Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czesc dziewczyny ja mam zamiar testowac 1 lipca ale pewnie nie jestem :( i do tego zwolnil mnie z pracy do d..y wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii bardzo mi przykro.. faceci to jednak świnie. Ale przynajmniej będziesz miała z głowy jego głupie zachowanie itd. Ale jak jesteś w ciąży to będziesz niestety miała problem ze znalezieniem pracy. A za co on Cie zwolnił? Podał jakąs przyczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy do Istebnej koło Wisły. nie jest to morze ale przynajmniej oboje odpoczniemy po nawale pracy. A jak wrócimy to zrobimy remont i w końcu urządzimy sobie sypialnie z prawdziwego zdarzenia:D z meeeega łóżkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niezytelne wykonywanie pracy idiota kurde masakra... no tak mysle ze nie jestem na pewno @sie zbliza tak cos czuje chociaz mam nadzieje ze sie udalo. Wiem ze trudno bedzie mi znalezc prace jeszcze teraz musial mnie zwolnic kiedy najbardziej potrzebuje tej pracy ;/ ale no coż niestety moze i lepiej ze tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzewczyny nati ale debil z niego. wiem ze ciezko z pracą ale moze tak mialo byc. pokazal ze nie ma klasy i nie potrafi rozgraniczyc zycia prywatnego z praca. u mnie bol minal tylko kregoslup nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na to Twój obecny facet? coś mówił na ten temat? Wyszedł z niego dupek po prostu. Ludzie to są jednak głupi tak sie mścić za nieudane związek. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie poboluje podbrzusze i piersi i nic poza tym chcialabym byc w ciazy ale pewnie nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj obecny sie wkurzyl i powiedzial ze sobie z nim pogada ale lepiej zeby nie bo jeszzcze sie pobija nie warto znajde inna no trudno sie mowi ale wyszlo jaki na prawde jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czesc dziewczyny :) oby te braki objawów to był ten dobry objaw ciaży :) Ja nadal biore luteine i cisza, coś mi sie wydaje że @ przylezie dopiero po odstawieniu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Maju dzisiaj mija tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie wiem czy nie powinno się brac luteiny do 10 dni chyba i potem odstawić. Ja jakoś tak miałam że jak się nie pojawiła przez ileś dni to miałam ją odstawić i potem @ przyszła. Zobacz na ulotce jak jest napisane. Wtedy będziesz wiedziała czy masz brać dalej czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys brałam i bierze sie ja wlasnie 10dni i ja sie odstawia i do 5 dni @ powinna przyjsc tak mi lekarka mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co. powiedzcie mi czy któraś z Was ma zgagę? Jak to się objawia? Bo ja chyba mam własnie zgagę ale nigdy wcześniej nie miałam. Myślałam że się przeziębiłam i piecze mnie gardło ale później przeszło. A dzisiaj wypiłam napój energetyczny i znowu mam takie pieczenie w przełyku. Kurcze masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja mam zgagę:) to jest takie straszne pieczenie w przełyku i gardle że aż się zwymiotować chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam od wczoraj. Dziwne uczucie. Chyba nie moge pić napojów energetycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u brzuchatek dawno sie nie odzywaly bede robila test 1 lipca mam nadzieje ze wyjdzie pozytywny kurcze zle sie czuje dzisiaj zemdlalam masakra jakas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Natii.. no to kiepsko. A może jesteś osłabiona? Może za dużo rzeczy zbiegło się na raz? Skoro masz omdlenia i inne objawy to może test już wyjdzie pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie moze oslabiona jestem musialabym zrobic ten test ale nie wiem czy wyjdzie dobrze czy nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze wlasnie bym musiala isc ale wlasnie nie wiem czy u mnie w przychodni mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×