Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Rany dziewczyny ale ulga...przestraszyłam sie bo moja siostra ma rocznego synka,czyli nie dawno była w ciąży a o takim badaniu nie słyszala,i sama tez nie miała robionego.Ale skoro to normalne to ok,ciekawe ile mnie skasują za takie badanie bo chodze prywatnie do lekarza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula te badania wprowadzili niedawno więc się nie martw:) kochana nie wiem ile kosztują bo ja robiłam w laboratorium u znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ ja na chwilke nie odzywam sie bo nic szczegolnego sie u mnie nie dzieje w szkole dobrze zaiczenia wporzadku wczoraj przygarnelam do domu ptaka szpaka malego bo kot go zaatakowal i skrzydelka mu poszarpal ale dzis czuje sie lepiej spiewa caly czas tylko nie ma sily jeszcze latac wiec zostanie z nami az mu sie polepszy :) czytam was czasmi ale tylko tak ogolnie co tam slychac u starych staraczek bo nowych za bardzo nie kojarze.Lepiej mi jest jak tylko czasmi sie odedzwe lub zagladne do was nie nakrecam sie az tak ale trzymam za was kciuki i mysle o was kochane buziaki i milego dnia wam zycze 👄 🌼 pozdrowionka dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq prześlij dane moje też,jeśli mycha chce??:) Mycha pewnie razem bedziemy testować i kropka też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!wpadłam sie przywitac i powiedziec Wam że już po zastrzyku..a własciwie dopiero:( bo na 9.00 miałam byc w szpitalu,ale lekarza nie było niestety!a nikt inny nic nie wiedział..także najpierw sobie poczekałam,pózniej wysłali mnie do apteki po zakup Methotrexat!gdzie sie okazało ze nie ma i do 17.00 miałam czekac...ŻENADAAA!jednak sie wku..iłam i rabanu narobiłam..bo z tego co wiem(od rejestratorki,która w piatek dzwoniła do mnie na która mam przyjść) to lekarz juz w piatek go zamawiał!no to się wygadałam...SORKI!ALE WIDZICIE JAK TO JEST...tak narzekałam na POLSKĄ słuzbe zdrowia..a tu to samo goowno!w kazdym razie juz mam dość tego wszystkiego i jezdżenia w ponad godzine w ta i sopwrotem..:( kurna jak beta do piatku nie spadnie to jeszcze 2 dawki mnie czekają (3 razy po 30mg)tego cholernego leku...Czuje sie ok.jutro do pracy..tylko troche noga pobolewa po tych 3 ukłuciach i głowa troche boli(ale to pewnie z tego stresu bardziej)W BRZUCHU KŁUJE:(jakies plamienie znów mam..Ach.. No nic to sie rozpisałam,idę sie położyć=może zasnę bo pół nocy nie zmrużyłam oka:0 P.S.może wie któras z was kochane jak to jest po tym leku..(skutki uboczne jakieś?i wogóle cokolwiek na temat LEKU METHOTREXAT.w inter.nie za duzo podczytałam(z reszta wole waszą opinię(lub znajomych,którzy mieli z nim stycznosć). to uciekam do wyrka.ZYCZĘ WAM WSZYSTKIM MIŁEGO RESZTY DZIONKA I WSZYSTKIEGO NAJNAJ!Poczytam Was kochane jak tylko lepiej sie poczuję i czas pozwoli,a wtedy i WAS CHCIAŁA BYM MIEC NA NK.CZY FB!jesli pozwolicie oczywiscie👄buziaczki i pozdrowienia dla kazdej z osobna.papaaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- ok wysle,napewno chce:) no ja teraz tez czekam do @ mam nadzieje ,ze nie przyjdzie prztytulanki były 2 dni po kolei w owulke wiec szansa jest -ale powiem wam ,ze jakos nie szczegolnie jestem nakrecona-az dziwne:) jedynym poznaniem u mnie ,ze byla owulka to sluz i bol jajnika:) nic wiecej nie robilam misia-poszlo do mychy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka- kochana witaj- ja pewnie ze chce:) wpadaj do mnie na nk albo fb:) moj mail kb417@wp.pl 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz lece po dziecko do szkoly, potem o 17 mam zebranie w szkole;/ wrr..nie mam ochoty isc ale musze bo to zebranie trojek klasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny ,ze fajnie jest miec taki psiapsiólki wirtualne jak wy ,mozna sie wygadac ,pogadac itp. wesprzec sie nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq wyslaam maila misia ale ja nie znam twojego maila albo jak dorotka mnie znajdzie to tobie mnie poleci nie wiem za bardzo jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj pierwszą rocznicę ślubu :) hihi Wczoraj wróciliśmy z gór...ehh odpoczęłam sobie:) aż nie chce się zaczynać tygodnia, ale tylko 3 dni... Z usg dałam sobie spokój, ale kusi mnie podjechać dzisiaj zobaczyć czy miałam ta owulkę. Zobaczę czy mi się będzie chciało, bo to dopiero po 20.... Mam mieszane uczucia, czasami myślę, że nie miałam potem, że jednak może i była...dzisiaj mam 14 dc i właśnie czuję jajniki i mam strasznie mokro...hehehe może właśnie teraz jest (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki , u mnie lipa starszna miałam w komp[ie 3 wirusy , wszystko musze od nowa programowa, na nk i fb nie mam konta , walcze dalej z kompem , pozdrawiam wszystkie skarbeńki , odezwe sie jak to ciulstwo naprawie a raczej mój m bo ja tak średnoi kumam te programy , u mnie po owulce potwierdzonej monitoringiem , pewno i tak 8 listopada zaczne 13 cykl starań już sie nie nakręcam tylko mam stracha przed hsg , odezwe sie jak wszystko w kompie poukładamy , miłegho dzionka :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq dziekuje juz zaakceptowalam :) misia wiec dorotqa ma mnie w znajpomych ostatnia wiec jak co to wyslij mi zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×