Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość mon2903ika
hej dziewczynki chwile mnie nie było, ale zwaliło sie kilka zmartwień na głowę. przede wszystkim mam chorego tatę, 2 tyg temu mniej więcej wtedy kiedy zaczęłam dołączać do forum dowiedzieliśmy się ze tata ma guza na nerce- cios... nie mogę jeść nie mogę spać schudłam 3.5 kg. tak bardzo się boimy wszystkiego, czekamy na wyniki tomografii... przepraszam że tu piszę ale poprostu nie mam się do kogo wygadać bo nie chcemy jeszcze nikomu z rodziny mówić że coś się dzieje.. nie dociera to do mnie, teraz jest troszkę lepiej nerwy mnie opuściły... ale najgorsze jest to że tato jest już osobą starszą i nie wiadomo czy się zgodzi na operację.... wracając do wątku forum mimo zmartwień zaczeliśmy sie starać z mężem o dzieciątko, mniej wiecęj od 2 lipca i praktycznie codziennie. ale pierwsze dni były tak bardzo przytłaczające ze wogole nie czerpałąm z tego przyjemności wręcz może to zabrzmi dziwnie ale wyglądało to dośc automatycznie. dziś nie wytrzymaąm zrobiłam niby test przed okresem ale wynik negatywny- wiem wiem mineło raptem kilka dni a nie sądze żebym załapała w pierwszym dniu starań, a teraz tymbardziej w takim stresie i prawdopodobnie przy nieregularnym okresie... któraś z dziewczyn wspomniałą tu o presji otoczenia, ja jestem rok po ślubie i też już czzuje pomału gderanie teściowej że już powinno być dziecko o litośći... ale faktycznie coś sie mi wydaje ze zrobienie dziecka nie bedzie takie proste jak się mi wydawało... pozdrawiam wszystkie które już zaciązyły i wszytskie te które nadal sie starają... pozdrawiam z niebardzo słonecznych okolic tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______19.07_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________6________26________09.07____podkarp/lubel< br /> Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________8________26_______30.06_______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badala mnie powiedziala ze wszystko dobrze jest, ja jej powiedzialam o tescie ze negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ulęgałko jak samopoczucie? u mnie ok. piersi bola i mam bardzo słabiutkie mdlosci i to nie codziennie. jutro wizyta u gina i strasznie sie denerwuje ale mam nadzieje ze juz cos zobaczymy. dzis jest 22 dzien od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa i staramy się z mężem mniej wiecej 5 cykl o dzidzie.. dzisiaj mam 22 dc.. piersi bolą , w brzuszku tez cos się dzieje jak zawsze przed @. 7-8 lipca miałam owulke bo niemiłosiernie mnie bolał jajnik... a temp dziś rano 37,1.. najniższa jaką mam to 36,2 po okresie... mam nadzieje że wkońcu coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze że od miesiąca łykam kwas foliowy.. kupiłam femifertil i zastanawiam się czy zaczac go brac (jeśli bedzie @) z poczatkiem kolejnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a czujesz, że @ nadchodzi? Cześć Patra :* Ulęgałka :* Nie wiem co mnie wzięło z siłownią i ćwiczeniami :) stwierdziłam, że czas porobić coś innego, żeby nie myśleć,. ten miesiąc stracony jeśli chodzi o starania więc nie oszczędzam się:) chodze na rolletic , jogę i streching dodatkowo. Nie odchudzam sie - tylko dla lepszego samopoczucia, a do tego chodzę z koleżanką więc nie ma nudy :) Specjalnie chodze rano żeby nie przesypiać do południa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D ja już po pracy. Pierwszy dzień po urlopie i chyba najgorszy dzień jaki kiedykolwiek miałąm. Wróciłam do domu popłakałam sobie i mi przeszło:)Ale nie ważne. Zaraz biorę się za prasowanie. To jest moja zmora... No ale cóż trzeba bo już moja szafka z ciuchami świeci pustkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki , witaj diorka :) ja dziś czuje sie okrótnie , wymiotować mi sie chce brzuch boli i mnustwo fajnego śluziku, 10 dc może to owulka cholera wie tak naprawde ;P wczoraj sie kochaliśmy , w sumie to plemniczki jeszcze są trochu słabe więc zbytniej nadziei sobie nie robie , ale fikumiku dla relaksu nie zaszkodzi ;) maju ja też tak mam że czasem musze sobie popłakać jakoś lżej mi sie wtedy robi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Ja krótko bo jestem w pracy... U mnie 6dc więc owulacja dopiero będzie.Ciekawe jak to będzie w tym cyklu bo w poprzednim była w 17 dniu.Staranka już zaczęłam ...mam fajnie bo pracuję razem z mężem i jak mamy ochotę to siup na pięterko i ....hahahhaaa Mon2903ika dużo zdrówka dla tatusia!!!!! Mojej mamie też wykryto dużego guza na śledzionie ale tomograf tego nie potwierdzil...czego i twojemu tacie życzę...Wiem co to za stres i nerwy.Przytulam!!!!! Dzisiaj dostałam Macę,kupiłam ale w proszku.Więc od dzisiaj witaminki razem z mężusiem :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na ogórki w musztardzie. Do litrowych słoików włożyś ogórki jak na pikle (obrane,przecięte na pół i wydrążone -łódeczki) dodać do każdego słoika gorczycę,liść laurowy,zielę angielskie (po kilka sztuk) gorczycy więcej Zalewa: 1 l zimnej wody 1 szklanka cukru 1 szklanka octu 6 łyżek musztardy 3 łyżki soli wszystko razem zagotować i zalać ogórki w słoikach.Zakręcić i gotować ok 5 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku najlepiej poczytaj sobie opinie na ten temat. Może coś znajdziesz:) w sumie ciekawe zwłaszcza dla dziewczyn które mają problemy ze sluzem. Tylko kurcze troche drogie. No ale może i warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórki z curry. 2 1/2 kg ogórków 3 cebule 2 1/2 łyżki soli 1 łyżeczka pieprzu 2 łyżeczki gorczycy 2 łyżeczki słodkiej papryki 2 łyżeczki przyprawy curry 1/2 łyżeczki suszonego koperku Ogórki pokroić w krążki ze skórką.Cebulę w piórka.Wszystko razem wymieszać i przełożyć do słoików.Zalać zalewą i zagotować ok 5 min. Zalewa: 1/2 szklanki wody 1 szklanka cukru 1 szklanka octu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że troszkę sceptycznie jestem nastawiona do takich rzeczy. A to wszystko przez ten mikroskop owulacyjny który kosztował 100 a jest do bani. Może dlatego. Ale spróbuj może okarze się bardzo pomocny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecane przepisy dla Silki :* A któraś mówiła o ogórkach w miodzie? Beziku ja bym spróbowała,jak masz kasę to tym bardziej.Ja znowu zamówiłam macę 400gr razem z przesyłką 75zł.Ma dobre opinie i też jest na poprawę żołnierzyków,wcześniej dałam linka do stronki.Trzeba chwytać się wszystkiego.... :) Nie zaszkodzi a może pomorze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że niezqależnie od tego z jakich "wspomagaczy" skorzystamy to mam nadzieję żę w końcu nam wszystkim się uda:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzicie czy macie jakies zajęcia żeby nie myślec ciągle o tym czy jest się w ciaży czy nie? Pracuje na 3 zmiany i dzisiaj zaczynam nocki.. cały dzien spedziłam w internecie czytając to co juz czytałam milion razy o ciaży.. od jutra bedzie lepiej bo pol dnia bede przesypiac.. @ dopiero w niedziele przyjsc powinna a do tego czasu chyba oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydawało że mam zajęcia, ale niestety nawet podczas zajęć pracy , nawet sprzątania ... zawsze myśle o dzidzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Dlatego ide spać bo mi się oczy zamykają. Chyba za dużo nerwów jak na jeden dzień:)może to prześpię:D Jutro juz wtorek. Do czwartku lub piątku jakoś wytrzymam. Wtedy zrobie test. Jak wyjdzie negatywny to już będe wiedziała napewno że nic z tego. Chyba że wcześniej przyjdzie @:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
witam, a mnie cycuszki bolą, zwłaszcza po bokach i od czasu do czasu coś tam zasmyra w podbrzuszu, ogólnie ok, za kilka dni umówię się na wizytę do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×