Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

bezik super ze FSH spadlo... a w sprawie TSH to sie kobieto wybierz do endokrynologa zeby Ci porzadnie ustawil dawke... ja przy takim biore Eutyrox 50 ale jeszcze nie wiem jak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wlasnie wrocilam od fryzjera:P misia oby zaskoczylo:):) moja kolezanka w poniedzialek idzie na cesarke:) u mnie ,a nawet nie wiem ktory to dzien cyklu wiecie co,ostatnio kupilam gumki durex-a takie z wypustkami i kurcze jestem zla bo przez nie podraznilam sobie ...wiecie co.. buuuuu...nigdy wiecej gumek moze mam uczulenie na lateks,nigdy nieuzywalismy prezerwatyw... mnie bola cycki i sa twarde ,do tego wywalilo mi 2 syfy..zawsze tak mam przed owulka i przed @ tez chetnie poszlabym na monitoring ale szkoda mi kasy..moze za jakis czas..wezme sie za to.. stopkakropka- testy owul.robi sie zawsze w gdzinach poludniowych a nie wieczorem i rano:) moze dlatego mialas taki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq to raczej jesteś uczulona,ale narobiłas...APARATKA:P eksperymentuje:D Dorotq wiadomo,że 100 zł na ulicy nie leży ale przy nieregularnych cyklach i jak nie wiadomo czy cykle sa owulacyjne to lepiej isc na monitoring:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq dzięki za odpowiedź spróbuję zrobić test po pracy i może wtedy juz wogóle zgłupieje a co do Twojego podrażnienia moge Ci polecic maść clotrimazolum jest bardzo dobra i kosztuje gdziesz ok 2 zl ja kiedys podrażniłam sobie mydłem i to była tragedia ale ta masć bardzo mi pomogla. jeżeli się orientujesz Dorotq to powiedz mi jeszcze przez ile dni powinny sie pokazywac dwie kreski na tescie owu jezeli ma dojsc do owulacji? to jest mój pierwszy cykl z testami kupilam je na allegro i zero opisu do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Misia że idziesz równo ze mną ja też od jutra duphaston biorę w poprzednim cyklu po duphastonie czekałam na @ prawie 2 tygodnie! mam nadzieję że teraz juz będzie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja miałam tamten cykl 38 dni chociaz od 16 dc do 25 bralam duphaston nie wiem jaka byla przyczyna tego ze tyle czekalam na @. teraz mam 15 dc i przytulanko bylo w 13 12 i 11 dc a od jutra duphaston. mam nadzieje z ten cykl bedzie juz 28 dniowy. sprawdzasz jakoś czy masz owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka Ja też mam 15 dc:)Byłam na monitoringu w piątek był pęcherzyk 19 mm i pękł, wczoraj potwierdziło to usg:) teraz bede brać 3 cykl duphaston a w pierwszym cyklu po duphastonie dostałam w 37 dc @,a teraz 28 wiec działa to u Ciebie teraz tez zadziała.Zycze,żeby @ nie przylazła tylko były dwie krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- ano ja jestem wariatka:P wiem ,wiem,maszracje ze przy takich cyklach to dobrze chodzic na monitoring stopkakropka-wiem co to za masc,uzywalam jej i mam ale czy na "to" tez pomoze?? ja uzywalam nie raz testow owul. u mnie tylko jesnego dnia bywaly krechy bordowe obydwie...wiec jesli takie wychodza tzn.,ze owulka nastapi w ciagu 24-36 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a czułaś że pękł pęcherzyk ? ja tak sie zastanawiam czy to nie wtedy co np jajnik mocniej zakłuje... ? oj tego chyba nie da sie wychwycić ?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie mam czasu na nic..cały weekend w szkole, po nocach sprawdziany i przygotowania do lekcji.....masakra! Piszę tylko na szybko do was bo czytam ile Wy dajecie za monitoring?! starsznie drogo!! Ja daje 20zł...czyli jak idę dwa razy to 40zł miesiecznie.....a przecież czasami nie wystarczy isc 2 razy, są takie co muszą jeszcze trzeci i czwarty.... kurczę 50zł...bardzo drogo....przecież tam się jest w sumie z 5-7min....zdzierają ile można!! wiedzą, że zdesperowane kobiety oddadzą wszystkie pieniądze...;/ Chociaż w sumie u endykrynologa ost. byłam może z 3-4min i 120zł!! u ginekologa....z 10min = 150zł....a ile się trzeba napracować żeby to zarobić....;/;/ No nic uciekam....aaa...u mnie 8dc i jutro albo w środę lecę na usg, już czuję coś jajniki.....w weekend jedziemy na rocznicowy wyjazd do SPA :) to nie tak miało być....nie tak wyobrażałam sobie moją pierwszą rocznicę ślubu....no ale trudno....może być spa na pocieszenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie chwilke bo wyskoczyłam do lasu na grzybki:) Misia fajnie że mamy w tym samym czasie ja na monitorignu nie byłam i nie wiem jak tam moje pecherzyki ale po tym cyklu umawiam sie do lekarza niech mi badania porobi i zobaczymy jak tam z moja owu i wogole chcialabym że by sie udało w tym cyklu ale wole sie nie nastawiac. Ale Ty masz zajebiste szanse wiec czekam na dobre wiadomości:) ja nie czulam klucia w jajniku tylko mnie trosze podbrzusze bolalo wczoraj i dzisiaj wiec nie wiem czy to owu czy nie cierpliwie musze czekac na rozwoj sytuacji. dorotq mam nadzieje ze pomoze w kazdym badz razie nie zaszkodzi sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja miałam pęcherzyk w prawym jajniku i w niedziele bolał mnie jajnki no i pękł:) Teacherka Ja nie uważam,ze Moja gina ze Mnie zdziera kase,bo nie kaze mi co miesiac chodzic.Dla Mnie zdzieranie kasy to jest to jak sie chodzi do prywatnego gina Ja chodze na nfz.Nie po to sie płaci składki żeby jeszcze za wizyty płacic kiedyś chodziłam prywatnie to to była banda idiotów:)w moim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam kiedyś do prywatnych bo miałam mega bolące @ co i mi dwóch gin powiedziało,że mam zajść w ciąże a miałam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia pełno takich durnych lekarzy , mnie kiedyś dawno gin badała to stwierdzila że mam nadżerke dużą a to od wielu partnerów i mam zajść w ciąże a potem wypalanka , była bardzo niemiła, miałam wtedy z 17 lat byłam dziewicą no ale cóż .... :) czy wy macie twardszy ten bok gdzie wątroba ? ja mam strasznie twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielskiego :) Mnie też nikt nie każe chodzić co miesiąc, ale uważam, że za takie usg kontrolujące wielkość pęcherzyka to 50zł trochę dużo.... no ale może takie są stawki u ginekologów. Ja chodzę do położnej. za 100zł miesięcznie nie wiem czy chodziłabym tak regularnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety teacherka takie ceny...nie płace za normalne wizyty to jeszcze w miare. Fajnie,że angielskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam trochę luźniejsze popołudnie:) mąż pojechał rano, wróci jutro....także pizza z piekarnika, fashion tv i leżenie pod kocykiem, czasem tak trzeba :) Silka daj znać jak się czujesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia wróciłam do domu zrobiłam test owu jedna ciemna druga jasna kreska tak wiec nie licze na ten cykl od jutra duphaston. od nastepnego cyklu też ide na monitoring tylko musze sie zorietowac gdzie jest taniej. a ja techerka od 18 juz w łóżku umyta mąż w delegacji bedzie dopiero w piatek zjadlam i czekam na seriale;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka idz na monitring,ale może udało sie czego Ci zycze:) Ja teraz wykąpie małego i też bede oglądac seriale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy a nawet jesli nie uda sie to i tak nie moge sie poddac chociaz to naprawde irytuje czlowieka ze tyle sie stara a tu nic ;/ mam kolezanke ktora tez sie stara wiec sie wspieramy nawzajem:) ja trzymam kciuki za Ciebie. Czyli ty Misia masz już dzieciatko? my dopiero sie staramy o pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie 18dc... czuję, że znów dupa w tym cyklu... wydaje mi się, że mój śluz jest nie taki jak powinien... chociaż nigdy gin nie pytała o mój śluz... już nic z tego nie wiem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no póki co mam 5 cykl starań i nic... i jak czytam o rozciągliwym śluzie przypominającym kurze białko to ja takiego nie obserwuje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×