Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

myślę że warto żebyś powiedziała mamie Przynajmniej będziesz miała z kim porozmawiać o swoich wątpliwościach i problemach. Zobaczysz że nam też się uda:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku nie załamuj się napewno nam się uda. Damy radę. Musisz w to wierzyć bo jak mówią wiara czyni cuda:D A jak tracisz nadzieję to jak się starać o spełnienie tego marzenia... Zobaczysz i Tobie się uda:D:D życzę ci wiary i siły i jeszcze nadziei:D:D Ps. Normalnie już nie mogę się doczekac jak napiszesz że zobaczyłaś w końcu dwie kreseczki. bede miała duużo satysfakcji i od razu napisze "A NIE MÓWIŁAM" Strasznie będę się cieszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra. wiem. Jak byłam u ginekologa w połowie czerwca to powiedziała mi że ten cykl będzie długi więc czekam na @. JJuż długo i ciekawe ile jeszcze potrwa zanim przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
witam, czy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie. Dostałąm skierowanie do poradni chorób tarczycy i mam zrobić badanie testosteronu. Ale gin mi powiedziała że mogę to zrobic później. Kazała mi przyjśc od 2-4 dc wiec czekam aż @ przyjdzie żębym mogła pójść do niej na wizyte. Wtedy powie mi co i jak tam się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
dzisiaj 4 dzień opóźnia mi się okres, więc rano sięgnęłam po test i wyszedł bezwynikowo, tj. puste pole bez żadnej krechy, ale chyba z mojej winy bo go źle zrobiłam. Był to test płytkowy i zgodnie z instrukcją należało użyć 4 kropel moczu a ja... nasikałam bezpośrednio... Jednak nie dawało mi to spokoju więc za godzinę zrobiłam drugi test, tym razem strumieniowy. No i pojawiły się 2 grube krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
oj, dzisiaj mnie z wrażenia całą nosi. Próbowałam zagadać na innych topikach ale chyba jakieś nie te wybrałam bo nikt się do mnie nie odezwał nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) a który to cykl staranek ? powiedziałaś już komuś z rodzinki czy jeszcze czekasz ? 🌼 , maju zastanawiam sie czemu lekarz kazał ci iść do poradni chorób tarczycy ? wyszły ci jakieś badania wcześniej źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam dosyć sporą różnice pomiędzy prolaktyną i czymś tam. Kazała mi iść do poradni chorób tarczycy. Podejrzewa u mnie bielactwo co spowodowane jest złą pracą tarczycy. Stąd wizyta w poradni. Powiedziała że ta różnica pomiedzy tymi dwoma hormonami nie jest aż taka duża więc wizyta w poradni tarczycy nie jest taka pilna. Zrobię to w przyszłym miesiącu. Ale czekam ciągle na @ żeby móc iśc znowu na wizytę bo kazała mi przyjść jak @ się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
ok. półtora roku staraliśmy się o tę ciążę, ale kilka cykli było "straconych" z uwagi na brak możliwości staranek, więc szcuję, że jakieś 12-14 cykli. Ten miesiąc to nie było specjalnie, bo brałam antybiotyki na zęba i w końcu i tak go usunęłam. Wychodzi na to, że na prawdę nie wolno skupiać się na tym, trzeba być wyluzowanym. Mam nadzieję, że maleństwu to nie zaszkodzi ale trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to to:) Moja siostra bliźniaczka też to ma dlatego zwiększa się ryzyko że też to mam. Ale na razie nie mam żadnych plamek ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
Maju, ja też nie mam zdrowej tarczycy. Mam usunięty jeden płat tego gruczołu i od kilku lat codziennie biorę sztuczne hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie najczęściej jest tak właśnie że dziewczyny piszą że cykl stracony a tu proszę.. dwie kreseczki:) gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to bliźniaki u ciebie będą :) ja mam dziadka który ma siostre bliźniaczke , może we dwie bliźniaki będziemy miały .... fajnie by było :) chciałabyś bliźniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
wielokrotnie o tym czytałam, a i koleżanki też potwierdzały, że u nich całkowite wyluzowanie, nie kontrolowanie tego dało rezultaty w postaci upragnionej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie bielactwo nie ale błędne wyniki prolaktyny i czegoś tam moga powodować problemy z zajściem i powodować nieregularne cykle. I właśnie niestety takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czasami isę nie da rady się wyluzować... niestety... Ja mam siostrę bliźniaczkę i mąż też ma siostrę bliźniaczkę więc szanse są:D ale starczyłoby mi jedno nie wymagam od razu parki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tsh zawsze między 3 a 4 a endokrynolog mówi że takie może być , chyba jest za wysokie :( hanakali a teraz jak sie czujesz ? jak nie masz części tarczycy ? dolega ci coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
ja wiem Maju, też nie mogłam nie myśleć o tym. Ten bolący ząb spowodował, że nie chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×