Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

wczoraj zarezerwowalismy sobie pokoj na wakacje:) jeszcze 2 tyg.nie moge sie doczekac-te gory snia mi sie po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to juz jestem zla bo @ nadal nie mam. nie czuje zadnego bólu na @ i nawet nie plamie. jakbym miala wanne w domu to wzielabym goraca kąpiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Nie chviałam go budzić bo wiem że padnięty jest :( Kania a może powtórz test albo zrób bete? A miałaś owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia czy mialam owulacje, ogolnie mieryzlam temp tylko na poczatku pozniej krwawilam ponad tydzien i w tym czasie przestalam. nie moglam tez zaobserwowac sluzu. nie ma sensu robic test kolejny bo to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam 27 dc i wczoraj chyba miałąm dopiero owulke bo bolał mnie jajnik i podbrzusze,przytulanki były w razie czego:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq ja jestem :) Chyba wszyscy sie urlopuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMaja8626
Ja też jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, Kasia jak u Was? Jak pusto tutaj... U mnie nadal @ brak a test wczoraj negatywny. Czekam tydzien i powtórze za tydzień w poniedziałek. I niezależnie czy wyjdzie pozytywny czy negatywny to ide na bete. Od kilku dni temp 37, 37.2 itd. Jak mierzyłam wcześnoej temp to było 36.5 36.7. Ale nie mierzyłam codziennie temp więc nie jest to e żaden sposób miarodajne dla mnie. Piszcie co u Was bo ja jestem odtatnio monotematyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maja kurcze to jest wkurzajace czekanie na ta @ ale tempka ładnie ci sie trzyma:) oby to byla dzidzia:) u mnie owulacja wypadnie tuz przed wyjazdem na wakacje...buuu szkoda,bo myslałam ,ze jak bedziemy tam to bedzie łatwiej,bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że mimo to ci się uda:) może myśl o urlopie pomoże Ci się zrelaksować i pyk i się uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto u Nas pusto pewnie większośc wyjechala. Z reszta mamy coraz mniej starajacych sie... u mnie bez zmian niestety i @ nie ma... jak nie bedzie jeje to w poniedzialek ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testy? Może w poniedziałek zrób kolejny. I idź później do gina. Ja poczekam jeszcze tydzień. Będę codziennie mierzyć temp. Jak wredota nie przyjdzie powtórze test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie grono staraczek niestety maleje.:( szkoda choć to bardzo pocieszające też jest:) bo skoro tylu osobom się udało to i nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
U mnie tez monotematycznie, 15dc, bóle @ i biały śluz, boje sie ze w tym cyklu znowu mi sie hormony popierdzieliły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju troche szkoda mi robic testy bo to tylko wyrzucanie pieniedzy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja. Ale jak w końcu wyjdzie pozytywny to nie będzie to strata:):) no to może rzeczywiście idź do giekologa w poniedziałek. Zibaczysz co on ci powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO FAKTYCZNIE NAS MAŁO.... moze ktos dołączy do nas:) mam nadzieje ,ze jak zaciazymy to nie opuscimy forum :) tylko bedziemy nadal pisały-moze zmienimy tylko temat:) na udało sie;) ja w tym cyklu bede mierzyla tmpke do tego zarejestrowałam sie na OVUFRIEND,bede mierzyla tempke i objawy wpisywała moze mi sie uda tak jak ulęgałce jak sie tam zarejestrowala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też po @ zaczne mierzyc tempke. Przynajmniej będę wiedziała kiedy mam owulacje itd bo teraz nie wiem. Aha i zaczne brak wiesiołka na poprawe śluzu. I może wtedy się uda. Tylko musi ta głupia @ się pojawić żebym mogła to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dawno nie pisałam ale wspomniałam predzej, że w czerwcu i lipcu zawieszone starania więc i nakrecac sie nie chce... Patra gratulacje:) Super wiadomości!! :* Właśnie wrociłam znad morza:) Podczas wyjazdu miałam piękny książkowy śluz płodny i wszystkie inne objawy owulacji no ale mój wyjechał w drugą stronę Polski, do pracy. Przynajmniej wypoczęłam sobie, opaliłam się i jestem pozytywnie nastawiona, jak narazie:) Dzisiaj 18dc, czekam na @ i zaraz potem idę na monitoring. Pozdrawiam Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zTeacherko. Dawno Cie u nas nie było. W takim razie życzę owocnych staranek:) mam nadzieję że w tym cyklu Ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zapisalam sie na ovu juz 2 miesiace temu. i jakos nic mi8 nie wychodzi. Nie wiem czy chce mi sie nadal prowadzic jak w naglowku wysakuje 38 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ja sie zapisałam żeby wiedzieć czy mam owulację i po 2 dniach zapomniałam mierzyć temp bo ja z rana zawsze sie spiesze albo tak mi sie siku chce ze zapominam i dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) wczoraj troszku poimprezowaliśmy, u mnie narazie nic ciekawego 7 dc więc od wtorku zaczynamy intensywne działania, kurcze wszyscy naciskają żebyśmy wzięli sie za robienie dzieci, wkurza mnie to cały czas powtarzam że jeszcze mamy czas .... no cóż ... zastanawiam sie co daje pewność że pęcherzyk napewno pękł jak byla owulka, chyba tylko monitoring i nie do końca .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku nie mam pojęcia. Właśnie mnie też denerwuje że wszyscy ciągle się pytaja czy już jestem w ciąży. A jak mówie że nie to gadają żebyśmy wyluzowali i na spokojnie. Normalnie idzie się wkurzyć. Dlatego doskonale cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzinie naszej nic nie mówie że sie staramy bo by nas zamęczyli, ale moja babcia ciotka i teściowa trują nam żebyśmy w końcu zaczeli sie starać, robi mi sie przykro jak mówią że później nie będziemy mogli że dziecko będzie chore ... a żadnej nie przyjdzie do głowy że może sie staramy i mamy jakieś problemy , :( wydaje mni sie że jedynie moja mama i tata coś przeczuwają że prubujemy i nie wychodzi bo ani razu nie spytali sie kiedy dzidzia będzie, a wiem że chcą mieć wnuki , często mam chwile zwątpienia , łatwo sie poddaje , chciałabym powiedzieć mojej mamie że sie staramy i nie wychodzi, pogadać z nią ale wiem że by sie bardzo martwiła , dlatego wole być cicho , może mama czeka aż coś powiem, sama nie wiem ... moja kumpela starała sie półtora roku i sie udało ma śliczną córeńke, z kolei moja kuzynka , zaszła od razu w ciąże ale po 2 tyg poronila potem znowu zaszła i w 10 tyg poroniła, i wszyscy ją męczą co sie dzieje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×