Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Za duży Miś.

Powrót do Protal-u.

Polecane posty

Pączka zjem. Jednego. Dla tradycji. majo - częściowo się z Tobą zgadzam, ale tylko częściowo. Humor może się poprawi, a nawet na pewno. Sportu na razie nie uprawiam - za ciężki jestem. Co do takiej diety, jak proponujesz, to musiałbym nic innego nie robić tylko się dietą zajmować. Nie ujdzie to niestety u mnie. A schudnąć chcę nie dla lasek. Dla zdrowia. Które jeszcze mam, ale zdaje sobie sprawę z tego, że może już niedługo. :-( Ale mimo wszystko dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfs,mmm
witam mam 5 kg do zrzucenia juz jestem po innych dietach , i tyle zostalo jeszcze czy bedac 1 dzien na 1 fazie i pewnie nie za dlugo na 2 fazie mozna uszkodzic nerki w krotkim czasie ? bo wiadomo ze 3 faza juz jest lepsza ( wegle sie dodaje ) wie ktos? na dukanie juz byłam raz jakies 2. 5 roku temu i schudalm ok, 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfs,mmm
jestem po 40 :)czy moge dukana jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko jeszcze, że już raz dietę 1000 kcal stosowałem. Skutek marny. kfs,mmm - jak nie masz kłopotów z nerkami to nic nie stoi na przeszkodzie. Ja również próbowałem wiele diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfs,mmm
dzieki - ja po ostatnim dukanie mialam w trakcie i po bardzo dobre wyniki a wody pije i tak od dawna ok 2. 5 liyra dziennie( w tym herbatki ziolowei owocowe moga byc???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfs,mmm
a czy uzywacie slodzika? czy innych cukrow a jak tak to jakich ? chodzi mi o te zastepcze dozwolone na dukanie jak xylitol, cukier brzozowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) chciałabym od piatku sie do was przylaczyc:) robie to juz drugi raz w tym roku i cos mi nie wychodzi moze tym razem się uda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
Witam Miśka ,Kawę i nowych odchudzających się! Wróciłam oczywiście z kilogramami ale było to 2,5kg więc nie najgorzej. Dzisiaj 80,2kg i zaczynam walkę o 5kg a potem zobaczymy,jednak 75 kg mi pasuje bo mloda to już nie jestem i taka waga jest dla mnie ok. Ciągnę dzisiaj trzeci dzień diety tzn,białek a jutro zacznę PW i oby mi się udało,bo ciężko jakoś drugi raz ...albo trzeci... Pomyślę o założeniu stopki,może będzie większa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfs,mmm herbatki ok, ale w owocach może być cukier to beee :-) słodzik tak, cukier ZERO, asprtam lub coś inne ok le ja już praktycznie się nauczyłem gorzkie i mi nawet pasuje. lilka208 - zapraszam. im więcej tym lepiej. :-) też bym - no witam, witam! Jak tam urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile przywitanie:) ja zaczne od poniedzialku - chyba 1 dzien 1 fazy wystarczY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
Jaki tu ruch. Weszłam i zdębiałam :D Witam nowych bardzo serdecznie 🌼 Też bym stęskniłam się za Tobą ;) Dobrze ze już jesteś! Zawsze to lepiej im nas więcej. A tam 2,5 kg zrzuci się ;) Miśq nie wiem co ci doradzić żeby waga się ruszyła. Moze faktycznie przyjdzie wiosna szał ciał i wtedy i w nas jakaś większa motywacja :) Ja to tak na ta wiosnę czekam że jejuuu! Paczków nie jem, ale właśnie upiekłam, a raczej usmażyłam. Niech rodzinka podje. U mnie tak sobie. Ciągnie mnie dziś w stronę lodówki jakbym byla na magnetyzowana. Zjadłam już dziś: pól dużego jogurtu owocowego light parówkę light serek wiejski light 2 pomidory 1/4 cebuli pól ogórka 3 plastry wędliny i to nie koniec mojego jedzenia. zaraz mam w planach filet z indyka z brokułami. Koszmar. Zamiast być na diecie to ja robię czystki w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
Miśku,urlop taki sobie,bo pierwszy raz było zimniej niż zwykle.Trochę przewialo,pojawił się katar i chore zatoki no i jedzenie też mi nie smakowało i ratowalam się ciastami.Było,minęlo,czs wracać na drogę cnoty.Dzisiaj trochę zgrzeszyłam ciastem urodzinowym mojego męża.Zjadłam kawał sernika!Jak nie jestem na diecie,to ciasta nie lubię,jak jestem na diecie,to ciągnie mnie do słodkiego.Nie rozumiem tego! Kawka,widzę,że dzielnie ciągniesz ten ,,wózek,, będziesz dla mnie motywacją. Miśku,działaj coś,jak zleci parę kilo,to jest większa motywacja,bynajmniej ja tak miałam.Zaprzyj się na tydzień a potem sam zobaczysz.Przerabiałeś to przecież.Ja zresztą też! Pozdrawiam i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśku, oczywiście każdy woli inną dietkę. zawsze powtarzam, że dieta przede wszystkim powinna być w miarę łatwa do przejścia. Potrawy muszą smakować, bo inaczej się polegnie :) Trzymam więc kciuki za Ciebie i za siebie! Za schudnięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za nas
nie trzymasz kciukow? nie ładnie tylko ty i facet a babki beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za nas
nie podlizuj sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos pytal o pączki :D mam zamiar dzis zjesc dwa takie ociekajace lukrem z marmolada mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym....
Witam i melduję spadek...10dkg... no,ale po grzechu w postaci sernika to jakiś sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurcze, za was tez trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
No pięknie fochy i zazdrość widze na tapecie ;) Tez bym no widzisz! U mnie też dobrze mimo ze wczoraj opróżniłam pół lodówki to waga dziś przyzwoicie wykazała zmniejszanie się :D Ale mam dziś dzień o rety. Rozwaliłam szklankę, spaliłam garnek, wykipiała zupa. Pech mnie prześladuje. lilka dzięki za przepis. Brzmi pysznie. Dziś odpada bo mam dzień nieudacznika więc pewnie bym je spaliła no i poza tym nie mam mleka w proszku. Nigdzie nie mogę dostać odtłuszczonego a zwiedziłam wszystkie sklepy ze zdrową żywnością w mieście. Zostało chyba tylko allegro. W ogóle to mi się sernik marzy, z polewą czekoladowa, ale kakao odtłuszczonego też nie ma. Przypłyną pieniążki to się wybiorę na allegrowe zakupy :D majo tez się zgadzam z twoją tezą. Jak coś jest niedobre to się od razu odechciewa. A jak coś jest pycha i w dodatku odchudza to ma się motywacje. Tak u mnie właśnie z dukanem. Miśq trzymaj kciuki, trzymaj. My za Ciebie też trzymamy. Co byśmy na lato nie wyglądali na plaży jak wyrzucone przez wodę płetwale ;) yeez a idź Ty :P Ale tak szczerze to jakbym była tobą i miała tyle wzrostu i wagi to też bym ze dwa zjadła :P Właśnie kończę śniadanie- dojadam mój czerstwy chleb z przed 4 dni i sobie zęby na nim łamie :D Na obiad wątróbka (mam zapasy w zamrażarce wiec trzeba pozjadać) i tym sposobem obejdzie się dziś bez gotowania i palenia granków. Jest szansa ze Chałupy nie spalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam 3 paczki i mam dosc ;( mialam zaczac diete wq poniedzialek ale zaczynam jutro nie ma co czekac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie wieczorem objadam sie chlebkiem dukana oczywiscie przekaczam normy bo zjadam 4 male kromki z bialym serem ale jak dla mnie to dziala o poranku zbawiennie nie wazylam sie w tym tygodniu a paczki juz mam zjem po kolacji albo zamiast to zalezy o ktorej dotre dzis do domu juz sie nie moge doczekac no ale mije dni folgowania sa juz policzone tylko znikaja mrozy i ruszam bardziej rygorystycznie no i oczywiscie upieke kolejny chlebek nieco go zmodyfikowalam bo dodalam 5 x bialka ubite na piane oprocz drozdzy dalam 1 i 1/2 lyzeczki proszku do pieczenia 16 lyzek otreb pszennych i 8 owsianych 5 zoltek robie w dwuch michach razem z sernikiem i pieke za jednym zamachem do sernika 3 lyzki slodziku jest mi za malo wiec teraz dam wiecej za paczki sie nie biore wole kupic gotowe Pozdrawiam cieplo Wszystkich wyczulam od razu ze tu mi bedzie dobrze, bo w zasadzie to wszyscy robia odstepstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka a ty ile chcesz zrzucic i ile masz metrow :) ? nie masz stopki i nie jestes na czarno :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
Dopadła mnie jelitówka. Moze to dobrze, przynajmniej będę oczyszczona od środka jak po najlepszej lewatywie. No więc po nocy w WC waga dziś pokazała 80,7 :D A metrów mam 1,62. Ile chcę zrzucić? Ile się tylko da. Teoretycznie to bym powinna tak z 50 kg ważyć, ale w praktyce to już i 65 będzie całkiem odpowiednie. Także moja rada na szybkie chudniecie? Zarazić się grypą żołądkową ;) Mogę Wam powysyłać troszkę wirusów jak chcesz;) Zupełnie gratis. Wracam do łóżka bo ledwo żyje. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam)))) :) kawa z melasa wracaj do zdrowia po wczorajszych paczkach boli mnie dzis brzuch :( ale zaczynam owsianka na mleku chudym i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka zdrowiej Lilka owsianka ? mnie sie zdaje, ze płatki owsiane są zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×