Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej:) U Mnie 25 dc dzisiaj ostatnia tabletka duphastonu Dorotq,kszewuszka,małpka,bezik,czapus,kania,teacherka,Silka🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dopiero teraz mam chwile wytchnienia we wszystich swietych mialam 16 osob na obiedzie latania sprzatania i wogole chociaz przez chwile sie odcielam od tematu ciazy i myslenia czy w poniedzialek pprzyjdzie @ czy moze jednak nie. pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ślę buziaczki jak tylko będę miała chwilke to sie odezwe. Mycha, Misia jak tam sie czujecie jakies przeczucia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ją chyba zafundowałam sobie zapalenie pęcherza. Trochę go czuje. Dziewczyny nie uwierzyćie. Moi sąsiedzi z drugiego bloku robią dyskotekę..-w dzień zaduszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,ja rycze od wczoraj....do tego dzień WSZYSTKICH ŚWIETYCH,,,.,....?A,ja nie kogłam być...u mojej Babci i bliskich...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłam=chciałam napisac.ze zmęczenia widzę chyba..zle...2 piwka wypiłam...na te stresy!a,moze i ze szczęścisa()beta hcg spadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KANIA=zapalenie pęcherza...pieczenie i ból w oddawaniu moczu...jak masz to do lekarza =globulki,lub lek powinien zapisać(ja ,jeszcze nie miałam -ale słyszałam=także =dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba jednak nie mam zapalenia pecherza na szczescie. bo zadnego bolu i pieczenia przy oddawaniu moczu nie mialam i nie mam. wczoraj to co chwile czulam pełny pecherz a jak zasiadalam to tylko odrobine sikałam. i jak sie polozylam do lozka to mialam taki ucisk w dole. ogolnie czulam sie przeziebiona wiec wypiłam ferwex. a dzisiaj czuje sie dobrze :) wiec tyklko duzo strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka przytulam Cię mocniutko, wiem co czujesz, bo ja pierwszy raz odkąd zmarła moja Mamusia nie mogłam być u niej w dniu Wszystkich Świętych i też czuję się z tym fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ale spokój na forum. Ja też co chwilę coś mam do zrobienia i załatwienia. Od paru dni czuję się bardzo słabo.....ciśnienie mam strasznie niskie 100/58, drga mi powieka w oku i lekko serce czuje ....w ogóle jestem śpiąca i osłabiona:( boje sie ze moze to od zwiekszonej dawki euthoryxu.....ehhhh, idę się zdrzemnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U Mnie 26dc,głowa Mnie boli rano znów kreciło mi sie w głowie,wirusy teraz panuja,że szok. A co u Was kobietki?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka to niemozliwe zeby od eutyroxu... od niego powinnas miec odwrotnie... mnostwo energii.. a moze nadal jest za malo albo tak jak ja masz klopot z przetwarzaniem ft4 w ft3? warto jeszcze sprawdzic czy nie brakuje Ci zelaza... zbadaj ferrytyne to bedziesz wiedziala jak Twoje zapasy do wykorzystania no i witamine b12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to forum zmienia nam sie ze starajacego na chorobowe hehehe normalnie wszystkie chorujemy, lub mamy jakies objawy przedgrypowe. ja dzisiaj czuje sie fatalnie. drugi raz w tym cylklu boli mnie jajnik, zaczal niedawno i do tego doszedl jeszcze bol podbrzusza... a poza tym glowa i słabo mi i ogolnie tak jakos nijak!!! ZYcze Wam zdrowia dziewczyny!!! niech nas nie łapie żadne chorubsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no ja nie wiem co sie dzieje ale juz 4 dni po kolei kładzie mnie w poludnie;/ wlasnie niedawno wstalam,doslownie nie moglam usiedziec polozylam sie i moment spie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca- przykro mi.... a ktory u ciebie dzien cyklu? ktora z was ma 23dc tak jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq -ja mam dzis 32 dc! Ja chyba tez chciałabym być śpiąca, dałoby mi to nadzieję, ale niestety czuję się wyśmienicie... Może za to u Ciebie coś jest na rzeczy? :) Oczekująca -szkoda, że tym razem się nie udało.. Kania -słuszna uwaga, forum się przekształca ;) ja jeszcze chora nie byłam w tym sezonie,kto do mnie dołączy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja jestem troche dalej bo 25 ale mysle ze tym razem cykl bedzie 30 dni ale ja nic nie czuje zeby sie zmienilo niestety... kurcze... kompletnie nie mam przeczucia czy paskuda nadejdzie czy tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups pomyłka: mam dziś 23 dzień. I tak jak Mycha nie mam przeczuć i nastawiam się na dłuższy cylk. Owulkę miałam w 17 dniu dopiero, wiem bo miałam monitoring u gina, bo cysty mam na jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups pomyłka: mam dziś 23 dzień. I tak jak Mycha nie mam przeczuć i nastawiam się na dłuższy cylk. Owulkę miałam w 17 dniu dopiero, wiem bo miałam monitoring u gina, bo cysty mam na jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×