Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

a teraz, kiedy zbita musiała wyjść...ale mam wielką nadzieję, że wróci wieczorem,....a literkowy próbuje się uspokoić... wrócę do podstawowego tematu: czy są tu jakieś kobiety lubiące klimaty tj. w tytule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita, będę wieczorem dopiero.... obiecuję, że nie będę go denerwować...choć i tak przecież delikatnie się z nim obchodziłam...staram się przynajmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto e-mail masterze
literkowy_daje_dupy@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale mam fanów najlepsze jest to że zjeby wierzą że swoimi bredniami coś osiągną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
Witajcie ;) też lubię takie klimaty...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też....................................................................... reszta z zajętymi rękoma na swoich ...........ze śliną na klawiaturze............................................................ ..... ... zatem co chciałabyś robić kiedy taka naga z z maleńka obróżką czekałabym na Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest to, że żadna z kobiet tutaj nie miała takich doświadczeń i przeżyć.... że nie ma ochoty o tym porozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co im odwaga jakaś szczególna? przecież tutaj każdy ukryty za nickami.... ale fakt...może jeszcze nie wiedzą, że lubią;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie czują potrzeby by dzielić się swoją intymnością z sypialni forum nie wiadomo z kim ,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia............... ja z każdym nowym topikiem..rozmową ..konkretną osobą coś nowego odkrywam w sobie.................................................................. i choć pewne rzeczy się wykluczają(bo patrząc z boku -można powiedziec ,że rozdrabniam sie na drobne zamiast zgłębiac temat)------to ja jednak czasem mam ochotę na zupełnie wyjkluczające się rzeczy-bo się dowiaduję o nich ...zaczynam pojmować... ROZWIJAM SIĘ.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władczyni
Bardzo lubię obroże na szyjach moich piesków. Każdy z moich kundli ma wybraną odpowiednią. Smycze używam te same do wszystkich, ale obróżkę każdy ma swoją własną. Kilka razy już nawet dostawali nowsze i ładniejsze. Jak zobaczę jakąś, która mi się szczególnie spodoba to kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj ludzie dzielą się takimi intymnymi szczegółami, że to jednak chyba nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita, masz na myśli "władczyni"?! brrrrrrrrrr..........................!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzeba przyznać że forum to bardzo wiarygodne żródło informacji gdzie każdy może wejść i pisać bzdury :D:D:D udawać bóg wie kogo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×