Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no wiec wlasnie bym chciala miec pewnosc jak zrobie ale no zobaczymy moze pojde na bete jak bedzie mozna zrobic w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieje ze beda 2 kreski chciala bym mieć dziecko ale no nie wiem co wyjdzie z tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem muszę się uspokoić ;/ bo nie chce znowu poronic jak jestem. kurde no nie wiem mam nadzieje ze tak chociaz roznie to bywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) kurcze jestem strasznie zmordowana,weszlam na chwilke malowalismy pokoj dziecka ,kupilismy jej mble i czekam moze dzisiaj przyjada..ledwo zyje.. ja wczoraj tez mialam gorac piersi,jak nigdy i takie pełne jakbym miala mleko w nich:) a to dopiero 15dc. chyba owulka niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mi zostały da=wa dni czekania na @ albo na to drugie :) Zaciskam zęby, żeby nie robić wcześniej testu, w zeszłym cyklu zmarnowałam chyba z 5, bo oczywiście korba mi odbijała i nie mogłam się powstrzymać. Tym razem muszę być twarda. Mam jeden test w szafce i robię go w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja sie kiepsko czuje dosc, ciagle mi sie spac chcialo a terazmnie brzuch troche boli,a mam pytanie do dziewczyn ktore testy owulacyjne robia. Jak to jest kiedy po owulacji powinien wyjsc negatywny? mi juz trzeci dzień pod rząd wychodzi pozytywny, chyba to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cicho tutaj :) przed chwila wrocilam z pogotowia bo brat chory coś wymiotuje goraczka 40 stopni goraczki masakra. Ja już lepiej sie czuje mam nadzieje ze bedzie ok jutro jade na zakupy mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda musze isc sie jutro tez zappytac czy robia bete u mnie w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! u mnie 27 dc i ból brzucha jak na @ :(, temperatura jeszcze nie spadła bo 37,1 mam jeszcze więc może jutro pojutrze dostanę. Szyja nisko,twarda i zamknięta...Ah tylko czekać:( Mój gienek już jest więc już na 100 % idę do niego ,bo chciałabym urodzić na następny rok jak będzie ciepło... Głupia jestem :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D Dzisiaj obudziłam się z bólem podbrzusza. I tak się ciągle utrzymuje. Promieniuje od jajników po nerki. Mam nadzieje że przejdzie... Dzisiaj jest 30 dc. Ale niby zdaniem gienka ma być długi więc nie liczę żeby coś się udało. Ale od przyszłego miesiąca zacznę kontrole cyklu czy jak to sie tam nazywa i mam nadzieję że się w końcu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś w końcu napisze że na teście zobaczył na teście dwie kreski... to podnosi na duchu:D przynajmniej mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę cień więc mam nadzieje że top dobra wiadomość:D Spróbuj zrobić jeszcze raz jutro bądź pojutrze. Może druga kreska będzie bardziej widoczna:D po cichutku juz Ci gratuluję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju ten test zrobiłam pół godziny temu to mój 27 dc czyli przed @ . jutro pójdę na betę...mam nadzieję ,że się udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbuj zrobić z pierwszego moczu jutro rano. Albo właśnie na bete idź. Mam nadzieję że wynik Ci się potwierdzi. Z całego serducha Ci tego życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Długo mnie nie było ale was czytałam...nie miałam kiedy napisać...zawalona jestem robotą. Oluś juuupiii ja widzę 2 kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tez widze dwie. Już się nie umiem doczekać jutra jak napiszesz że wynik się potwierdził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się nastawiać negatywnie. Spróbuj jutro jeszcze raz. Skoro wyszła ta druga kreska to coś w tym musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Ulęgałko-a mi sie dzisiaj snilo ,ze jestes w ciazy i na forum napisalas ze to 6 tydzien.:):) ale czad!!!!! wydaje mi sie ze zaciazylas:):) ten test do tego tempka i twarda szyjaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 18 dc ale chyba bezowulacyjnego :( Temperatura jakaś pomylona,skok dopiero dzisiaj z 36,5 na 36,75 od wczoraj jajniki tak bolą,że się skręcam z bólu ,śluz płodny już dawno był,teraz to tylko wonity :( Trochę się boję,że mi znowu się cysty robią na jajnikach...po @ muszę się wybrać do ginekologa na usg i się go zapytam o monitoring cylku,ile bierze kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 16dc chyba sie wsciekne;/ tak mnie bola jajniki ,ze az promieniuje do kregoslupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w czwartek nad chatą bocian leciał....i zona kuzyna w ciązy :) to będzie pierwsze ich dzieciątko :) Termin na koniec stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×