Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Gość A-asiula@wp.pl
Still loving You dziękuję trafna wskazówka. Yupi udało się. Działa mi klawiatura tak jak chcę. AgencieT też czytałam Oskar i Pani Róża. Bardzo ciekawa książka, prosta a zarazem mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Lilka z Wrzosowiska Też słyszałem o tym filmie, zamierzam go obejrzeć. A co do Junga, to na studiach na pierwszym roku coś właśnie wymagali z teorii Junga, heh, także będzie dobrze zobaczyć, kto to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-asiula@wp.pl proszę bardzo :* A Tymczasem bardzo wam dziękuje, że jesteści na tym topiku razem ze mną i że z niczego zrobił się ogromny topic :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ MadziulekLove Jak ja bym (ze swoim kawowym doświadczeniem) wypił kawę, to bym to do rana na kafe siedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Still loving You tak, tak słyszałam już tę piosenkę nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
AgentT to ile Ty pijasz kaw w ciągu dnia, że tak zapytam z ciekawości. Podobno 3 dziennie to max, tak twierdzą specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ A-asiula@wp.pl sęk w tym, że ja w ogóle nie pijam kaw, nigdy w życiu nie piłem kawy - stąd też piszę,że taki mocny wpływ miałaby na mnie ta kawa heh :). Dla mnie to tylko ładnie pachnie. Dlatego też, tak bardzo ruszyłem w stronę herbat :) Wszyscy znajomi o tym wiedzą i zawsze serwują mi coś dobrego herbacianego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa też jest zdrowa ale oczywiście w rozsądnych ilościach, kofeina na mnie nie działa - przyjemność tylko walory smakowe no i ten aromat... ach, bezcenne... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi kiedyś poszli na otwarcie kawiarni, zamówili sobie jakąś fajną, oryginalną kawkę, następnie położyli się spać, i tak sobie gawędzą,gawędzą ... a tu patrzą na zegar - 4 rano :D Trochę się zdziwili i zaniepokoili, że taka bezsenność ich złapała od tej kawy heh ... lunatycy otaczają mnie ... ... lunatycy otaczają mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
ja jak mówię że kawy nie piję to patrzą na mnie dość dziwnie... nie lubię i już ! też wolę herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Też lubię posmakować w kawie i w herbacie. Cappuccino, latte pyszne są. Rzadko piję ale lubię kawę. Najsmaczniejszą kawę cappuccino piłam we Włoszech w Mediolanie. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
to co, herbatka wypita i temat się wyczerpał ? still - jakie ty masz marzenia ( od tego zaczęłaś temacik) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ A-asiula@wp.pl ja też byłem we Włoszech, ale w Wenecji, kieeedyś na wymianie, ale nie miałem okazji napić się czegoś dobrego. Ale możliwe,że tam kiedyś wrócę, za zgubą, którą tam zostawiłem heh No tak, herbatka wypita, możemy porozmawiać o marzeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
mi się marzy życie w uroczej leśniczówce, z widokiem na choćby maleńkie jeziorko...nic nie musieć....... Zaznaczę że nie mam jeszcze emerytalnego wieku hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×