Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ajponka ja również Ci gratuluję dziewczynki :) Super, kolejna nasza koleżanka już wie :D Niedługo będzie nas większość, mam nadzieje ;) Ja też mam jakieś bakterie nieliczne, a to spowodowało lekkie zapalenie pęcherza, które mi się przytrafiło niedawno. Do wizyty zostało niewiele, więc poczekam co zaleci mi mój ginekolog i jak ustosunkuje się do wyników. Olczak, ja też zrobiłam się strasznie żylasta. Cały dekold pokrywają sine pasma żył, ręce i nogi całe w żyłach. To podobno normalne i podobno po porodzie znika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż się smieje że wyglądam tak jak mapa Polski z autostradami za jakieś 150 lat :D, ale skoro mówisz, że znikna to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczyny :) A zyly tez mam bardzo widoczne. Na prawej piersi ciagna sie az do ramion. NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin porodu MEGAN86.............25.........19 tc...........3kg................01.09.2012 Ajponka...............27..........19tc..............?.... ...........02.09.2012 kama111111.........29..........18tc...........3,5kg.. ...........02.09.2012 Polcia91..............20..........17 tc...........3 kg...............08.09.2012 Madleenn.............26..........17 tc..........2,5 kg.............14.09.2012 Netka0902...........29..........17 tc...........? kg...............14.09.2012 Obzartuszek.........27..........17tc............1 kg...............15.09.2012 Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg................18.09.2012 Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg............ 20.09.2012 handzia26............26..........15tc............2 kg..............25.09.2012 MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?.................26.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Dzień dobry wszystkim mamusiom ! MNie z samego rana zaczął męczyć potworny ból gardła i krtani. Tak sobie myślę, że może jednak warto przejść się do lekarza, sprawdzić czy jakieś zapalenie mi sie nie przyplątało. Sądzę, że może zapalenie gardła mnie nie ominęło właśnie. Noc minęła spokojnie. Obudziłam się na lewym boku :P Zaraz zasiadam do pracy. Czeka mnie pracowity dzień. A jak wy się dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka również dołączam sie do gratulacji :) To chyyba pierwsza mloda dama z tego co pamiętam;) A jak tam chore dziewczynki? Ja na szczęście dzisiaj w nocy nie męczyłam się z gardłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Polcia91, widzę, że z ciebie też ranny ptaszek ;) Ja to może mało kaszlę,ale zawalone gardło nie pozwala mi dużo mówić, co uwielbiam :P U mnie praca rozpoczęta. Pogoda zapowiada się piękna, za oknem ptaszki świergolą, zero wiatru, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie narzeczony budzi jak idzie do pracy, musi wycałować, poprzytulać, poszeptać do ucha :D Potem zasnąć nie moge, ale i tak odespie swoje ;) A co do pogody to pochmurno u mnie ;/ Bardzo tego nie lubie potem ten dzień taki do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki :-) Ja miałam okropna noc przez ten cholernym katar nie mogę spać. Mecze sie z usypianiem. Wracajcie kochane chorowitki do zdrowia :-) Co do żył na piersiach to tez ich mam sporo takie grube i fioletowe ale tez słyszałam ze tak ma być. Rozstepow narazie nie mam i mam nadzieje ze tak zostanie. Choć brzydko rośnie jak szalony... :-) Ajponka gratuluje córeczki, tez bym chciała dziewczynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja też się melduję :) strasznie wczas wstajecie, ja tak dziennie do przed 9 śpię :) dziś dzień pod znakiem sprzątania w łazience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
jejku, dziewczyny Wy już tak wczesnie na forum? Ja sobie dzis pospałam porządnie, że trzeba mnie było siła budzić, żebym lekarstwa zażyła. Słońce za oknem i zimny wiatr u mnie więc chyba jednak posiedzę w domku. Z nudów zabrałam się za przypominanie sobie języka niemieckiego i w tym celu okleiłam karteczkami ze słówkami co się dało w pokoju. Mam nadzieję, że mnie mąz nie udusi jak wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Widzę, że niektóre z Was ranne ptaszki ;) Ja dziś sobie pofolowałam i pospałam do 9.50 :D:D:D może dlatego udało mi sie tak długo, bo w nocy 2 x siusiu. Teraz jem sobie śniadanko i też chyba spełnie misję i wysprzątam na błysk łazienkę. U mnie też szaro buro, ale w taki dni mi się lepiej sprząta, bo nie mam wyrzutów, że pięknie na dworze a ja muszę ze ścierką latać ;) Oczywiscie zauważyłam jedną prawidłowość ostatnio, że dzień zaczynam od włączenia lapka i sprawdzenia co na forum:D Aha, Ajponka jak byłaś u gina to dowiedziałaś się czy coś przybrałaś na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Wzielam dzisiaj druga dawke tego nieszczesnego antybiotyku. Moze przy okazji pomoze na chore gardlo, bo to penicylilna. Polcia 91 - jak to slicznie brzmi "mloda dama" :) Myslalam, ze na wiesc, ze to dziewczynka bede szalec z radosci a przyjelam to bardzo spokojnie, chyba tak samo zareagowalabym na chlopczyka :) Zaraz zaczne sie pakowac bo wieczorem jade do Polski. Ciesze sie niezmiernie, ze spedze troche czasu z rodzicami i rodzinka. Nastepna taka okazja bedzie pewnie dopiero w grudniu. Smersafaskr - natchnelas mnie ta nauka jezyka. Ja mieszkam w Niemczech i jezyk ciagle jeszcze do konca nie opanowany. Wczesniej mowilam, ze w ciazy podszkole jezyk a narazie klapa :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh a mnie znowu lenistwo dopada, nie chce mi się nic, kompletnie, Najchętniej bym poleżała w łóżku do wieczora :D Podziwiam dzisiaj wasze chęci do sprzatania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój na na na na Nic się nie dzieje na na na na :D Dziewczyny właśnie dowiedziałam się, że moja przyjaciółka, która długo starała się o dziecko i miała problemy z zajściem w ciąże właśnie jest w ciąży :) Termin będzie miała na listopada, więc będziemy miały dzieci w jednym wieku:) Ale się cieszę, wspaniała wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
netka - to super! u nas znajomi juz dawno mają dzieci 2-4 letnie tylko my się tak ociągaliśmy. W sumie jak spotkałam się z koleżankami z LO to ja już mogę byc babcią , bo dziewczyny mają po 2- 3 dzieci już. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie gratulacje :) Moja dzidzia coraz częściej się wierci ;) Szkoda że to jeszcze takie lekkie ruchy i wtedy gdy troche poleże. Nie mogę się doczekać kopniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim gronie najbliższych znajomych jest tak, że tylko jedna koleżanka ma już dziecko, urodziła w styczniu. Czekałam na resztę i chyba poszedł łańcuszek szczęścia ;) Co do ruchów to ja niestety nie czuję jeszcze nic :( Czasami pojedyncze bulgotnięcie , ale bardzo delikatne i do końca nie jestem pewna czy to dzidzia czy jelita. No i to mnie troszkę martwi nie ukrywam... Jutro się dowiem co tam w brzuszku słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę cały dzień była u nas piękna pogoda a tu teraz deszcz, od razu humor mi się zepsuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine
Dziewczyny, jakbyście miały zamiar kupować taką poduszkę - rogal o której wczoraj pisałam to nie kupujcie z wypełnieniem styropianowym, jest do niczego, przyznam - trochę wtopiam a chciałam zaoszczędzić :( Na pewno warto taką kupić ale z innym wypełnieniem. A jeżeli chodzi o ruchy dziecka to już troszkę czuję, wprawdzie b. delikatne ale dobre i to :) w drugiej ciąży podobno szybciej się je czuje, tylko nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamusie
W oczekiwaniu na rozpakowanie zapraszam przyszłe i obecne mamusie do wiosennego konkursu W poszukiwaniu Wiosny.... szczegóły: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/ czas trwania: 26.04 - 26.05 nagroda: odzież ciążowa (świetna też jako pociążowa) książki, niespodzianki organizator: Wamusie i Brzuchatki.pl regulamin: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Co wy na to żebyśmy wpisywały płeć maluszków do tabeli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja tez nie mam nic przeciwko obzartuszek ale moze nie wpisujmy roku przy dacie porodu i bedzie na to miejsce :) chcialam sie z Wami moje drogie podzielic moim brzuszkiem jutro zaczynam 20tc :) http://zapodaj.net/4d8eb134ae6a.jpg.html jak mozecie to wstawcie tez swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrze na wasze zdjęcia to się zastanawiam, ja jak narazie mam największy, a narzeczony droczy się ze mną i mówi że dzidzia będzie miała z 4,5 kg, Głupol jeden jak coś czasem powie to mi ręce opadają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia to niep owiedziane ze jak brzusio duze to duze dzieko :) ja to martwie sie w druga str, ze wszystkie maja piekne brzuszki a ja jakos na ciezarna nie wygladam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan pomyśl o tym, że po ciąży raz dwa zrzucisz nadmiar i powrócisz do figury. Mi wszystko idzie w brzuch i w cycki, ehh nawet z wiosenną kurtką miałam problemy M za małe, L za duże, już myslałam że mojego aktualnego rozmiaru wogóle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby masz racje Polcia... ale wiesz inne juz sa takie piekne widoczne:) a czujesz juz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze chociaz male codzinnie sie odzywa i puka do mnie bo bym juz w ogole nie czula ze w ciazy jestem... moze dzis dojda moje jeansy z allegro to Wam pozniej napisze czy dobry zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×