Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

byłam u gin.. mówiła, że mam mały pęcherzyk i wątpi, żeby był dominujący i nie zdąży dorosnąć by pęknąć :( być może mam cykle bezowulacyjne... dostałam skierowania na badania hormonów z krwi... mam 3 razy w 3 cyklach badać krew i z tym wrócić... no chyba, że wcześniej się uda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za miłe słowo:* Wracamy z Wawy i jestem padnięta. Nagrania super!!! A okresu nie ma. Czuje że dostanę ale jestem strasznie nabuzowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus ja też raz na 3 monitoringi nie miałam owulacji....;/ Dzisiaj mój 1dc zadzwoniłam i umówiłam się do GAMETY w łodzi...za 2 tygodnie jedziemy, szkoda bo akurat będą płodne a mamy się wstrzymać, bo pewnie mój będzie musiał oddać jeszcze raz nasienie do ich badania...ale nie chce już dłużej czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus, teacherka mam nadzieje ze mi cos we czwartek konkretnego powie gina ja bym chciala jezdzic na monitoring bo niw wiedze innego wyjscia. czapus a gina nie mowila Ci nic o zastrzykach na wzrost pecherzykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko najlepszy osrodek w PL do leczenia nieplodnosci jest w bielsku bialej z tego co wiem. moja znajoma tam sie leczyla i wlasnie jest w ciazy :) chyba ze pomylilam nazwe miejscowosci ale chyba nie. moge sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko ja jeszcze moge dorzucic katowice klinika leczenia bezplodnosci moja siostra byla i bardzo sobie chwalila tyle ze im lekarz powiedzial po wszystkich mozliwych badaniach ze wszystko jest ok i poprostu maja sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zastrzykach na razie nic nie mówiła.. tylko o badaniach krwi.. inna gin zawsze mówiła, że pęcherzyki są ok, tylko nigdy nie byłam po owulacji by sprawdzić czy on pękł czy nie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale zmeczona jestem juz. nawet nie mam sily filmow ogladac. a mam stos ubran do prasowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ju ortopedy , mam wyniki badań................ we wtorek ide na nastawianie kręgów :( tsh po euthyroxie wzrosło w ciągu niecałego miesiące z 4.49 na 6.69 także lipa i prolaktyna :( :( 66 , także o dzidziusiu moge zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obejrzalam seriale i stwierdzilam ze jeszcze za chwilke zajrze do Was. Czapus no tak moze pecherzyk rosnie ale nie na tyle ze moglby peknac ja tez sie martwie jak to u mnie wyglada :( wszystko sie okarze w czwartek a jutro do dentysty ide i to mnie bardziej stresuje bo ja strasznie sie boje dentysty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła okrutnego na huj ja sie lecze jak i tak jest coraz gorzej i nie wiadomo dlaczego ............. w środe za tydzień mam endokrynologa po co tam ide to nie wiem , a dupa nie będe smęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania ja nie cierpie prasowac naprawde musze sie nastawic psychicznie do tej czynnosci :) od dzisiaj mi sie zaczal sluz plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,ja tylko na chwilke zajrzałam do Was.DOROTQ SKARBIE...🌼cóz napisac=sorki nie wiem=trzeba silnym być!wszystko bedzie dobrze,zobaczysz!BEZIKU KOCHANY!NIE ZAŁAMUJ SIĘ!KU..WA NO! DLACZEGO tak pod górkę nie raz jest..:(...ale nie ma co sie załamywać!lecz sie u endo!z czasem wszystko bedzie dobrze!MUSI! POZDRAWIAM wAS DZIEWCZYNKI WSZYSTKIE!BUZIACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacherka 23
jaka dawke tego euthyroxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEACHERKA=SKARBIE!przykro mi..własnie doczytałam...Ale!powolutku!poczekajcie moze z ta klinika...mnie juz z misiem tez zapisali,i co..?z niedowierzaniem wielkim=jednak w ciaże zaszłam!choc nie dawali duzych szans..no jaki finał to cóż..ale..nadzieja,zawsze musi być!wstrzymajcie się moze jeszcze trochę...poza tym nie wiem co doradzić..:(... ach...ŚCISKAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacherka 23
no wlasnie cos mi kojarzy ze raczej mala dawke..wydwje mi sie sie ze endykrynolog powinien zwiekszyc....ja mialam tsh 3.00 i mi zwikszyl do eyth.88 teraz mam ok...to chyba jest moja dawka bo sie generalnie lepiej czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacherka 23
juz nas zapisalam....nie chce czekac ;( juz mam dosyc...ciagle chodze smutna... ie moge sie na niczym skupic...wariuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle,ze powinien zwiekszyc dawkę.tez zaczynałam od 25..pózniej coraz wiecej,az tsh,t-3 t-4 sie unormowały,teraz mam 100 i o wieeeele lepiej sie czuję:)tzn.przed zabiegiem taka miałam a,teraz jeden dzień 100 a nast.75 i na zmiane narazie,dopuki nie skończę tabl.anty:(...(nie wiem czemu)w sumie..ale samopoczucie o niebo lepsze niz jak małe dawki leku.A,co do Waszejdecyzji...rozumiem=tez tak mielismy=jednak-widzisz!zdarza sie(w,najbardziej nieoczekiwanym momencie zycia....)tak jak u mnie!bylismy w szoku ze zaszłam!!!!!!!tylko 1 kochalismy sie !!!!!!!szok!no,a,że poroniłam to juz inna sprawa....ale=ZAWSZE TRZEBA MIEC NADZIEJE,ZE BEDZIE DOBRZE!LEPIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU=tez mam podobny problem...IDZ,IDż,nastawia kregi i bedziesz fit!co do brania eutyhoryxu..to dopiero 2 mc!daj czasu troszke..to sa hormony...z miesiaca na mc.bedzie coraz lepiej!Uwież:)jednak trzeba brac na czczo i najlepiej o tej samej porze,pół godzinki min.od pierwszego posiłku.wtedy działa najlepiej.buziaczek:)trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×