Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Gość zlota rybkaaaaaa
ok...lece na ten fitness..bo co tu robić jak się jest samemu...życzę miłej pogaduchy przy herbatce:) Ps. dziś sobota to możecie sobie coś mocniejszego wlać do niej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still loving... dziękuję:) Ja również nie znoszę deszczu, ale cieszy mnie fakt, że nie ma śniegu ani mrozu, więc chyba wolę to ciepło z tym deszczem niż prawdziwą zimę. Akurat wyprzedaże wszędzie to trochę skorzystałam, chyba nigdy nie kupiłam tyle rzeczy w mcu co teraz:) Ale ubrać się trzeba, a ja mam sporo rzeczy już po prostu przenoszonych, że aż głupio trochę:P Co robicie na codzień? I skąd jesteście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
to prawda tak zachwalacie te napoje, herbatki zimowe i w różnych takich ciekawych wydaniach, że aż się chce napić. Ja właśnie konsumuję zieloną z owocem wiśni. Smaczna. Lubię też taką zimową i super pomysł dodać do niej plasterki pomarańczy. Musi być the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ MadziulekLove A tam niestety, dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym, zwłaszcza w przypadku herbat. Nic nie przeszkadza temu, że zielona jet i dobra i zdrowa :) Tak samo jak i czerwona ;) Herbata, mała rzecz a cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-asiula@wp.pl o to takiej nie piłem. Z zielonych to np z opuncją, cytryną, lub z jaśminem. O albo z malinami ... jammi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to dostałam herbetkę z Indii, ale wypiłam ją tylko raz :) To mała saszetka więc szkoda mi tego trochę, zostawię sobie na potem :) Kiedyś kupiłam sobie zestaw do parzenia herbaty, czajniczki, łyżeczki, pokrywki i filiżanki ale nie używam tego, leży na wystawce w barku. Mam duży dom, najbardziej lubię siedzieć sobie na wieczór na poddaszu z książką i pić ulubioną herbatę oczywiście niesłodzoną. Lubię też jak pada śnieg, przyklejam nos do zimnej szyby i gapię się jak dziecko :) Albo do wanny z cieplutką wodą czytając książkę, ach, to się nazywa nastrój! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Still loving you A jakie książki lubisz czytać do tej herbatki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Lilka z wrzosowiska u mnie tzn. na śląsku pogodna jest powiedziałabym jesienna. Chłodno. Właśnie upiekłam ciasto i w mieszkanku jest cieplej i przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, świat przykryty białym śniegiem jest zupełnie niesamowity. Jak patrze wtedy przez okno to wszystko jest inaczej, jak nie moje miasto... tak trochę jak w bajce, magicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziulekLove Lubię śnieg, wieczorami bo gdy rano muszę odśnieżać autko żeby dojechać do pracy to już niekoniecznie :D Jaki się miły topik zrobił, ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Still loving you A tak słyszałem o tej autorce ... z tego co się orientuje, to takie typowo kobiece.A u mnie to różnie bywa, bo nie mam bardzo jednoznacznego stylu - mogę czytać zarówno kryminały, jak i jak i inne jakieś głębsze, mądrzejsze książki. Np teraz pożyczyłem Coelho - Demon i panna Prym (drugi raz będę czytał) i 11 minut (kiedyś zacząłem, ale nie skończyłem, więc czas to naprawić ;) ) A z jego książek to najbardziej lubię Weroniką postanawia umrzeć Ja to muszę uważać z czytaniem, bo jak zacznę to skończyć nie mogę, Październik miałem taki zaczytany, przeszło 2 tys stron kryminałów heh :D Potem był post od czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię horrory i thrillery psychologiczne :-) dużo emocji i trochę schizy! No i też przy kawce i herbacie na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Still loving you jaki ładny nick. Skąd pomysł na takiego nicka ? Ostatnio czytałam tylko jakieś psychologiczne czasopismo. Takie babskie plotkarskie gazety udało mi się poczytać, trochę nowinek o urodzie, zdrowiu i takie tam. Może polecicie jakąś fają lekturę na chłodne dni. Coś takiego lekkiego. Jakieś romansidło. Dam babci do poczytania ;) Pewni wprawi ją w dobry nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Legnicy. Dziś chciałam pożyczyć książkę, ale niestety biblioteka była nieczynna:( A co do herbaty to akurat piję earl grey z cytryną. Tak sobie myślę, że fajnie byłoby kogoś przytulić, ale nie mam kogo... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belisii
Puk, puk...mogę do Was?! W tym roku skończę 64 lata...mam na imię ...Krysia ...tak na wszystkie dziewczynki mówił w szkole nasz pan od plastyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Książkę Danielle Steel dałam kiedyś mojej mamie w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry że się wtrącę
ale nikt, kto w sobotni wieczór pije herbatę z cytryną nie jest normalny :o Pewnie jakby poszukać, to gdzieś to jest udowodnione naukowo :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Lilka z Wrzosowiska ehh pozostaje tylko kubek herbaty ... chociaż on daje bezinteresownie tyle ciepła od siebie i oddaje się cały o nic nie pytając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Lilka z Wrzosowiska co za podobny styl. Też lubię herbatę earl grey. Tylko nie piszcie zbyt często, że lubicie earl grey bo cenę tej herbaty podniosą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still loving you, jak tam Twój kominek? W taki styczniowy wieczór to chyba najlepsze miejsce na leniuchowanie albo czytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ sorry że się wtrącę A co komu do tego, co, kto i w jaki dzień pije? Jest jakaś ustawa to regulująca, a może rozporządzenie do niej? Jak sobie przypominam Dziennik Ustaw z ostatniego roku, to nic takiego nie wyszło ... nie wiem, może przeoczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi hi hi hiii
Jaki śmieszny i milusi temacik :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry że się wtrącę
Wiesz, w żadnej ustawie też nie piszą, że ktoś, kto wychodzi z domu tylko po bułki do sklepu i jest przy tym przerażony światem powinien siedzieć w więzieniu :o A jednak coś z nim nie tak, c'nie? :classic_cool: Tym niemniej życzę smacznej herbaty :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×