Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulęgałko powiekszylam twoj test i na bank jestem pewna ze to jest to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 16dc i bol jajników do tego tempka skoczyla z 36.5 na 36.7 o 2 kreski,wiec dzisiaj powinnismy sie kochac i jutro:) do tego rozciagliwy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq u mnie 18dc jajniki bolą,ból bromieniuje aż do nerek...nigdy tak nie miałam.Jak bym miała test owulacyjny to bym zrobiła tak z ciekawości ale nie mam :( W poprzednim cyklu owulacja była w 15 dc a teraz ....ehhh jakieś to pokręcone w tym miesiącu... Moje trzy koleżanki z klasy są w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,to tak jest...moja kolezanka tez tak mowila,ze dostanie,pamietam jak byla wtedy u mnie i nie przyszla@ ja pamietam ,ze jak czekalam przy swojej ciazy na @ to latalam do ubikacji ciagle ,bo mialam wrazenie ze dostane ,mialam jedynie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka-ja mam tak samo w tym cyklu:) u mnie 16dc i takie objawy jak u ciebie ...ledwo siedze bo boli... i tez nie mam testów...bo szkoda mi kasy...ale tempka skoczyla..musze dzisiaj swojego zaciagnac:)wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tamtym cyklu byla owulka 18dc...wiec widzesz,kurde roznie to bywa z tymi cyklami..ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym cyklu kochałam się w 6,7,8,9,11,13,14,15,16,22,23,25,dc i.... dupa więc chyba nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko zobacz ja miałam poprzedni cykl 46 dniowy teraz się zapowiada krótszy i teraz też miałam szybko owulację..Będzie dobrze ,tylko działajcie codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaciągnąć mojego to też dziś muszę bo wczoraj tak bolało,że nie miałam na nic ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaciągnąć mojego to też dziś muszę bo wczoraj tak bolało,że nie miałam na nic ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko to jak tak boli to znaczy ,że dobrze mnie w tym cyklu też bolało i mam nadzieję ,że daliśmy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kszewuszko my w tamtym cyklu tez kochalismy sie 16dc i 18 ..gdzie miaalm owulke i nic...nie zaskoczylo-ja tez nie czaje -DLACZEGO>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki bardzo mocno! Ale moim zdaniem po twoim dzisiejszym teście beta to będzie formalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko że musisz temperature mierzyc o stałej godzinie. A u mnie sie tak nie da niestety. Moze w lipcu zacznę ale nie wiem. Albo odpuszczę sobie totalnie i jak będzie to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę idę do koleżanki która urodziła córeczkę w maju :) i chyba sobie popłaczę... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko do tej pory nie miałam jak wstawać o stałych porach. Raz wstawałam o 4.30 jak jechałam na zajęcia raz o 7. A z tego co się orientuję to musi być o stałych porach. Więc nie mierzyłam temperatury. Może w lipcu zacznę bedę miała trochę wolnego to sie trochę poobserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem tego ovufriend. bo ja i tak mam cykle nieregularne więc co mi to daje? nawet nie wiem kiedy dostanę @ po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko po cichu GRATULACJE !! ja widze 2 kreseczki :):):):) ale super. wiedzialam ze ta zgaga Twoja moze cos znaczyc :) napisz jakie mialas objawy. ja mam4 dzien z rzedu pozytywny test owu i brzuch mnei kluje i ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×