Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

no napewno tak bedzie:) Ja nawet jak bym miała brać ślub cywilny to byłby to dla mnie najpiekniejszy dzien w życiu. Prawda jest taka że nie oszczedzałam bo nie musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY NIE MUSIAŁAŚ, OK my chcemy to oszczędzamy, koniec kropka, my jesteśmy w takiej teraz sytuacji ze my ten dzień mamy przed sobą a ty masz tylko wspomnienia, i pewnie drogie nagranie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pisze tu zeby sie pochwalic ile wydalam, tak poprostu chcialam napisac. A fotografa akurat wzielam najtanszego jaki był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Racja racja :) Temat jest o oszczędzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chciałabym się
wtrącać ale sztuczne kwiaty na ławki w kościele mogą wyglądać dość tandetnie ; właściwie to nigdy nie widziałam sztucznych kwiatów na ślubie to tak jakby dać komuś na imieniny albo na wesele sztucznego kwiatka trochę nie bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam i fajnie to wygląda, będzie duza kokarda z organzy i w środku sztuczny kwiat, piszesz ze to wyglada tandetnie a jednocześnie piszesz że takiego czegoś nie widziałaś wec jak mozesz wiedzieć jak to wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pod spodem
napisałam wyjaśnienie że chyba idąc na imieniny nie dajemy komuś sztucznego kwiatka bo to nie wypada. Nie wiem jak u was w kościele ale u mnie w parafii kwiaty są ZAWSZE prawdziwe wiec nie wyobrażałabym sobie takiej sytuacji żebym wyskoczyła ze sztucznymi, bo skoro ksiądz potrafi mieć ładne prawdziwe kwiaty to głupio by mi było w ten jeden dzień nie postarać się o prawdziwe. Przecież to nie jest duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj może dokładnie, na ławkach będzie sztuczny kwiatek ale na ołtarzu będzie bukiet żywych kwiatów, ty sobie nie wyobrażasz, a ja właśnie tak robie, mam zaplanowane planów nie zmienię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
U mnie w kościele zawsze też jest bukiet z żywych kwiatów na ołtarzu ale ławki dekorowane są sztucznymi i to według mnie ładne wygląda. Dziewczyny, nawiązując do moich poprzednich postów dziękuję za trzymanie kciuków - termin i godzinę w kościele mam już zaklepane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro przy ołtarzu
są prawdziwe to chyba jakiś powód tego jest :/ Nie zastanawiałaś się nad tym ? Gdyby ksiądz chciał to dla wygody i mniejszych wydatków (bo o kwiaty prawdziwe trzeba dbać i jak zwiędną to kupuje się nowe) postawiłby w kościele sztuczne a czemu tego nie robi ? Bo jednak prawdziwe ładniej się prezentują i jak napisałam powyżej nie są tandetne. Zrobisz jak uważasz ale ja bym w życiu nie chciała mieć sztucznych kwiatów na ślubie. Ciekawe jaką miałabyś minę gdyby Ci ktoś zamiast kwiatów prawdziwych dał sztuczne :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Każdy zrobi tak jak chce i tak jak to bywa u niego w kościele i tyle w tym temacie. A termin to 15 września godz. 16:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się to podoba, i zdania nie zmienię, wrześniowa ja też mam godz.16.00 mamy okrojone menu bo obiad i 3dania, i dlatego późniejsza pora, teraz już poszukuję przypinek, i zawieszek na butelki, póki pieniądze mam to kupuję, tzn, udało mi się odzyskać dług od brata i mam na drobiazgi z allegro, bo większe pieniądze będę mieć jak mąż przyjedzie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pochwalcie się swoimi lokalami, fotografami czy zespołem mój fotograf to http://studiolandmark.pl/index.html mój dom weselny http://www.domweselnypromenada.pl/ mój zespół ne ma strony, ale grają we 2 teraz, grali we 3 ale jeden odszedł, a był nim terazniejszy wokalista z Pectusa, fajnie grają,ich muzyka mi się podoba, nie są drodzy, i muszą być dobrzy jeżeli wyszkolili Pectusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa2012
Ja może nie 22 tysiące, ale również oszczędnie. Mam nadzieję zmieścić się w 25 tysiącach. 12 000 ( samo wesele, wódka ,wino, talerzyki, ciasto, tort) 2000 dj i wodzirej 1500 kamerzysta 1000 zł fotograf 300 zł samochód 1500 obrączki 1000 zł ( zakładam, że tyle wyniesie mnie dekoracja, którą będę robiła sama, łącznie z dekoracją kościoła, salę po częsci będziemy miec udekorowaną w cenie, a także kwiaty dla mnie, butornierka. Mam nadzieje, ze nie pojdzie na to wiecej niz 1000 zl) 100 zl zaproszenia - zamierzam zamówić z allegro za niespełna 2 zł sztuka. 1200 - garnitur 400 zł dodatki dla pana mlodego 2000 suknia z dodatkami juz no i jakies 300-400 zl na fryzjera i makijzystke nie wiem czy bede robila proby. kościół nie wiem max 1000 nocleg dla kilku doslownie gosci bo reszta miejscowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi się nie podoba ta sala i portfolio fotografa. do tego sztuczne kwiaty i mam przerażający obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie cie nie rozumiem, każdy kto wyraża swoją opinię to w twojej opinii wróg i na każdego naskakujesz. ciężko ci się pogodzić z myślą, że nie każdy zachwyca się różowo-seledynowymi ścianami i sztucznymi kwiatkami. smutne musisz mieć życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a ty nic innego nie robisz tylko krytykujesz?? hahah, jak bym miała smutne życie to bym tak nie planowała, nie cieszyła sie z każdego zakupionego szczegółu, ja te linki nie dałam aby oceniać, a negatywne opinie mnie poprostu nie obchodzi, za to zapłaciłam, nie mam zamiaru rezygnowac z lokalu czy fotografa bo jakiejś kobiecie sie nie podoba, mi sie nie podobaja sale białe, bez barwne, lubię kolor, wyrazistosć, i oryginalny styl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ok, ty masz takie zdanie, ja mam inne i tyle. tylko nie rozumiem dlaczego wszystkich atakujesz, kto akurat nie podziela twojego zdania. cieszę się, że będziesz miała swój wymarzony ślub i życzę ci wszystkiego najlepszego, tylko czasem mogłabyś być milsza dla ludzi o odmiennym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLamidoooo
:), ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczep Ty się dziewczyno ode mnie. Atakujesz mnie odkąd założyłam temat ? To moja sprawa że chcę zrobić drogie wesele tak samo jak twoja sprawa że chcesz zrobić go jak najtaniej i nie wiem czemu się mnie czepiasz. Mnie stać to robię wesela za ponad 70 tys ciebie nie to robisz najtańsze i w czym rzecz bo nie rozumiem ? Skończ z tym wreszcie bo robisz się nudna. Każdy ma prawo robić co uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie co piszecie ale się nie wtrącam bo to nie moja działka ale przegięłaś z tym co napisałaś. Jesteś tak zawistna że nie da się tego opisać. Jeszcze raz napiszę, chcesz wesele tanie to sobie go rób nikt Ci nie zabrania ale nie najeżdżaj na osoby które mają więcej pieniędzy i są w stanie zrobić wesele droższe. Co Ci do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, jak sie rzuca, kobieto idź sie lecz, co?? kto tu jest zawistny?? idź licz, ile ci kto da, to ze ja robie tańsze wesele nie znacvzy ze jestem gorsza, zresztą pani ksieżna powinna zastanawiać sie kogo z wesela wywalic, bo przecież za wysokie progi, a po 2 nie bedę z tobą dyskutować, głubszemu trzeba ustapic, zegnam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×