Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Gość Belisii
Ja teraz piję Żurawinę z maliną ...reklamują na drogi moczowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
AgentT coś na ten temat wiem zapomnieć się w lekturze ... Ja tak czytałam Harrego Pottera. Tak mnie wciągnęła ta książka, że przeczytałam całą książkę w jeden wieczór hmm nie to przeciągnęło się aż do nocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziulekLove kominek pali się w najlepsze :) Siedzę sobie teraz na poddaszu na parapecie , mam laptopa na kolanach i nic więcej mi nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent masz rację:) Ktoś polecał mi kiedyś "11 minut", ale ja nie lubię Coelho. Miałam ochotę na coś Victora Hugo lub Milana Kundery. Raczej ciężkie książki czytam:) Od czasu do czasu coś lżejszego:) Bardzo lubię z kobiecych Katarzynę Grocholę i J.L. Wiśniewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Still loving You i czegoś nowego się dowiedziałam utwór zespołu Scorpions. Zdarzyło mi się słyszeć utwory tego zespołu ale nie przypominam sobie tego utworu. Zaraz poszukam czegoś na you tube i pewnie znajdę go. Z przyjemnością posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam ogień z kominka, mogę patrzyć jak się pali w nieskończoność, patrzyć i patrzyć, heh. Ale niestety nie u siebie, bo mieszkam w bloku ... a pokrętło przy kaloryferze nie zastąpi tego wrażenia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still loving you, a ja siedzę w mojej małej kuchni koło okna, jeszcze przy świątecznych kolorowych światełkach, laptop na stole i jest cudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie tak, że wracacie drugi raz do jakiejś książki? Ja niektóre czytałem kilkakrotnie i nigdy mi się nie nudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ŚLICZNIOTKA ja pijam czasem melisę z pomarańczą, ale bardziej dla walorów smakowych niż uspakajających .. bo nie wiem, czego, jakoś na mnie to nie działa, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Still loving youMadziulekLove kominek pali się w najlepsze Siedzę sobie teraz na poddaszu na parapecie , mam laptopa na kolanach i nic więcej mi nie trzeba. Tak tak romantycznie się zrobiło. Tak przyjemnie. Mieć kiedyś taki kominek ehh, poddasze i taki szeroki parapet. Może te moje marzenia się kiedyś spełnią ;) Warto miec marzenia. To takie bajeczne. Coz mi sie stalo nagle z klawiatura. Przestawione literki z i y. Dziwne tak to bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ A-asiula@wp.pl to wciśnij lewy ctrl i shift jednocześnie, to się poprawi na tak jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-asiula@wp.pl, tak! każdy kto ma marzenia nieświadomie prowokuje los do ich realizacji. To tak jak wizualizacje: wyobrażasz coś sobie i potem do tego zmierzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Lilka z Wrzosowiska Wiesz Lilko zdarzylo mi sie kiedys grac scenke z Malego Ksiecia na przedstawieniu w Kosciele. Ciekawa lektura. Ale czytac kilka raze te sama lekture to moze byc nudne. Czy ktos wie co mi sie nagle stalo z klawiatura, nie moge pisac polskich znakow. To bardzo uciazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
AgentT Twoja sugestia nie pomaga. Jaka szkoda. Bede musiala wolniej pisac. Wybaczcie mi moje bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Lilka z Wrzosowiska wyznania gejszy, to ja tylko oglądałem, dawno, bo dawno, ale wciąż pamiętam, bo duże na mnie zrobiło to wrażenie. Ja teraz tak sobie myślę, że pewno kolejny raz przeczytam Oskara i panią Różę. Takie to banalne, a jednocześnie mądre. Czytaliście? Ja pierwszy raz trafiłem na tę książkę dość późno, aż szkoda, że jej wcześniej nie znałem heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Still loving You skorzystam z sugestii i zresetuje komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm, to dość dziwne, u mnie zawsze działało. Jak nie chcący zmieniłem język klawiatury, to zawsze wciśniecie tych przycisków pomagało. No nic trudno, spróbuj jeszcze raz dla zasady, a potem najwyżej tak jak mówisz, pisz wolnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar i Pani Róża - widziałam sztukę, bardzo piękna. Ja wybieram się do kina na "Niebezpieczną metodę", bo czytałam książkę o Sabinie Spierlein i Jungu. Asiula ja nie uważam, że czytanie tej samej książki to nuda, skoro się do niej wraca to coś znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×