Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia a tetsz sprswdxalas mad brzuchem? kania no to jak mi sie dzisiaj krecila nad brzuchem to moze akurat:-P jestem.kurde chyba swiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja mam rozne cykle od28- do 33. wg tego ze owulke mialam 17 dc to termin @mam na jutro.dzisiaj jest 31dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze szklanka wody to jak chcesz wiedziec ile bedziesz miala lat jak urodzisz pierwsze, drugie i kolejne dzieci w zaleznosci ile ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nigdy nie wiem jak to u mnie z owulka jest. Jak dostanę @ to w przyszły miesiac kupię sobie te testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poleccie jakis ciekawy film do obejrzenia, bo mam ochote na kolejna dawke kina :) a w tv dzis nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam! moj wybor padl na bajke :) MERIDA WALECZNA :) dosc nowa bajka ktora chcialam obejrzec mozliwe ze ja dostane @ na dniach bo brzuch mnie boli w dole i jajniki od czasu do czasu kluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a mozliwe calkiem mozliwe, ja w tym miesiacu podejrzewalam owulacje 6 dc bo wtedy bolaly mnie jajnki. ale z reszta ie wiem kiedy mialam faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik wata byla pyszna ale malo jej kupilam :0 ehhh juz do sklepu nie pojade, mysle jeszcze nad tostami hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Kania ja nawet nie wiedzialam ze wate mozna tak w sklepie kupic, ale teraz mi ochoty narobilas.w ogole ciagle cos slodkiego jem:) ale mialam weekend.POWODZ W DOMU !!! ale zaczne od poczatku. czuje sie tak jakbym pierwszy raz od piatku usiadla. mamy remont w domu tzn juz skonczony, kupilam mebelki do pokoiku dla malego no i zaczelo sie. ten pokoj byl wolny wiec bylo tam pranie i masa moich notatek i ksiazek, caly dzien i pol nocy to ukladalam a moj m wywozil do mojej mamy:) potem zakupy i malowanie. w sobote pieknie pomalowalismy pokoik na zółty kolor sliczny i moj m mial robic listwy. ja sobie spokojnie malowalam przedpokoj i nagle krzyk ze woda zebym zakrecila, a zawory sa na klatce no i trzeba miec klucz. my go mamy tylko pytanie gdzie?? okzazalo sie ze moj m przewiercil rure z goroca woda i ona caly czas na te swieze sciany leciala i na caly pokoj ehhh a moj m biedny poparzony trzymal dziurke :) . w koncu po 10 min znalazlam klucz i woda zakrecoca. mialam wizje rozwalania scian i sciagania podlogi drewnianej koszmar. na szczescie z pomoca wparowala moja mama ktora chyba z powolaniem sie minela i wyciela kawalek sciany i ufff okazalo sie ze mala dziurka w malej rurce. zakleila jakims czyms do rur i sytuacja opanowana. sciany wyschly,przedpokoj tez pomalowany ale jakas taka farba do d..py byla ze chyba ze 3 warstwy polozylismy. w koncu m dzis dokonczyl listwy, ja sprzatalam, ukladalam ciuchy pranie i dopiero teraz usiadlam, jestem wykonczona. ale za to bedziemy mieli cod ziecku opowiadac jak mu pokoik szykowalismy. teraz sie z tego smiejemy, ale krzyku bylo sporo. to taka historia ku przestrodze jak Wasi mezowie beda wiercic w scianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przesadzilam juz z jedzeniem... a w wacie cukrowej byl tatuaz... zrobilam sobie :) hahaha na raczce -> skrzynia skarbow i trupia czaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sie zastanawiam czy faktycznie to moje tsh co mam raz koło 3.5 a raz 4.49 czy to może być przeszkodą w zajściu w ciąże, endokrynolog mi powiedziała że nie jest złe, jutro powtarzam wyniki i robie podjazd do innego endokrynologa , kurcze ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×