Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

To Ty niezła jesteś Olczak, sporo masz tych blizn. Ja też bardzo nie chcę cesarki bo wiem że potem długo dochodzi się do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie Olczak trochę sie nie dziwie, że nie chcesz mieć kolejnego znamienia w postaci blizny. Ja póki co mam dwie małe, ale nie widac ich mocno, a cesarke chciałabym dlatego, że panicznie boje się bólu, bo straszny cienias ze mnie - mam naprawdę niski próg wrażliwości na ból no i boję się tego, że nie zdołam wyprzeć małej i zrobie jej krzywde, że się poddam w trakcie, że jak poprosze o znieczulenie ( a u nas dają tylko dolargan) to będę na wpół przytomna i prawie nieświadoma tego co się dzieje... Moja kuzynka odleciała ( czyt. zemdlała) po podaniu dolarganu, nie była w stanie dokonczyć akcji porodowej i wyprzeć dziecka na świat, zastosowali więc vacum, bo mała zaklinowała się w kanale. Miała w związku z tym wszystkim traume i prawie popadła w depresje poporodową:( Koleżanka po poproszeniu o znieczulenie (czyli ten dolargan) nie pamiętała nawet jak położyli jej synka na piersi i też była prawie nieświadoma podczas porodu. Nie wiem zatem co mam myśleć o porodzie naturalnym bez znieczulenia... Inna kumpela miała cesarke i sobie zachwala, zarówno to jak szybko wstała po niej na nogi jak i bliznę , którą praktycznie teraz mało co widać, a rodziła w styczniu. Być może moje obawy rozwieją się na sali porodowej i dam z siebie wszystko, aby dac rade, ale wiem, że będe ryczeć jak będzie mnie bolało i wstydu narobie sobie co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
handzia może kwasek cytrynowy albo ocet pomoże na te fugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka no cóż przypadki porodów są różne, bo różne są kobiety. wierzę, że kazda z nas da z siebie 200% podczas porodu, bo nagroda, którą dostaniemy będzie najlepsza na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1233123xyz
Ostatnia noc w szpitalu rana boli jak... O 16 zrobili cesarke wstała o 5 wykąpać się na kroplowce a bolało bardzo do tej pory ciężko się wstaje ciężko chodzi. Ciągle na ketonalu mam nadzieję że za tydzień będzie to ból znosny bóle porodowe miałam ,6 godzin rozmawiałam z mężem ból do zniesienia na końcu to już szły kur.y ale kiedy okazało się że mam zielone wody to przestalam czuć ból tylko myśli o dziecku i właśnie tak myślicie przy bólach im częstsze i silniejsze to bliżej żeby zobaczyć największy cud które same zrobiliscie o laktaci jutro z domu pozdrawiam was wszystkie i serio poród to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 to dobrze że tak wspominasz poród jako coś pięknego :) Super że jesteś już po i możesz przytuli swoje maleńswto :) Izka dzięki, spróbuję octem bo tego jeszcze nie próbowałam. Pamiętam jak walczyłam z kratką wentylacyjną w kuchni (chyba nigdy nie była czyszczona), dopiero zmywaczem do paznokci po trochu dało radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spójrzcie dziewczyny w tabelkę :-) mam nadzieje ze wyjdzie kama111111.....29......41 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Netka0902.........29......39 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......37 tc......27.09......Córka - Kalina madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK...................... TP .......UR...... WAGA........ DŁ.... RP. PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gabrysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka............ 03.09.....24.08......2980........52........sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina Robwalka...........27.09....05.09......2230........45.......cc........ Kacper Ło ło ło...............11.09..06.09.....2600.........47..?.........- Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, czy ło ło ło Ci cos napisała, ze wpisałaś ją do tabelki niżej ? Pisz kochana, bo my tu czekamy na wieści ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napisała wszystko co w tabelce :-) nie chciałam juz pisać uwaga od razu przerobilam tabelke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja męża informuje na bieżąco co i jak, która urodziła :-) on was juz nawet kojarzy :-) mam nadzieje ze sie nie gniewacie :-) teraz mi napisał ze od niedzieli zaczynamy prace nad przyspieszaniem :-D bo on tez juz chce miec dzidziusia w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
ło ło ło superowo i gratulacje. Która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co to sie nikt o mnie nie pyta jak po wizycie?? Maluch juz w kanale bo buźki na usg nie widać, seruszko pieknie bije :) Ale w zwiazku z tym ,że malo sie juz rusza ide jutro na ktg do szpitala. Brzuch nadal boli, tyłek i pussy też wiec czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2008-2012 to fajnie :-) juz bliżej niż dalej. To jak dzidzi wpasuje sie w kanał rodny to mniej sie rusza? Dobrze to rozumie? Ja dzisiaj cały dzień nic nie czułam dopiero teraz mała ma czkawka i coś sie wierci. O bólu pussy nie wspominam bo u mnie to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przed porodem maluch jest mniej ruchliwy. Cos jak przez mgłę pamietam że przy pierwszym porodzie faktycznie ruchy juz były mniej wyraźne ale to bylo 4 lata temu wiec tak na 100% nie potwierdzam. Ja żartuje oczywiście z tym, że sie nikt nie interesuje moja wizytą:D Wiadomo to jest forum, zreszta ja też nie zawsze sie odnoszę do wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło gartulacje kochana! mama2008-2012 mam dokladnie tak samo jak ty. tez moj maluch ma glowke w kanale. kiedys myslalam ze to wszystko inaczej wyglada. ze dzidzius jak wchodzi w kanal to juz sie porod zaczyna. a tu takie rozczarowanie. hehehe ciekawe ile dni tak jeszcze bedzie mu wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło, moje gratulacje :) :* Ale super :) Już się nie mogę doczekać, aż nam wszystko opiszesz :) Mamo 2008-2012 cieszę sie, ze po wizycie ok :) A wiesz może ile maluszek waży ? No i pytanie do Ciebie oraz tych dziewczyn, które bolą pussy, jak wy to czujecie ? Możecie opisac tą dolegliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej boli jak wstaje z łóżka i chodzę albo jak podnosze sie z wc. Boli mnie jakbym miała zakwasy na dodatek tak jakby skóra mi sie napisała tak ciągnie jakby miało coś pęknąć. To moje odczucia no do tego jeszcze bolą pachwiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netja mnie boli jak wstaje z lozka albo sie obracam podczas lezenia. czuje takie mocne sciagniecie, niewiem jak to opisac...cos jak zakwasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zakwasy jak po bzyku bzyku ? czy z zewnątrz jakoś ? Hehe, sorki, że wierce dziure w brzuchu, ale chciałabym wiedzieć jak mogę rozpoznać ewentualne wpasowanie się w kanał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak samo mam jak opisala to Megi :) czyli Ty moze tez masz tak jak my ze dzidzius juz sie wypycha glowka na swiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ijee nie zwróciłam na to uwagi! GRATULUJĘ! Ło ło ło z niecierpliwością czekamy na opis :) co do bólu to jest dokładnie tak jak opisała Megisu takie zakwasy ja najbardziej się z tym mecze gdy się chce przewrócić z boku na bok.. Kurcze ale ja zazdroszczę rozpakowanym mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka i madleenn to jak boli pussy to znaczy ze dziecko wpasowuje sie w kanał rodny??? Chyba raczej nie bo mnie juz jakiś czas boli a lekarz nic takiego nie stwierdził. A ten ból to jeszcze mogłabym porównać do bolacego siniaka jakbym tam miała mocno obite :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×