Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

patra objawów ,żadnych . Brzuch mnie boli identycznie jak na @ jakby zaraz miała przyjść, piersi też bolą jak na okres piję kawę ,kurczę i piwko, nadal mi smakuję. Tylko ten brzuch tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dalej jajniki bolą,że szok...jeszcze trochę i będę musiała tabletke wziąć ale nie ketanol chociaż pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Ulęgałko jak bym chciała zeby się tobie udało :) ja sie zastanawiam tylko czemu mi te testy owu tak wychodzą. 4 dni pod rzad pozytywny a szyjka nisko i zamknieta ;/ do d...pu te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 dc ale ostatni cykl mialam 50 dni i tak wg ovuriend owulke mialam 19 czerwca (wtorek) i mialam pozytywny test owu śluz byl i szyjka, potem tak jak pisalam w niedziele potworny bol jajnika taki ze sie ruszac nie moglam i od niedzieli ciagle pozytywne testy owu. i brzuch mnie kłuje i cągnie a szyjke mam zamknieta. od nastepnego cylu mierze temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie jestem tydzien po owulacji albo dwa dni, wiec poczekam jeszcze z ciazowym :) ja mam cykle takie 50, 45 dni wiec moze dalej bede robila te owu testy i poczekam i zrobie ciazowy. @powinnam dostac albo za tydzien albo za dwa bo teraz to juz nie weim kiedy ta owulka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh trudno co ma byc to bedzie :) teraz mnie brzuch boli jak na @ jak chodze i usiade. a w piatek jedziemy na weekend nad jezioro i wolalabym wiedziec juz cos. ulęgałko i inne dziewczynki trzymam mocno kciuki ide robic obiadek :) wpadne wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka- a powiedz mi,ty jak mierzylas tempke to kiedy sie kochaliscie ?? w dzien jak tempka skoczyla??-sorki za pytanie,moze zbyt osobiste? kurcze bo u mnie dzisiaj skoczyla o 2 stopnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq u mnie też dzisiaj skoczyła...zobaczymy za parę dni czy wykres potwierdzi owulację... Olus ja też proszę :P o relacje... Mnie dalej boli,musiałabym dalej siedzieć w wannie ;) wzięłam nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka czyli obie mamy w tych samych dniach:) hahahah...no to dzisiaj musimy bvrac sie za swoich mezów;)..heheh..a potem bedziemy testowaly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ulęgałka gratuluje :) widac 2 kreseczki :) mi pewnie sie nie udalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przykro mi nie zalamuj sie bedzie ok moze to jakies chwilowe takie jego wachania nad ta decyzja nie raz faceci tak maja sami nie wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to nie chodzi o dziecko tylko o to ze jest idiotą. on chce dziecko tylko ja dzis nie chce z nim dziecka!!!! jestem na niego tak wsciekla ze jak wejdzie do domu to go chyba zabije. a ja mu zupke gotuje taka jaka sobie zazyczyl palant jeden no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka powinna byc szyjka macicy na poczatku ciazy?? a przed @ ? bo nie sprawdzalam nigdy właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak z dzieckiem z nim palnie cos zrobi cos glupiego i kreci jak dziecko w szkole zeby sie nie wydalo i oczywscie jak zwykle sie wyda. a mnie wkurza to ze od razu nie powie co i jak tylko czeka az sie wyda jessuu duze dziecko. nati mnie tez ciekawi jaka ta szyjka w ciazy chyba taka jak przed @ bo mojej kuzynce lekarz powiedzial ze ma szyjke taka jak na @ i we wczesnej ciazy. ja juz sama nie wiem co ze mna bola mnie plecy, boli mnie brzuch - tak ciągnie i kluje od czasu do czasu jak na @ ciągle czuje ze cos sie tam dzieje i dalej pozytywne owu testy. ehh robie sobie nadzieje niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra spokojnie ,pogadacie sobie i wszystko się wyjaśni, dziewczyny ja mam nisko twardą i zamkniętą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze namiot przywieźlismy od kuzyna to bedzie dzisiaj mial gdzie spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×