Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dziewczynki ziółek nie łączy się z żadnymi lekami,więc od przyszłego cyklu nie biorę duphastonu... tylko lekarzowi nic nie powiem ;) Ziółka są na te same dolegliwości co clo i duphaston... Oluś ..tulimy... ja testuję w niedziele i pewnie też nic nie będzie... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwie bo @ do mnie z samego rana przyszla strasznie sie czuje ;(...... a wy sie nie zalamywac tylko piers do przodu i bedzie dobrze a co do wrozb podchodze do tego sceptycznie niby sie sprawdz co mi wrozki powiedzialay ale jak bym sluchala co mowia to ze strankami powinna czekac co najmniej 4 lata bo mi powiedziala ze dziecko to ja bede miala tuz przed 30 najwczesniej 29 jak skoncze i co teraz powinnam siasc i plakac bo jak wrozka taka powiadziala to tak ma byc wcale nie ja sie nie poddaje i staram sie o dzidzie wczesniej moze akurat wrozka sie pomylila ;P wiec dziewczynki nic nie jest przesadzone pamietajcie ze nadzieja umiera ostatnia ;) buziaki dla reszty dziewczynek odedzwijcie sie do nas ;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
teraz nie wiem ile mam czekać na @:( na razie nic mnie nie boli:( pocieszam się jeszcze że może 26 dc to za wcześnie na testowanie ale po dup..ku powinno coś wyjść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po duph... na początku @ dostawałam po 3 dniach a teraz po 5-ciu. Koleżance wyszło w 26 dc pozytywnie ale ledwo widoczna kreska a potem się okazało,że to bliżniaki więc stężenie hormonu było 2 razy wieksze. Więc Olu dopuki nie ma @ nadzieja zawsze jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
krzewuszka ale odczuwałaś ból brzucha i piersi po dupku ? takie bóle że wiedziałaś że @ przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko a jak odstawiłaś dupka to miałaś bóle brzucha i piersi że wiedziałaś że przyjdzię@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóli brzucha zwiastujace @ nigdy nie miałam... tkliwość piersi po duph...nie zawsze.W tamtym cyklu dotknąc ich nie mogłam a w tym kompletnie nic a tez go biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości nawet ani razu nie wymiotowałam,więc różnie to bywa.Każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam ,że przy pierwszej ciąży strasznie bolał mnie brzuch jak na @ i piersi bardzo. Krzewuszka a jak nie pojawi się @ to kiedy testować? Myślisz że przy tym dniu cyklu to już marne szanse żeby wyszła druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale test byl potzrebny po to zeby w razie jak jestes w ciazy kotynuowac jego zazywanie co wspomoglo by utrzymanie ciazy a jak nie to czekac do @ w takim wypadku ma wspomoc wyregulowanie okresu , nie koniecznie popierwszym cyklu z dupkiem mialas zaciazyc dobrze bedzie jak okrzes sie unormuje i wtedy szanse na ciaze sa wieksze i dzialanie dupka sie zwieksza nie martw sie bedzie dobrze nawet jak teraz nie jestes w ciazy to pozytywna strona tego to ze okres bedzie regularny a wtedy bedzie ci latwiej okreslic dni plodne kochana wiekszosc kobiet ktore stosowaly duphaston zachodza w ciaze po 2-4 cyklach a w pierwszych ma wlasnie na celu unormowanie cyklu glowa do gory sama zobaczysz poprawe a wtedy w kwietniu przystapisz do dzialan i bedziesz nam sie chwalic II kreseczkami trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpka święta racja :) Ja jak @ nie dostałam to testowałam w 39 dc i wyszły 2 wyrażne krechy.Teraz pewnie bym nie wytrzymała i zrobiła test szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli radzicie czekać aż @ się pojawi i już nie testować, oki dziewczyny będę się tego trzymała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma testowała tydzień po terminie i nic.Chciała wiedzieć bo szła na wesele.Na weselu poszalała a @ dalej nie było.Za pare dni znowu i były 2 kreseczki,tylko ona cykle miała 36 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszy do góry... mnie duph....ładnie wyregulował cykl 28-29 dni a miałam różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w następnym cyklu piję ziółka :) więc duph...odstawiam...zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, tak siedzę i się jeszcze pocieszam, bo 14 dc czyli 26 marca było ostatnie współżycie a wtedy pojawił się śluz z domieszką krwi, ( może wtedy wystąpiła owulacja)dzisiaj jest 6 marzec, czyli może jeszcze jest jakaś szansa?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółka zakupiłam na allegro wpisujesz zioła na owulacje i wyskakują :) tylko nie wolno je łączyć z innymi lekarstwami.Albo zioła albo tabletki. Olu zagnieżdżenie trwa od 6-12 dni i wtedy jest produkowany hormon... więc spokojnie poczekaj jeszcze pare dni bo możliwe że za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie też takie kupię, z duphastonem nie można? policzę sobie 14 dni od ostatniego zbliżenia i wtedy zrobię test oczywiście jak @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działanie: Regulują układ hormonalny oraz wyrównują zaburzenia równowagi pomiędzy hormonami Działają łagodnie uspokajająco i przeciwskurczowo na mięśniówkę gładką Zastosowanie: Zaburzenia cyklu miesięcznego Napięcie przedmiesiączkowe Nadmierne krwawienie miesięczne i obrzmienie piersi Zaburzenia emocjonalne w okresie przedmiesiączkowym i menopauzy Niepłodność związana z niedoczynnością ciałka żółtego Zwiększony poziom prolaktyny leczące bezpłodność i pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bez owulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Ulęgałka a wiesz jak ze mną było? Test pokazał mi bledziutką kreskę dopiero po 9 dniach od spodziewanej @ i to z porannego moczu. Także jeszcze może być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Bylam dziś w diagnostyce zapytać o te badania które muszę zrobić do następnej wizyty no i cena 263 zł :/ Kurcze dużo trochę jutro sprawdze jeszcze w innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
nika aż tyle?? a to na nfz?? myślałam że są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×