Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość felixxxx
Annazuzanna wcieliła się teraz w kulkomankę. ja pierdole to co się dzieje w tym topicu ti jest jakis kurwa burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxx
albo ferdek kiepski z chanka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No w końcu dzieciaczki zasnęły-mamusia ma czas dla siebie :) Widze ze znowu zaczęły sie tu przepychanki słowne :O Aaa i ktos mi tu zarzucił ze jestem jakas kulkomanką-bzdury,których nie bede nawet komentować :O Chan-ka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aaa
no niee. z jedną skończył wyzwiska zaczął z drugą. tak nawiasem Ty się tak normalnie też odzywasz do innych kobiet? w sensie że jak stoisz oko w oko, jeśli tak to Cię podziwiam... bo ode mnie dostalbys w pysk i tylko byś się oblizal :) skończcie już z tymi wyzwiskami. peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna- jezdem dopiero teraz ale już za sekundkę mnie nie będzie, idę spać bo jutro muszę wcześnie wstać. Felixie jak na to wpadłeś że ja to kulkomanka ? jesteś bardzo spostrzegawczy !!! Powiem Ci w tajemnicy że ja to anna zuzanna, anioł_stróż, asderka, note avec profonde, chipi fan, podgladacz chipi i nawet Tobą jestem felixie :) I tak calymi dniami sama z sobą piszę na tym forum to jest dopiero zajebista sprawa :] assderka to Anioł dam sobie rękę uciąć :P I będę chodzić bez ręki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ja tez zaraz zmykam do łozka bo wczoraj polozylam sie o 3 nad ranem a 0 7 musialam wstac bo córka na 8 chodzi do przedszkola.Dzis juz nie dam rady tyle siedzieć :) Spokojnej nocy zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też ostatnio przesadzam z siedzeniem po nocach przy kompie wiec idę lulu. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
O już wiem jak wygląda jej mieszkanie! :D Na przeciwko drzwi w jej pokoju jest przejście bez ściany ten pokój jest w kształcie "L" i od razu tam na kuchnię się wchodzi. :P Widziałam jak stała tam to kawałek jej było widac w kuchni a kawałek w pokoju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Teraz widac na kamerce, że jest tam przejście. :P Oprócz tego ma jeszcze te drzwi nie wiadomo dokąd :P i jeszcze w kuchni ma jedne, kiedyś jak wstawiłam zdjęcie to było widc - kamerka jej się przesunęła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipi
nie ma jej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxx
on asie ostanio zmieniła, jakas taka bardziej energiczna i zywa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxx
chanka i anka hehe a co tutaj sobie myslec jak sie patrzy na te wasze wyglupy, oj babeczki babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Zasłoniła kamerkę w kuchni i siedzi na przeciwko tej w pokoju i się na nią gapi. Jak w horrorze, aż się wystraszyłam:P:P:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
I odłączyła te dwie kamerki co osobno można było kuchnię zobaczyc i pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
I ułożyła się dziewczynka do spania dobrze, że chociaż na leżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipi
czy ona nie ma lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podział fan club Chipki ? wszyscy zapomnieli o swej koreańskiej koleżance :) Ann Zuzanna a ty gdzie się podziewasz ? Anioł też zamilkł hmmm nie dobrze, nie dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobie właśnie zaglądam do Chipki bo dawno jej nie odwiedzałam, a jej ani widu ani słychu :/ Chipka na zakupy poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Witam, teraz juz jestem przekonana, ze Chipi jest na cos chora. To, ze sie uaktywnla, a jej mieszkanie wyglada jeszcze gorze niz wygladalo oznacza tylko tyle, ze choroba sie poglebia i ta aktywnosc moze zwiastowac jakis atak. W kazdym razie wyglada to jakby szlo w kierunku manii. W ogole po co te pudla w drzwiach jak wychodzi, przeciez jak sama wchodzi one spadaja czyli tak czy inaczej ktos moze wejsc, przeciez to z zadnej strony zadne zabezpieczenie. Gdyby ta nasza Chipii miala ten czip to tak czy inaczej nie przeszkadzaloby jej to w w dbaniu o mieszkanie i siebie, nie wiem zreszta, ale ona z tego co wczoraj zauwazylam i jeszcze kiedys tam, ze np. przed wyjsciem z domu ubiera na te ciuchy w ktorych non stop chodzi biale spodnie i inne ubranie wierzchnie i wychodzi z domu. To wszystko trwa moment, wiec wyglada na to jakby sie nie myla. Na zewnatrz zatem wzbudza pewnie niezdrowe zainteresowanie. Tak samo z tymi pudlami, jesli tam sa sasiedzi, to chyba widza, ze ona ma jakies pudla w drzwiach i w nich ciagle miesza. Ona potrzebuje ekipy z kaftane bezpieczenstwa. Szkoda jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikxxxx
tak tak chora była juz, pewnie ze chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka jestem,jestem 🖐️ Jestem teraz sama z dziecmi bez męża tak więc wieczorem szybciej padam na twarz ;)Jezdzę codziennie do szpitala wiec mam troszke wiecej na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Rozumiecie, że Chip czyta się czip? Ch czyta się jako cz. Rozumiecie więc to, że nazywacie ją Czipką o_____O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniatko198574
teraz się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - 🖐️ O ja też nie mam czasu na siedzenie na kafe i jeszcze do tego jakoś źle się dzisiaj czuję więc chyba wyląduje za chwilkę w wyrku :/ Myślałam że masz już męża w domku. Ganta- jak zawał tak zwał dla mnie to ona może być nawet fiki miki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka włąśnie wróciłam ze szpitala.Mąż zły bo musi byc tam jeszcze minimum do wtorku :( Ja tu bede później,jak maluchy zasna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×