Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Gość sennie
wakacje coraz bliżej, trzeba tylko fundusz założyć na ten cel i w drogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
czyli ty tak mieszkałaś za młodu still ? W leśniczówce nad rzeczką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi z racji, że prawie całe życie mieszkam w bloku marzy się dom taki z prawdziwego zdarzenia, ale oczywiście, żeby to nie był pusty dom ;) A poza tym podróże po Europie we dwoje;) A macie takie marzenia, które już Wam się spełniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się dokształcisz Agent przy pomocy filmu:D Still jeśli chodzi o marzenia dot podróży to moim marzeniem są Bałkany:) A inne marzenia to nawet nie wiem, chciałabym uszczęśliwić moich bliskich:) Kiedyś zapytana co kupiłabym sobie, gdybym miała jakieś ogromne pieniądze wymieniłam co kupiłabym innym i co zrobiła dla innych za pomocą tej kasy, a o sobie nic. Osoba ta mówi "Ale co kupiłabyś SOBIE?" hehe także widzicie, chyba nie umiem być egoistką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
no to właśnie tak widzę swoją pogodną starość...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ten dom, to dobrze, żeby był w górach albo nad jeziorem. Tak wiem, wiem, za dużo - ale to tylko marzenia ... to co sobie będę żałował :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
a co porabiasz still ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still loving you tak, pamiętam, tę którą tak kochasz. Ja jeszcze nie miałem takiego szczęścia, wciąż szukam :/ A mogę się dowiedzieć, czym się zajmujesz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą w wojsku, jestem saperem Moje marzenie z dzieciństwa zostało spełnione, kocham to co robie i nie żałuję, że wybrałam ten kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
nie żartuj sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam Boże Narodzenie! Kocham! Za krótko te święta dla mnie trwają, mam jeszcze w domu wszystkie christmasowe ozdoby i światełka. I słucham sobie Last Christmas bo lubię bardzo :-) Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sennie niby po co miałabym żartować ?:) To dosyć normalna praca, praca jak praca Jak jest wezwanie to jedzie się na na jakieś bagna w Polsce, niedopały i tak dalej , rozbraja się i się wraca Oprócz tego czasem ćwiczenia w terenie, i tak dalej, ciekawa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
kobieta...saperka...? nie no wybacz, po prostu to zajęcie pasuje mi jednak wybitnie do faceta....ale cóż świat poszedł na przód....tylko ja chyba nie nadążam za nim... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ MadziulekLove Ja już niestety z tego trochę wyrosłem, a może umarł we mnie ten duch. Ale raz do roku te świąteczne przeboje lubię, Last Christmas obowiązkowo ;) @ Still loving you Wow, zaskoczyłaś mnie szok, heh, nie żebym uważał, że kobieta ma siedzieć w domu i gotować, czy pracować tylko w biurze, co to to nie heh. Ale tak po prostu zaskoczenie lekkie. Fajnie, fajnie, że udało Ci się spełnić marzenie i się w tym spełniasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam o kobiecie , która kochała żużel, jeździła po świecie, pokonywała trudne drogi, to była jej pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
a ja chciałabym jeszcze kiedyś mieć okazję siąść przy ognisku z gitarą w ręku i pośpiewać stare obozowe piosenki....to były czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie zaśpiwaj coś
teraz, będzie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Wam że łatwo nie miałam. Na początku jak po gimnazjum chciałam iść do szkoły o profilu wojskowym to każdy wielce się dziwił i wytykał, że będę tego żałowała. A to nie tak. Przez wiele lat dzieciństwa marzyłam o tym, a marzenia motywują. Marząc przemyślałam wszystko i doszłam do wniosku, że na pewno nie wyjdę na tym źle. Pomyślałam - nie zaszkodzi spróbować i poszłam do tej szkoły. Było cholernie trudno, ćwiczenia w terenie,z dnia na dzień zaczęłam nienawidzić tej decyzji. Ale stwierdziłam, że skoro już tu zaszłam to nie warto się martwić na zapas, że przywyknę i przywykłam :) A teraz przyznaję że warto mieć marzenia bo teraz one trzymają mnie na duchu. Bóg wie, co robiłabym nie będąc teraz w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennie
heheheh - nie mam już gitary i nie ma ogniska i nie mam nastu lat..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ sennie oj tak, to były czasy. Pamiętam jak jeździłem w szkole średniej na obozy przysposobienia obronnego pod namioty do Leska. 3 przerwy wakacyjne z rzędu. Czasy beztroskie, lekkie, bezproblemowe .. ehh wehikuł czasu, to byłby cud ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętasz tekst
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-asiula@wp.pl
Wróciłam tu do Was. Czytam Wasze niesamowite wypowiedzi. Czas świąteczny, rozmowy przy ognisku, w miłej atmosferze taki czas to błogosławiony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Amenhotepp
Chmm właśnie raczę się wyśmienitą herbatką z miodem i cytrynką.Siedzą przy moim komputerze w bujanym fotelu a z głośników sączy się cichutko chill-out'owa melodia.:P W przytulnym pokoju panuje przygaszone światło a telewizor gdzieś obok delikatnie rozkojarza...owinięty kocykiem wraz z termoforem czekam chętnie na wasze wieczorne opowieści.Piszcie kochani:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×