Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no widzisz dorotqa a ja jeszcze nie mam dziecka niby praca jest i tak sie jej trzymam bo czekam moze wkoncu uda sie zajsc w ciaze chociaz tak naprawde to jakby trafila sie jakas inna to bym zmienila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia no własnie we czwartek ide do gina bedzie to 11 dc jak myslisz powinny byc juz pecherzyki ? Misia super trzymam kciuki za Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia napawasz mnie optymizmem:) akurat w czwartek ide do lekarza i przyjezdza moj maż jak mi gina powie ze jest pecherzyk to normalnie moze wkoncu sie uda :) oby byl i oby rósł:) najwazniejsze jest pozytywne myslenie nawet w taki ponury dzien jak ten ;/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka duzo daje taki monitoring przynajmniej u Mnie wcześniej sie staraliśmy i nic a teraz przy monitoringu udało sie:)Ja wiem,ze trudno wierzyć,ale trzeba!!!!!Uda SIE KAŻDEJ!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka no wiem jak jest z ta praca.jakbym mogla cofnac czas to zdecydowalabym siena drugie dziecko za jakies 2lata od momentu urodzenia corki.ale nie bo przeciez mowilam.ze prava trzeba pracowacc bo kogo oni sobie znajda na moje miejsce bedzie im ciezko.a jak zamykali firme to mna sie nie przejmowali jak ja nimi.glupia bylam.do tej poru mialabym dwoje dzieci.wczesniej nawet nie myslalam ze tak to wszusto bedzie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie boli jak na okres , w sumie to miałam 1 dzień ale to w zeszłą środe , myślicie że może być tak długa przerwa i potem znowu @ ? czemu wszystko zawsze musi sie tak pieprzyć mycha współczxuje ci takiego zachowania mamy , nie rozumiem jak można krzywdzić tak bliską osobe , a słowa potrafią zranić i to czasem bardzo mocno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..kupilam test bo jest w promocji za 4.99 quik baby zrobie wiem ze bedzie neg.ale ......@nie ma dzisiaj 16dfl. tempka spadla ale tez nie musi oznaczac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale krwawienie normalne było tyle że na drugi dzień wszystko zniknęło ,mam nadzieje że to nie endomedrioza , musze zrobić wkońcu to hsg kurcze odkładam cały czas bo jestem tchurzem boje sie bólu , tego że źle wyjdzie..... dzisiaj jak zobaczyłam igłe to ręke wyrwałam babce , no ale że kobita fajna to mi darowała ale bolało jak cholera , ech dupa jestem nie baba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Misia dzieki monitoringowi bede wiedziala jak tam moja owu czy jest czy trzeba cos ja wspomoc:) dorotqa napewno znajdziesz jakas prace po nowym roku moze chetniej beda gdzies zatrudniac. ehh....... baby to zawsze maja pod górke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) MYCHA!!!!!!!!!!WIELKIE GRATULACJE!!!!!!BARDZO SIĘ CIESZĘ:)teraz tylko dbaj o siebie i nikim(nawet mamą)nie przejmuj się.niech maluszek zdrowo rośnie!SUPER WIADOMOŚĆ:) DOROTEQ SŁONKO=dopuki nie ma@ nic straconego!głowa do góry!trzymam kciukasy mocno by i Tobe sie udało!🌼 i,reszcie dziewczynek oczywiscie! Ściskam Was wszystkie. ps.gdzie jest ta NASZA MAŁPKA....?BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale miałam czytania do nadrobienia :) Mycha no to teraz Oficjalne Gratulacje :) Dorotq przykro mi :( mnie też jest smutno.... u nas w rodzinie pod koniec stycznia urodzi się dziewczynka... Cieszę się ale... cięzko jest echhh Niestety za sterami nie siedziałam :P taka dobra nie jestem :P Był ze mną pilot... Dzisiaj mam 13dc... śluz rozciągliwy był w 9,10,11,12dc dzisiaj nic.Jajniki nie bolały...dziwne to jakieś... dzisiaj jeszcze jestem taka spiąca,że masakra :( Nic nie zrobiłam...tylko bym spała,do tego do południa biegunka...teraz to mnie cała miednica boli... Pewmie jaikś wirus złapałam...Zmierzyłam sobie temperaturę pod pachą i 36,35!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq pszykro mi dziewczyny z mojego doswiatczenie musimy odposcic tym bardziej ze mierzycie temp sloz i testy owolacyjne same widzsicicie ze wam nie wychodzi trzeba odposcic wiem ze to nie latwe ale trzeba sprobowac ja zaczelam brac znowu wiesiolek moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie zaczyna @. kszewuszko dziekuje bardzo.mam madzieje ze wyjda. oczekujaca--nie moge tak odpuscic jjesli chce miec drugie dziecko bo moj zegar bolo.tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z hormonami ok.robilam.musze swojego m wyslac na badanie mysle ze tu tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dzisiaj u lekarza...i jestem szczerze rozczarowana:( w czerwcu mi mówił, że w listopadzie przejdziemy do konkretnych działań a on mi dzisiaj z kolejną listą badań wyskoczył....ja rozumiem, że te badania są potrzebne ale nie mógł mi od razu o nich wspomnieć tylko zwodzić do listopada...;/ teraz mam zlecony test penetracji na wrogość śluzu.....chyba zdecydujemy się jednak na klinikę.... smutno mi dzisiaj:( u mnie w pracy od września dzisiaj trzecia nauczycielka ogłosiła ciążę.....ja sie powoli zaczynam czuć gorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha gratulacje! teacherko i dorotq jakie poddawanie sie??? jakie poddawanie sie powiedzcie? ja jestem w tej chwili w jeszcze gorszej sytuacji niz Wy obie i nie poddaje sie!!! wierze ze bedzie dobrze, mysle o przyszlosci i powoli wyobrazam sobie jak to bedzie za chwle. i moje samopoczucie wcale nie przynosi mi powodow do radosci: od kilku dni boli mnie brzuch jak na @ a nawet gorzej a do tego od wczoraj mam jakies dziwne klucia i duszności w sercu i w klatce piersiowej. jutro dzwonie do kardiologa bo obawiam sie ze to nerwicowo lękowe bóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×