Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Gość A-asiula@wp.pl
Kiedyś nawet dopadłam taką książkę o Podróżach w czasie, wehikuł czasu to byłoby coś i można było nawet zmienić zakończenie w tej książce. Wybierało się wariant i przeskakiwało się o kilka stron dalej. Fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ A-asiula@wp.pl Witaj powrotem :) ale masz kubek z czymś ciepłym pod ręką :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
dr.a - nie bujaj się zbyt mocno żebyś herbatą się nie zalał.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ A-asiula@wp.pl oo a wiesz może co to za książka, pamiętasz tytuł? Oryginalny pomysł, zaintrygowało mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Święta w rodzinnej, ciepłej atmosferze, gdzie nie ma kłótni, jest choinka i prezenty pod choinką, i kochane dzieciaczki. Można kolędować, spotkać się ze znajomymi, których się bardzo lubi. Tak, tak takie rodzinne, miłe święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
No właśnie AgentT niestety nie pamiętam ale jak odwiedzę biblioteką coś opowiem bliżej to pewnie pani bibliotekarka coś skojarzy. To była taka mała, osiedlowa biblioteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
chciałam wam wkleić piosenkę z yt. owszem, wchodzi, ale nie odtwarza. Czy ktoś wie o co może chodzić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
http://megoli6891.pinger.pl/m/8534854 a ja znalazłam tutaj coś ciekawego. Jeśli słuchacie czegoś w obcym języku, to szukacie tłumaczenia bądź sami próbujecie tłumaczyć piosenkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Still loving you a mój spaniel zaraz wróci ze spacerku i też będę miał go pod biurkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
o to widzę że nie tylko ja tutaj lubię te klimaty...to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Tak tak właśnie jeszcze zrobię sobie coś ciepłego do picia. Dzięki AgencieT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ A-asiula@wp.pl wiesz, czasem mi się to zdarza. A czasem piosenka mi się tak podoba, że się uczę czytać w danym języku, byle tylko móc sobie nucić pod nosem, heh, np po hiszpańsku lub włosku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
a czasem nie potrzeba słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Amenhotepp
sennie-ach dziękuję serdecznie za troskę:P🌻. Otóż miał swego czasu taki incydent i od tego czasu stosuje ceramiczny kubek termiczny z wieczkiem.:P Dodam,że miałem taki chill-out iż zawinąłem nogami do tyłu.No jak się bujać to się bujać.:classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Still loving you oj tak, od początku chciałem mieć spaniela i żadnego innego psa (choć syberian husky też mi się podoba) A spaniel tak fajnie patrzy tymi swoimi wielkimi czarnymi oczami (jak kot ze shreka, hehe) No i jest taki mądry! np, Mówię: jak robi dobrze wychowany pies? a on się kładzie i wówczas dostaje swój smakołyk, wcześniej jeszcze da łapkę, heh :) A Wy macie jakieś rasowe psy, czy zwykłe? Tak się pisze, że "zwykłe", ale jak się takiego pieska przygarnie, pokocha, to jest wyjątkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
ktoś ma ochotę na wisienki z nalewki...? ja już chyba przedobrzyłam.... dajcie gitarę - jeszcze trochę i będę śpiewać.... :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja maiłam świnkę morską 5 lat i też była wyjątkowa! rozumna bardzo, po takim pupilku też się bardzo tęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
Dr.A - chyba troszkę...przysnąłeś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×