Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a jesli chodzi o grzybki to tez uwielbiam, bylam wczoraj z mama ale w tej czesci lasu juz malo bylo bo znalazlam tylko kilka. i tak juz sporo mam grzybków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic o plemnikach patologicznych, mam coś takiego: liczba plemnikaów żywych: 83%, martwych 17%, o prawidłowej budowie: 71% i nieprawidłowej 29%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej teacherka:) Kania tak w domciu jesteśmy:)Kochane nie martwcie sie🌻 Kaniu czyli badanie jest okej??? Wy przed @ A Ja właśnie po wczoraj sobie poszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądalismy mam talent:P Mój synek jeszcze nie śpi,a mężus ogląda film:)a Ja na forum:D dzisiaj sprzątałam w szafach porządki robiłam z rzeczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesci sie niby ale czy to nie jest zle ze patologicznych jest wiecej niz tych dobrych?? moj ma juz 33 lata, ma lekka nadwage, stesujacy tryb zycia, popala fajki - za ktore go ganiam i czasami lubi sobie popijac winko - ja lampke on reszte butelki ;) te czynniki nie wplywaja rewelacyjnie na jakosc nasienia... ale teoretycznie jest dobre, tak? to dlaczego nie moge sakoczyc skoro moje wyniki sa ksiazkowe??/ dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja tez robilam porzadki w szafach... a raczej robie bo pol sprzatnelam a drugie pol lezy przede mna i sie patrzy... a ja na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądam tvn:) i popijam rum ja poprałam część, jutro kolejna i ogarnęłam papiery, książki i zeszyty....walają się po całym domu, jutro mam w planach je posegregować haha nie wiem czemu nie możesz zaskoczyć ;/ co do siebie też nie znam odpowiedzi....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko wynki Twojego są o 50% lepsze od mojego wiec nie rozumiem juz dawno powinnas byc w ciazy. co my takiego zrobilysmy ze nie jestesmy w ciazy? za bardzo pragniemy dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja wróciłam od sąsiadki... jestem trochę ululana haha...troszkę się wypiło ;P Dzisiaj zauważyłam u siebie trochę śluzu płodnego...policzyłam dni i wychodzi że mam 10 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to jest mega niesprawiedliwe:( Wy pragniecie pierwszego dzidziusia a Ja drugiego wydawałoby sie że łatwiej bedzie a tu d**a:( i tak od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ;/aż mnie ściska w brzuchu jak o tym myślę :( podejrzewam, że może ta tarczyca u mnie jest problemem, te przeciwciała....pisałam już, że zawsze miałam przynajmniej tygodniowe pms, bolące @, od dwóch miesiecy lekarz mi zwiększył dawke eythyroxu i czuje się o niebo lepiej, nic mi nie jest poza delikatnym bólem brzucha, predzej to dostawałm świraaaaaa, miałam ochotę pozabijać wszystkich dookoła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział że najlepsze to w okolicach 1,5 do 2 ja mam 2,05, może już mi trochę zbiły leki, za tydzien ide do kontroli misiu, euthyrox jest wlasnie na tarczyce, niedoczynnosć, lub tak jak ja mam przeciwciała, które osłabiają mi prawdobodobnie prace tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotrzymam Wam towarzystwa i otworzylam piwko :) 3 łyki i już mi ciepło :) jak wypije zaszumi mi w glowie. poszukam moich wynikow zobacze jakie ja mam tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie piwo juz dziala bo dzisiaj malo jadlam :) czuje ze zaczyna mi szumiec w glowie, robi sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja też mam takie normy podane, ale to są normy OGÓLNE również dla starszych kobiet, a kobiety planujące ciążę muszą zbić sobie tsh do 2 minimum, najlepiej do ok. 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju to ja tez musze sobie zbic tsh??? łoooooo ale ja nigdy nie mialam problemów z tarczycą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×