Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Gość gdybym ja byla...
a ja zrobilam dzisiaj obiad,posprzatalam i upieklam ciacho :D i nie moge doczekac sie poniedzialku, bo chce do pracy :) tak wiem dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
gdybym ja była :) a co to za praca tak cudowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja byla... Jakie ciasto upiekłaś? : ) Ja ostatnio bardzo się wściekłam, upiekłam biszkopt, opadł. Potem upiekłam drugi, też opadł. I okazało się, że piekarnik się popsuł. Na początku byłam załamana bo dopiero po wypłacie mogłabym kupić nowy a co weekend piekę ze 2 ciasta, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kawka gotowa! Mi tam wiele do szczęścia nie trzeba: ważne, żeby wszyscy w mojej rodzince byli zdrowi i wtedy jakoś to się wszystko kręci. A jak jeszcze mam trochę czasu sama dla siebie to już jest bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłubszynick
Still loving you najgłubszynick idziesz na randkę? takkurde , z tobą miałem iść Agata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziulekLove zdrowie rodziny jest również dla mnie szalenie ważne, mogłabym oddać swoje zdrowie za ich Ja ogólnie jestem prorodzinna, bardzo się martwię jak coś się dzieje u mnie , pomagam innym często zapomninając o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi minął dzień nudno, rutynowo, jedyna atrakcja i emocje, to biegi i wygrana Kowalczyk, a co do herbaty, to też zaraz się udam, po czarną z kardamonem, cytryną i miodem Straszny ze mnie herbaciarz. A co to za praca, że tak ją kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zawsze o to martwię, w mojej szkole prowadzę wolontariat i pomagamy biednym dzieciaczkom, co są w szpitalu. Ale zdrowia czasem za największe nawet pieniądze nie da się kupić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłubszynick
Still loving you Od kiedy mam na imię Agata? tylko podstępnie sprawdzałem :p a jak masz na imię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam Wam przepis na fajną zimową herbatkę. Najlepiej zrobić ją w dzbanku i postawić na podgrzewaczu: 2 saszetki z earl grayem, kilka łyżek soku malinowego, 3 goździki - to wszystko zalać wrzątkiem i wkroić plasterki pomarańczy (zamiast cytryny) no i jest PYCHOTKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgentT a ze mnie herbaciara Mam herbaty różnego rodzaju, ale najlepsza jest najtańsza, taka z biedronki. 7 ziół, z cynamonem :) Bardzo dobra tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Można się przyłączyć?:) Właśnie piję herbatę z cytryną też:) Ja właśnie cieszę się, że jutro wolne jeszcze:) Byłam dziś w galerii, kupiłam 3 sweterki i bluzę dla mamy, nie znoszę zakupów, a dziś naprawdę fajnie się czułam:) A co u Was?:) Szkoda tylko, że deszcz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@MadziulekLove oj, to się zapowiada baardzo dobrze :) Póki co, na dziś skazany jestem na kardamon - od pewnego czasu nie mogę się bez niego oprzeć heh @ Still loving you A to fajnie spotkać kolejną herbaciarę :) Ja swego czasu miałem w szafce z 14 herbat, w tym czarne, aromatyzowane, zielone, czerwone, białe. Moją odwieczną miłością jest ... zielona jaśminowa :D Ale ją to się albo lubi, albo nie znosi. Ja w sumie jestem skazany na herbaty, bo kaw nie piję, nigdy nie piłem a swoje lata mam heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłubszynick
Maja to piełknę imię jak tej pszczółki i pachnie wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, jak miło, dpbrze się kojarzy - z Mają Włoszczowską. Także "efekt aureoli" działa na Twoją korzyść, heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka z Wrzosowiska zapraszam Cię tu serdecznie :) Ja z reguły lubię zakupy ale jak jest wybór :) Galeria Echo i jestem szczęśliwsza , kupuje i przebieram Deszcz. Ufff. Nienawidzę deszczu. już bym wolała żeby sypał śnieg, tak na maksa, żeby latarnie na wieczór były pokryte białym puchem Właśnie, latarnie w śniegu wieczorem to coś niesamowitego , coś na co mogę się gapić całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
a ja dzis spałam do 10.00 potem szybkie sniadanko i poszłam sprzątać ( dorabiam sobie) potem zakupy i sprzatanie u siebie i teraz kawke pije i motywuje się zeby isc jeszcze na fitness.......hm dostałam od pracodawcy prezencik na święta, zanim jechałam do domu i w zamian przywiozłam im polskie cukierki (te nadziewane w czekoladzie)...zastanawiam się czy im zasmakują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgentT ja mam herbatę czarną z indii :D Siostra mi przywiozła z podróży poślubnej, sypana , bardzo mocna Nie wyobrażam sobie słodzenia herbaty ponieważ mam wrażenie, żę psuje ten niepowtarzalny aromat. Ni pije herbatki, zeby ugasić pragnienie, tylko żeby spróbować, posmakować jej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, do wiosny jeszcze daleko ... zwłaszcza, że jak patrzę za okno, to mamy jesień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
i też uwielbiam herbaty....piję dzienne wieczorkiem do tv czy przy kompie......ostatnio kupiłam sobie z TEEKANNE na dobry senn.....matko jakie ja miała m sny masakra...nic dawno mi sie nie snilo jak sotatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłubszynick
Still loving you ryk tak sie namiętnie wyrażasz o herbacie ze zapragnąłem skosztować tego aromatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tak samo, cukrowi mówię nie :D czasem skuszę się na miód jak jestem lekko przeziębiony. A tak zazwyczaj, to się rozkoszuję jej aromatem, wydobywam smak, tak jak niektórzy z wina heh. Grunt to mieć jakąś swoją pasje, nawet gdy niektórzy widzą to jako odchył, A co - każdy jakiś ma :D A wcześniej oczywiście trzeba ją prawidłowo zaparzyć. Ja jeszcze nie miałem okazji smakować tak oryginalnych rzeczy jak Ty, ale wszystko przede mną. Niby są herbaciarnie ... ale taki jest wybór, że zawsze mi jest ciężko wybrań ... i kończy się na mojej ulubionej sprawdzonej heh. Najlepsze, że moi znajomi mnie znają od tej strony i zawsze jak mnie zapraszają do siebie, to mnie wołają do kuchni, chwalą się co mają i każdą sobie wybrać. No bez przesady, czasem mi głupio, ale to dość sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgentT ja jestem 2 w 1 herbaciara i kawosz przy okazji też! Piję dużo różnych herbat ale najczęściej zieloną. Niestety nie ze względu na walory smakowe ale raczej zdrowotne. Teraz mi smakuje herbata Lipton: biała z maliną, ale trzeba uważać, żeby nie przetrzymać za długo. Wtedy ma fajny smak a jak za długo to gorzka i cierpka i trochę trzepie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×