Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dziękuję Silka :* Musi być dobrze!Wszystkim nam się uda! Musimy pamiętać ,że nawet po największej burzy zawsze wychodzi słońce :) Jakbyś miała facebooka albo nk to zapraszam :) wiesz gdzie masz pisać :) Dorotg a ten fioletowy to taki ciemny czy jasny? Mnie się zawsze podobał ale synowi nie.Ale teraz zmienił zdanie... a fioletu jeszcze w domciu nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki , ja już po wizycie i tak : usg owulacja dziś wystąpiła, :) gin kazał sie kochać , jak w tym cyklu sie również nie uda to wymazy i hsg potem ewentualnie inseminacja, gin mówi że nasionka m nie są zadawalające ani najgorsze tylko średnie , a tak pozatym testy owu mam negatywne cały czas i zero bólu owulacyjnego , pozdrawiam , miłego weekendu dziewuzki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- no moj fiolet jest ciemny taki troche jasniejszy od koloru denaturatu:P bezik-owocnego dzialania:) a wlasnie ,moze zaprosimy sie na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie dzisiaj pomyslałam ,ze te dziewczyny z forum co zaciazyly to juz sie nie odzywaja...:) ciekawe co u nich hanakali-a gdzie ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj paskudny dzień u nas leje już od samego rana :( Ja biegam po sklepach za folią.Dzisiaj chcę rozebrać łużko piętrowe bo syn już na nim nie śpi.Chcę go powijać we folię i na strych zanieść.Może się jeszcze kiedyś przyda :P Dorotq jestem za :) Więcej przesiaduje na nk ale facebook też może być :) Napisz mi na maila to sie odezwę :) Parę stron wcześniej go podałam. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Byłam dzisiaj u ginekologa i widziałam maluszka. Ma już 8 tyg i 3 dni i mierzy 2 cm::-) więc rośnie jak na drożdżach:-) a i słyszałam jak bije serduszko kruszyny:-) dziewczyny trzymam kciuki również za Was. Napewno Wam sie też uda. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, ale dzisiaj syf z gilem, śnieg wali cały dzień od rana, brrr... Silka, dzięki za miłe słowa. Maja - super, że wszystko gra, niech dalej rośnie zdrowo. Hi hi, 2 cm fasolka - pamiętam, moja też taka była. A teraz już panna 412 gramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- ide na poczte zaraz wysle ci wiadomosc misia podaj maila-to na nk lub fb sie zaprosimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,misia- wysłałam do ciebie wiadomosc na poczte,ale system jej nie puscil...nie wiem czemu... moze ty do mnie napisz:) kb417@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka-znalazlam cie:) zaraz wysle zaproszenie...mam nadzieje ,ze dobrze tarfilam i to ty jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzisiaj glowa boli....wypilismy wczoraj wino czerwone wytrawne ....a teraz kreciolki mam jakies ale wczoraj był u mni szczyt cyklu ,wiec wiecie czym sie skonczylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dopiero wstalam po wczorajszym weselu musze wkoncu cos zjesc obiad ugotowac. na weselu bylo takie malutkie dzieciatko miesieczne no i panna moloda tez w ciazy 8 tydzien. dorotq no mam nadzieje ze cos z tego bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a u mnie tez bez zmian okres spoznia sie neimilosiernie ale dzis zaczyna mnie bolec nie dow ytrzumanai wiec pewnie @ na zakrecie, kanai a u ciebie jak jestes juz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowo!!!! Dorotq nie umiałam Cię znależć... Odpisałam Ci na zaproszenie Tak to jestem ja :) Jak fajnie widzieć osobe z którą się zprzyjażniło na kafe :) Poślij moje dane Misi jak oczywiście chce. Stopkakropka to fajnie,że się wybawiłaś :) Ja za chwilę wyruszam do galeri... syn i ja potrzebujemy kurtek zimowych...Ja mam jasną ale po śmierci teścia nie wypada w niej chodzić. Mojemy mężusiowi śnił się tata i to że jestem w ciąży... yyyyy dobre haha U nas zima w pełni a ja nie mam na dworze nic pochowane :( Liście nie pograbione w altance nie pochowane masakra jakaś.Mam nadzieję że już jutro śniegu nie będzie... Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to widze ze nie tylko drogowców zaskoczyła zima ale i nas :D ja tez mam jeszcze z podwórka nie pochowane szpargaly a najbardziej to sie obawiam o kroliki bo nauczone sa biegac w zagrodzie a tu teraz w domku sa zamkniete i chyba szalu dostaja zreszta same sa w szoku bo pierwszy raz snieg widza i sie boja wyjsc:P kszewuszka oby sen męża sie spełnił gorąco Ci tego życzę :) a jeszcze sie dzisiaj dowiedzialam ze taka znajoma w 7 miesiacu ciazy musiala rodzic martwe dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×