Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość izka50mm
Megisu piękny, duży brzuszek - ja mam podobny wielkością do twojego i wszyscy mi mówią że mam go jeszcze wysoko, ja kompletnie nie zauważam czy się obniża czy nie. Widziałam już o wieeeeele większe brzuszki, to ponoć zależy też od tego jak dziecko jest ułożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia wiec moja gin skierowala mnie do nefrologa gdzies juz na poczatku ciazy. dokladnie nei pamietam kiedy to bylo ale chyba jak po 3 badaniu moczu kolejny raz wyszedl w nim cukier. dostalam wtedy skierowanie do nefrologa i do diabetologa. dlatego od poczatku mialam wizyty co miesiac u nefrologa i na berzaco robione USG nerek i wiedzialam ze ta prawa sie powieksza wraz z tym jak dzidzius rosl. jest tak ulozony ze nozki ma po prawej stronie i obklada kopniaczkami moja biedna nerke... ktora przez to sie powieszyla teraz juz do bardzo duzych rozmiarow bo miedniczka nerkowa otwarla sie na 5cm :/ pani dr powiedziala mi wczoraj ze ok 3-4 litry plynu przez to jest zatrzymane :/ dlatego na wadze pokazuje 16 kg (wiec odjac te4kg to wychodzi ze przytylam ok 13-12kg) gdyby nie ten cukier w moczu to nawet bym nie wiedziala nic o tej nerce bo wogole mnie nie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
No ja mam też zawsze rano takie pomięte, a później myślę i oglądam czy to nie są przypadkiem rozstępy. Idę się położyć bo już mi nóżki napuchły od siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to jest najlepsze, ze wiesz kiedy male bedzie juz z Toba :) zaczyna pobolewac podbrzusze wiec lece szybciorem po kebaba i ide sie polozyc, wieczorem mam sie zglosic na ktg wiec lepiej zeby nie bylo skurczy :) trzymajcie sie dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu fajnego masz brzuchala :) ja też zawsze rano jestem cała pognieciona :) i trochę to trwa zanim się wyprasuje :D a na obiad: ziemniaki, kotlet schabowy i groszek z marchewką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu a czy miesci Ci się dłoń ( bez kciuka tylko 4 place) między biustem a brzuszkiem? Jeśli się mieści to opadł. Mi się wydaje, że jest niżej troszke. Iza ja obiad wczoraj zrobiłam na co najmniej 3 dni :D Zrobiłam sałatkę warzywną i opiekłam mięso. Najgorsze jest wymyślanie co by tu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu nie widac zebys przytala az tyle po brzuszek masz fajny i wygladasz zgrabniutko :) dobrze ze ja mam z glowy wymyslanie co zrobic na obiad bo teraz mieszkam u swoich rodzicow i mama gotuje. pysznosci uwielbiam jej obiady... nie dosc ze smaczne to jeszcze ja nie musze sie meczyc :) jak przyjedzie maz to poszalejemy z jedzeniem na miescie... codziennie jakies inne potrawy. ostatnio mam smaki na kuchnie mexykanska albo na mcdonalds:D musze teraz sobie pojesc bo po porodzie nic nie bedzie mozna jesc z takich pysznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrzemnęłam sie i chyba jestem bardziej zakręona jak przed drzemką:) Robwalka gratulacje synka!!! A moje dziecię cos mniej ruchlliwe :( Dobrze że za 2 godz wizyta to sie dowiem jaka jest tego przyczyna. megi brzuch fajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, brzuch piękniasty, duży i okrągły i tylko brzuch pewnie stanowi dodatkowe kg, bo nóżki i dupka zgrabniutkie :) U mnie dziś na obiad naleśniki z serem, dla m bigos z ziemniaczkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam odpowiedź mojego m. jak pytam co chce na obiad: "obojętne" kiedyś go postraszyłam, że na ślubie gdy ksiądz bedzie pytała "czy ty aleksandro bierzesz oto tego R. za męża..." a ja odpowiem, że obojętne :D więc do slubu zawsze ładnie odpowiadał, a teraz znowu wszystko wróciło do normy... ja bym tak zjadła knedle ze sliwkami, czy pierogi z truskawkami, ale nie przepada za takim jedzeniem, więc jak tylko w przyszłym tyg. będe u mamy napewno ja na coś takie nakuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też nie przepada za takimi ciastowymi obiadami, dla niego najlepiej ziemniaczki, mięsko i jakiś sosik lub syta okraska, ja z kolei uwielbiam naleśniki, pierogi, knedle właśnie, placki ziemniaczane. Niby gusta smakowe mamy podobne, ale przy wyborze obiadu każdy wybiera pod swoje ulubione preferencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie własnie był tata, przywiozł obiadek wiec bede wcinac zupke pomidorową i łazanki :-) mniam :-) polcia cos tam ręki wchodzi pomiędzy brzuch a cycki :-) ale jeszcze chyba nie cała dłoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak no mnie boli jak się kręci, ale ja mam dosyć dużo tłuszczu na brzuszku i nie widać rączek tylko górke jak wystaje np od stopy albo pupa albo bark. Mój brzuszek nie jest taki malutki, niestety tyłek mam wielkiiiii :/ Megisu ale masz duuuży brzuszek :D a on Ci wisi czyli, ze już Ci schodzi? bo ja sie nie znam.. u mnie nic sie nie dzieje po za tym, że drętwieją mi stopy, i boli mnie pussy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopadło ostatnio pobolewanie w pachwinach, ale też nie non stop. Co do brzucha to odnoszę wrażenie, że się delikatnie obniżył. Nie mierzę tego palcami, tylko zauważyłam, że ciut lepiej mi się oddycha, nie jest juz tak wysoko gdy siedzę i czuję go bardziej na nogach podczas siedzenia właśnie. Może to dobry sposób na obserwacje czy brzuch się obniżył czy nie ...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti no tak jakby troche wisi juz, w koncu spory cieżar i tak jak netka pisze jak siadam to musze nogi rozszerzyć zeby mogł sobie swobodnie lezec miedzy nogami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, Netka to chyba Wam się obniża :) W końcu czas juz na to :) Co do obiadów to u mnie jest najgorzej z zupami bo D. to ma długie zęby na nie. Choć nie powiem czasem mu się zdarzy dopomnieć o zupkę no ale czasem po tych mięsach wszystkich pierogach, knedlach itp. to zupkę się ubóstwia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi- zdjecia Twojego brzuchalka są swietne:) JA tez musze rozkraczyc nogi zeby wygodnie usiasc :D mlodamamapyta- sory za moją ciekawość, ale dlaczego właściwie Ty bedziesz mieć CC? medleenn-dzieki za wyczerpującą odpowiedz:) pewnie pisałas juz o swoich nerkach nieraz, ale jakos wczesniej tego nie zarejestrowałam. Ale w sumie dobrze, ze cie to nie bolało tylko wyszło przy okazji, bo podobno kolki nerkowe są straszne. netka-zrobiłąs mi ochotke na nalesniki i bigos naraz! teraz nie wiem czego chce mi siebardziej;p olczak- mnie najbardziej "obojetnie" denerwuej wtedy gdy, w końcu zrobie to co ja chce, bo jemu to przeciez obojętnie, a potem mi marudzi, że mogłoby byc cos innego. o zgrrrrrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 i Robwalka -GRATULACJE :) 1234 czekam na wieści, bo przecież ostatnio pisałaś o tym szpitalu i doktorze, który nie chciał przyjmować we Wro. Alexia i ŁoŁoło trzymam kciuki :) dziewczyny brzuszki fajne :) ja wczoraj miałam ktg, pani obsługująca pyta sie czy często mam taki twrady brzuch-mówię, że tak i ...tyle :) Bąbela na początku trochę spała- jak to określiła gin a później brykała i w ciągu pół godziny miałam kilka razy powyżej 100(skurcze?) Dziwne to ktg, nie wnosi mi nic nowego-czuję Bąbelę więc wiem, że się rusza, czasami tak się napnie, że aż takie "plaśnięcie" ze środka słychać. Następne ktg 12-go (to był termin z ostatniego usg), później mam mieć ktg, co dwa dni. Wie może któraś z Was jak wygląda ktg przepowiadające poród? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga nie jestem pewna ale one powinny się chyba utrzymywać i będzie to widać na ostatnim wykresie, powinnaś je też czuć. Te powyżej 100 to były skurcze bo mała rozrabiała :P Gdyby to nie były stawiania wywołane przez małą to by Cię pewnie położyli w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ja właśnie pytałam o te pachwiny bo w zeszłym tygodniu tak mi doskwierały, że nie umiałam chodzić... to normalne jest, bo sie wszystko rozszerza.. ja się przeraziłam bo obwód głowki mojej małej to 32 cm... i się zastanawiam jak to mi się zmieści, żeby urodzic? :|D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, 1234 gratuluję. Megi brzusio ładniutki. Brakciąży przykro mi z powodu choroby mamy, ciężko jest wiem, tym bardziej w ciąży, kiedy nic nie powinno nam psuc naszego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś miałam akcję sprzątanie, mam pomyte okna, kuchnię i salon, oczywiście miałam pomoc bo ja już nie daję rady sama. Zostały mi tylko 2 pokoje płytki w łazience i skończone, najgorsze za mną bo nienawidzę myc okien :D Mam pytanko czym wyczyścic fugi-białe???? Soda nie daje rady ani cif. Wprowadziłam się do tego mieszkania po teściach i teściowa raczej nie dbała raczej o bardziej szczegółowe porządki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, ja też mam takie obawy a widzę, że wymiary naszych dziewczynek są niemal identyczne. Może dlatego, że mamy podobny termin porodu ;) Ja bym chciała, żeby u mnie potoczyło się tak, że w rezultacie urodziłabym przez cc, no ale wiem, że tego nie można sobie zamówić. Jakoś damy rade :) Główka 32 cm to mała główka - tak mi się wydaje, bo sprawdzałam centymetrem i nie duża mi się wydała, chociaz podobnie jak u Ciebie od razu miałam myśl- jak ona przejdzie przez moją biedną wąską ci*pke :D A z tymi pachwinami to u mnie nie powtórzyły się te boleści, więc poród pewnie jeszcze w lesie ;) Giga, Polcia, co to znaczy 100 przy ktg lub 20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Polcia :*, a napisz mi jeszcze kochana: Czy to ktg boli, w sensie ucisk pasami czy jest mocny? Czy można leżec bokiem np. czy trzeba na wznak ? Ile takie badanie trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucisk nie jest mocny. Możesz leżeć bokiem albo na plecach zależy jak położna Ci będzie kazała leżeć. A trwa co najmniej 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Netka a ja się modlę żeby nie mieć cc.. Mam już szyta głowę z dzieciństwa, powieke po usunięciu cysty, szyję po operacji tarczycy, pod piersią teraz po znamieniu no i pięte po szaleństwie nad morzem :) jak widać wystarczająco mam blizn z którymi wyglądam jak weteran wojenny. Goiły się strasznie.. Dlatego tak chce uniknąć i nacinania i tym bardziej cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×