Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

oj chyba rano bo dzis bylismy caly dzien nad jeziorkiem na rybach jestesmy oboje padnieci, idziemy spaciu a rano podzialamy :) za duzo swiezego powietrza, nawet pies jest wykonczony :) zobacze jutro i pojutrze, mam zapas testow to spoko popatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, kurczę łapię doła bo małpa coraz bliżej , brzuch niesamowicie napierdziela:(... Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana, pamiętaj, że nie jesteś sama :):* Mnie brzuch nie boli, ale czuję się jak najbardziej jak na na @ dlatego postanowiłam trochę o siebie dzisiaj zadbać żeby się lepiej poczuć :) (inaczej bym zamuliłam na maxa) maseczka na twarzy i włosach, stopy moczę w relaksacyjnej soli teraz zajmuję się dłońmi :) inaczej by była tragedios w łóżku pod kocem :/ Jutro idę do gina z moimi wynikami hormonów i dostanę oficjalny wynik pewnie tej drożności. Badania nasienia tylko nie mamy.... Jedno mnie tylko martwi, te moje sutki....;/ wczoraj się przebieram a mój wchodzi do pokoju i "o boze co ci sie stało!" lewy sutek mam tak powiekszony, goracy...okropny. Moj maz sie tak przejał, mowi ze mam isc do lekarza (ogolnie moja babcia miala raka sutka i ja sobie wkrecam, że pewnie jestem obciazona genetycznie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ulęgałko nie martw się :) jestesmy z Tobą. Teacherko pokaż te sutki lekarzowi jutro a wypływa coś z nich? mnie potwornie bol jajnik chyba, az promieniuje do plecow, a wczoraj mnie plecy bolaly a dzis to sie wyprostowac nie moge, nigdy mnie tak nie bolal. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypływa, czasami wrazenie, że są białe a czasami borodowe wręcz pewnie jakies burze hormonów przed @.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dlugie cykle i moj 32 dc ale mam znowu testy owulacyjne pozytywne i duzo sluzu bialy ale rozciagliwy wiec pewnie teraz mam owulacje tak jak poprzednio w 31 i 32 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpoprzednim cyklu tez mialam taki ból. pewnie to owulacja bo i wczoraj test i dzis test i ten bol no i w porownaniu do poprzedniego cyklu to ten sam dzien płodny. dlatego dzialamy. a moze to u Ciebie rzeczywiscie hormony, ale tylko jeden sutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby dwa goracze i bolace i powiekszone ale ten lewy ciut bardziej jakby.... teraz juz lepiej ciut, @ sie zbliza a Wy dzialajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Teacherko, pokaż jutro lekarzowi te sutki, dziewczyny mają rację, lepiej to sprawdzić. U mnie się nic nie dzieje, żadnych objawów, ale ja tak zawsze mam. Nie mam bolących @, no może raz na rok mnie skręci. A przed to może taka bardziej przytłumiona się robię. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesci dziewczyny i jak Wam wieczór mija? u mnie bol juz mniejszy ale jeszcze boli, to na pewno jajnik, a do tego chyba nerka osobno. mam owulkę bo i śluz piękny-chyba wiesiołek pomogł i szyjka i test takze działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy jest ktoś kto będzie w najbliższych dniach testować? bo coś dobrych wiadomości na tym forum coraz mniej:D Ja za bardzo na nic czasu teraz nie mam. Mam do Was pytanie. Znalazłam oferte pracy jako niania, a szukam czgoś żeby sobie dorobić. Pojechałam na spotkanie i wszystko pieknie dziecko super ale jest jeden minus. Rodzice ciągle są w domu. I ciągle bym była pod obserwacja. Chcą do tego żebym im jeszcze prasowała jak mały będzie spał. Zadzwonili do mnie że chcą żebym u nich pracowała. Ale szczerze mówiąc zastanawiam się czy chcę. Co o tym myślicie? Mąż mówi mi żebym nie podjemowała tej pracy bo tylko sie będę męczyć a ja wiem że kasa nam się przyda i nie wiem jaką decyzję podjąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maju pewnie będę jak @ nie przyjdzie, ból brzucha na razie minął. Ovufriend wykazał mi dzisiaj ,że test wyjdzie w 18 % ,więc mało. Al i tak wiem ,że nic z tego. Maju ja kiedyś pracowałam jako niania i chciałam szybko zrezygnować, to ciężka robota, wyczerpująca , trzeba mieć dużo cierpliwości... Ale jeśli tego bardzo chcesz to warto spróbować,to będzie jakieś nowe doświadczenie:) A ile dziecko ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecały rok. Ja wiem że to ciężka robota ale dzieci to ja uwielbiam więc z tym nie mam większego problemu. Nie matwie się o dziecko tylko tym ciągłym nadzorem. U mnie też chyba na razie nic ze starań nie wyjdzie. Robiłam te głupie testy owulacyjne i nic nie wychodzi. Nic z tego nie rozumiem wiec je rzuciłam w kąt. Na razie żyję pracą mgr którą muszę oddać w środe a od piątku w końcu upragiony urlop:D Mam nadzieję że wtedy się coś uda. A odkąd mi gin powiedziała że owulacja w tym cyklu będzie późno to nawet nie robie żadnych testów ciążowych bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegałko a na kiedy masz termin@? Może nie przyjdzie :D mam taka nadzieję. U mnie za każdym razem jak się pojawi jakieś kłucie w podbrzuszu albo coś od razu mówie sobie że wmawiam sobie i już później o tym nie myśle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin ta ok 30 czerwca,chyba raczej zero objawów,nic sobie nie wmawiam, nie obserwuj już swojego ciała pod tym względem.Ja też w poprzednich cyklach patrzyłam czy może coś zakłuję ,zaboli a teraz odpuściłam. Pamiętam w tamtej ciąży nie miałam żadnych objawów no tylko takie jak na @ czyli bolący brzuch i piersi i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja sądzę ,że przyjdzie bo szyjka zaczyna się już powoli otwierać więc nie wiem czy dotrwam do testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. Czyli żeby nie przyszła to szyjka musi byc zamknięta. Naprawdę nic juz z tego nie rozumiem:D chyba naprawde jestem za głupia. Mówie powinien npojawiać się na czole napis CIAŻA i wtedy byś wiedziała że w końcu się udało :) a nie jakie,ś cykle śluzy i inne pierdoły:D Czemu to wszystko jest takie skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Maju niestety ,jak ktoś się nie stara to nie jest zbyt skomplikowane ...trudny nasz żywot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja siedze nad głupią praca magisterska. Na szczęście już końcówka. Ja wszystkie pobolewania podbrzusza i wszystkie inne jakieś dolegliwości zrzucam na przemęczenie. Dwa kierunki studiów dziennych, praca i pisanie pracy dało mi się we znaki. Ostatnio jak patrzę w lustro to mam wrażenie że nigdy aż tak strasznie nie wyglądałam:) Miałąm iść w środę do lekarza do tej poradni chorób tarczycy ale nie pójd ę bo muszę jechać na uczelnie. Załatwię to po powrocie z urlopu. Już odliczam dni do wyjazdu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×