Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

wiem eh...też miałam te kołatania serca i duszności tydzień temu, narazie przeszły... ale ja chyba od leków no i nerwy też pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka spokojnie... daj sobie zrobic te badania... w klinice tez pewnie beda Ci robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki a orientujecie sie czy badanie z krwi na przeciwciała przeciwplemnikowe są wiarygodne ? mi gin je zlecał zrobiłam i ujemne były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze poplakalam sie .serce zaczelo nierowno bic - ogladam serial lekarze.ogladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Dzięki doroteq, że o mnie pamiętałaś 😍 ja miałam intensywny weekend i nawet czasu na internet nie było, ale już wracam do Was :) Która już nie śpi? ;) kawkę razem wypijemy- zgłaszać się kto chętny! I oczywiście wielkie gratulacje dla Mychy i Misi 👄 niech bobasy rosną zdrowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam z drogi do Warszawy. Jadę do studia na nagrania jaką to melodia. Mamy z grupa z bitwy na głosy nagrywać piosenki. A pomyślałam sobie że ciążą pochwalić się nie mogę to chociaż tym się pochwałę. Dla zainteresowanych wyjedźcie na youtube wreszcie sex bomb elblag i czekajcie na mój wykonanie poprzedzony wykonanie moich chłopaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie od 6 rano - norma. ale niestety ja do pracy sie zbieralam. na zadne kawki przed kompem nie mialam czasu. a teraz to siedze sobie juz spokojnie i moge poczytac ploteczki. ja tez wczoraj ogladalam lekarzy ale tylko poczatek bo tak mnie scielo ze nie mialam sily sie podniesc. i nie dokonczylam ogladania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem, kawe juz pilam bo w pracy juz dawno jestem:) wogole to ide jutro do dentysty i tak sie boje ze szok musze isc bo mnie zab boli:( fczoraj formatowalam kompa i spieprzylam go jeszcze bardziej niz byl spieprzony:D w czwartek do gina a to bedzie 11 dc to moze ten cykl bedzie dla mnie owocny:) pozdrawiam wszystkie dziewczynki:* Aga to Ty bralas udzial w bitwie na glosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ale super ja ogladalam bitwe na glosy:* tylko w sobote usnelam przed ogloszeniem wynikow hehhe:D a z kogo druzyny jestes? cos mi ten net nie bardzo dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Agnieszka gwiazdą, która ukradła show!" zgadzam się, świetny głos! i bombowo wyglądałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki , a ja zdycham brzuch bardzo boli w nocy miałam silny skurcz obu łydek do teraz nie moge ich ani napiąć ani dotknąć to nie pierwszy raz ,jeszcze afta w buzi mi sie zrobiła nic żreć nie moge , na 17 15 mam ortopede może coś wymyśli na te giry żeby nie bolały, w nocy mi sie śniło że miałam bliźniaki i mi je zabrali bo coś im było i musiały jeszcze w brzuszku posiedzieć a w łóżeczku zamiast dzieci były grube parówki .... głupie te sny mam strasznie , normalnie niewiem czy mam sie śmiać czy płakać :) zara oglądne filmik jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie na dobre @ brzuch boli:( kurde moja faza lut. trwa 16dni? zdycham aga - gratuluje:) bezik- no niezle masz sny..heheh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- no iezle- jak tam " zawylas" (nie mowie tego w zlym sensie):) to az mi ciarki przeszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiunia-no to mamy na naszym forum ''GWIAZDECZKĘ" Super :) Dorotq @ przyszła ? U mnie 14 dc i znowu pojawił się sluz płodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq teraz doczytałam :( Szkoda :( U mnie też raz ta faza trwała 16dni i nawet test robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- wlasnie dziwie sie,to ormalne? zeby tyle trwala? to mnie denerwuje bo mierze tempke 14 po oeul i jest wysoka i juz sie napalam a tu 17dfl dostaje @.. moze komorka sie zapladnie, tylko jej nie moze macica utrzymac? czy co ..kurde juz nie wiem ,musze poszukac po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam tez przepisu na murzynka albo jakies ciasto czekoladowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II faza - faza ciałka żółtego powinna trwać 12-16 dni.U 3% kobiet > trwa 11-17 dni. eee..to chyba jest dobrze u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie brzuch boli juz na @. to bedzie najbardziej przykra @ ze wszystkich... bo wczesniejsze przynajmniej niosły nadzieje na kolejny cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtedy zapisywałam obserwacje na ovu i ta faza była w normie... piszą od 10-16 to norma...więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana mama
Widzę , ze wy też się staracie, mogę się przyłączyć? Ja jestem w 8 d.c. :) Starań jeszcze nie zaczęliśmy w tym miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×