Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczyny robiłam bete wynik po poludniu. Rano robilam test druga kreska mocniejsza niz wczoraj ale jeszcze blada ale jest. Cieszymy sie chociaz troche boimy z mezem. Ale czuje sie za to swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super Patra!!! Ja też jestem pełna obaw ,dopiero jak wyjdę od lekarza będę spokojniejsza ale najważniejsze ,że jest ta druga krecha!!! To teścik robiłaś po terminie czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra trzymam kciuki:)super wieści po południu napisz wynik bety kochana:) Ja mam 18dc:) Dzisiaj robie zupe krupnik na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula witaj:):)Mojej przyjaciółki mąż jezdzi w trasy i jest tylko tydzień w miesiacu w domu i im się udało:):)Wiec Wam też sie uda:)Każdej z Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy test robilam wczoraj 9 dni po owulacji. Nie bylo tego quick vue to kupiłam amil i wyszlo. Boje sie troche terminu @ ale bedzie dobrze. Tez spr. W kalendarzu ze chlopak wiec zobaczymy. Nie mam objawow tylko wech mam wyczulony mocno. A myslicie ze jako kwas foliowy moge brac vitaminer? Czy kupic falvit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja uciekam. Bede pozniej. Napisze jak bede miala bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra kup typowy kwas foliowy. Kurcze wierzycie w to? to zalezy tylko od plemnicza czy X czy Y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko wierzymy, nie wierzymy, ale jaka radośc jest jaks ie sprawdzi hehehehe. a kto wie moze same dziołchy będą bo to rok przestepny :) Patra super ze sie udalo. Masz dlugie cykle i juz w 2 Ci sie udalo. Pięknie :) Ja wypatruje @ bo napewno ja bede miec. W tym miesiacu w czasie plodnym bralam antybiotyk i nie moglam sie przytulac. Ogolnie seksik byl tylko kilka razy w tym miesiacu przez to moje zapalenie. Wiec wypatruje. Oby jak najszybciej choc ginka powiedziala mi ze troche sie opozni przez zapalenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na ovu miałam rade dnia żeby 30 min przed przytulankami partner powinien wziąsc zimny prysznic bo wtedy wieksza ruchliwość plemników jest:)hehe Ja mam cykle przeważnie od 40 do 46 dni i nigdy nie wiem kiedy owulka jest,wszystko skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja też miałam takie długie i zobacz zaskoczyłam w 16 albo 17 dc. Wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któras z dziewczyn pisala ze w roku przestepnym ten kalendarz powinno sie brac odwrotnie ale ja o tym nie slyszalam... moja znajoma w kwietniu urodzila chlopca i wg kalendarza mial byc chlopiec wiec chyba rok przestepny nie ma nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra, trzymam kciuki za betę! A co do roku przestępnego, to ja znam tyko jedna zasadę: jest rok przestępny, będzie olimpiada letnia :D hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziekuje Wam wszystkim bardzo. odebrałam bete i moj wynik to 17,93 wskazuje to na 2-3 tydz. bardzo sie ciesze, moj maz tez tylko tak spoważniał nagle :) a Ulęgałko powiedz mi kiedy mam zrobc tą drugą bete? jutro czy pojutrze? Wiecie co nie wierzylam ze test wyjdzie pozytywne w 9 dni po owu ale wyszedl. jaju ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka ja mam cały czas nieregularne i przed pierwszą ciąża też miałam nieregularne wiec to mnie uspokaja:)co nie znaczy że bym nie chciała mieć regularnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🖐️ petra GRATULACJE wspanieale !!!!!!! ale sie ciesze :D no to sie nam posypaly brzuchatki oby tak dalej :D ola to masz bardzo dobrego lekarza ja kiedys tez chcialam sie do niego dostac ale jest bardzo ciezko nawet prywatnie ja chodze na orzeszkowa do Waldema Dziki :P dziewczyny jem obiad i miedzy czasie do was pisze bo nie mam czesu za bardzo dzisiaj jeszce tyle rzezcy do zrobienia a ja pol dnia na miescie spedzilma w urzedach tragedia ;/ odedzwe sie przed wyjazdem mamy lot rano o 6 a na lotnisko jedziemy kolo 4 wiec niszcze do was napisze buziaki kochane milego popoludnia :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra - wieelkie gratulacje. Sezon dobrych wiadomości :) Jeśli chodzi o szacowanie płci, to nie mam złudzeń, że biologia rządzi. Jestem w stanie uwierzyć tylko jednej teorii, mianowicie : Plemniki niosące X (dziewczynki) są bardziej wytrzymałe , ale nieco wolniejsze od plemników Y (chłopcy), które są bardzo szybkie, ale i mniej wytrzymałe. dlatego, jeśli do zapłodnienia dochodzi w wyniki współżycia przed owulacją (np.dwa dni) to plemniki Y dotrą szybko do celu i nie zdążą zobaczyć się z jajeczkiem, za to plemniki X będą spokojnie docierały do celu, bez pośpiechu i na miejscu będą właśnie w czasie, kiedy będzie jajeczkowanie :) Współżyjąc w trakcie owulacji i po niej mamy większą szansę na chłopaka, właśnie dlatego, że plemniki Y zasuwają szybciej niż X , które jak dotrą, to będzie już musztarda po obiedzie :D Mimo, że usłyszałam o tym na jednej z zajęć z naturalnego planowania , to wydaje mi się strasznie trudne do kontrolowania. Zawsze może przecież znaleźć się jakiś niepokorny plemnik :D Pozdrawiam Babeczki! Brzuchatki - rośnijcie zdrowo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Patra gratulacje:):):) suuper ale nam sie posypało hahah kszewuszka ale bylyby jaja gdybysmy w tym czasie razem napisaly ze tez zaciazylysmy:) bo u nas jest 2 dni roznicy przyjsci @... Euro nam sprzyja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra, gratulacje! Wspaniała wiadomość! Co do płci, to mi tam wszystko jedno, aby tylko udało się szczęśliwie przejść przez te 8 miesięcy, no i żeby zdrowe było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta płacia to tylko taka zabawa :) ważne żeby było śliczne, małe, różowe, wrzeszczące i zdrowe :) Wlasnie wrocilam z Zamościa i tak ulegalko o Tobie myslalam. Kiedys pisalas ze LIDLA masz niedaleko. Czyżbys mieszkala na tym osiedlu gdzie buduja nowe bloki?? Jeśli tak to powiem Ci ze duzo nie brakowalo a bylybysmy sasiadkami bo Moj chcial tam mieszkanie kupic w tych blokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, sprzyja, sprzyja! Chłopaki wzięły się do strzelania goli. Krzewuszka i Dorotq - kiedy macie termin? Może też jesteście ustrzelone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Petra gratulacje!! I niech beta szybko rośnie! :) ale Wam zazdroszczę :) ja mam dziś 5dc i od piatku zaczynam brać bromergon, pół tabletki do 13dc to ma mi niby pomóc przy moich ostatnich wynikach hormonów. Mam nadzieje że zadziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kaniu, że to takie żarty i takie tam zabawy i gusła :) Ale ja tak się boję, że wolę nawet w żartach nie mówić, że wolę jedno czy drugie.. Wiesz, nerwy i napięcie dają znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra gratulacje!! jak się cieszę!!! Kochana zrób betę pojutrze i zobaczysz czy rośnie, a na pewno tak:) Kaniu trzeba było wpadać:) tak mieszkam niedaleko:) a wiesz ,że miałam też tam mieszkanie kupować ,kurczę jaki ten świat jest mały:) Patra ja test zrobiłam 10 dpo i też wyszła:) Zrobiłam przed chwilą test no i krecha jest już bardzo czerwona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×