Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Dzień dobry, Agencie czytałam Wspaniałe podróże na każdą kieszeń pogoda dzisiaj taka szara i nijaka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mróz:) , miłego dnia Przypomniała mi się piękna książka Bella i Sebastian, którą czytałam chętnie , tam też padał śnieg, wzruszająca historia przyjaźni chłopca i psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza tutaj
miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia oby wiosna była ciepła i pogodna, dzisiaj trochę deszcz, teraz zrobił się jasny dzień, książkę o ciepłych krajach poczytać mogę :) spokojnej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakowałam ostatnio wiele rzeczy do pudeł (wywaliłam stare meble), w tym wiele książek, ale "Bellę..." zostawiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światoholików czytam:), ciekawa , siostra pożyczyła, kilka ubrań starych wyrzuciłam, bo w szafie miejsca nie było, porządki duże, jest jaśniej, nie szukam rzeczy zagubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witama mnie by dziś samochod rozjechał na pasach na zielonym az mi sie nogi ugięły juz w polowie byłam a facet na warunkowym skrecal i nawet sie spojzał w prawo tylko se skrecał patrzac w lewo bym bym kilka sekund wczesniej wyszla na pasy i po mnie by było o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jeżdżą jak szaleni bardzo dużo wypadków jest motory mnie do szału mnie doprowadzają w lesie tacy głupcy skaczą na tych maszynach i spokój psują miałaś szczęście,że nie wpadłaś pod auto mnie bardzo irytują ludzie z komórką podczas jazdy, moment nieuwagi i już ciebie nie ma cześc':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt pełnych miłości z Rodziną Najpiękniejszej Gwiazdki a pod choinkę wspaniałych książek🌼 miłych i ciepłych rozmów przy herbacie z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sok lub woda
, bo cieplej jakie książki na wycieczkę? hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×