimo, że na obrączce mam wygrawerowaną....Może jak dziecko urodzę w rocznicę to zapamiątam raz a dobrze!!! My zwykle z okazji rocznicy jedziemy gdzieś na wycieczkę albo dajemy sobie drobne upominki ( ostanio m kupiłam fantastyczny spiewnik rockowy, bo z niego zapalony gitarzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na rocznicę chciałabym dac coś "innego" nie jakies ciuchy czy cos w tym stylu ale kompletne nie wiem co to może byc a o wyjeździe możemy zapomniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój mąż wie że mam hopla na punkcie biżuterii i wie doskonale co mi sprawi super przyjemność :-) więc zapewne dlatego taki był jego wybór a co do rocznicy to u mnie 3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć Mamuśki Ja dopiero teraz weszłam,bo wczoraj i dziś postanowiłam sobie zrobić wolne,gdyż brzusio mnie mocno bolał tzn. podbrzusze. Byłam u lekarza i na szczęście wszystko ok.Powiedział tradycyjnie,iż mamy się oszczędzać i brać Nospę 3 razy dziennie oraz 4 razy dziennie Magne B6. Ale wiecie co?1 dzień leżenia mi wystarczył i dziś jest już o niebo lepiej.Jutro idę do pracy. Bardzo się cieszę,bo mój R. jest w domu i wczoraj uznaliśmy,że zrobimy kącik dla Małej Mieliśmy nic nie zmieniać,ponieważ budujemy dom i mamy duuużo wydatków,ale w końcu stwierdziliśmy,że ściany w kolorze śliwki moga być dla dziecka zbyt ponure i postanowiliśmy,że będzie miała swój mały kącik z jasnozielonymi ścianami i własnie mój R. maluje po raz pierwszy w życiu ścianę :P Ciekawe co z tego wyjdzie? Później mamy w planie kupno naklejek na ścianę z jakimiś postaciamia z bajki lub zwierzątkami,żeby było ślicznie i pogodnie dla dzieciaczka Znalazłam fajne mebelki: http://sarenka.eu/meble-dzieciece/meble-baggi /meble-arfyka.html ale że są piekielnie drogie to tak pomyśleliśmy,że kupimy białe łóżeczko i komódkę i najwyżej też nakleimy na nie jakieś zwierzątka itp. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×