Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

patra-no niezle ale.mieliscie zabawy z tym.znajac mnie to pewnie bym sie wsciekla:-P hehe. oczekujaca-tak szybko mialabys owulke.nmoze zrob test owulac. ja przed chwila zmierzylam tem.(wiem ze liczy sie po nocy) i mam 37.3 ehhhh oby do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas jutro zaczyna sie 22 tydz. a oczywiscie nerwow bylo duzo nawet mnie ponioslo i mojego meza nawyzywalam, mialam potem wyrzuty sumienia :) na zgode mu pierozki zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glupiutka jak zaczelam ogladac filmy to wlasnie skonczylam, brzuch boli mnie strasznie mocno fest i musze juz spac isc ale ciezko sie oderwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Jak misia samopoczucie? niedługo zaczną się poranne mdłości;), mycha byłaś na becie? Dorotg dupka musi przepisać Ci lekarz, on Ci powie jak musisz go przyjmować , na pewno bierzesz go po owulacji . Kaniu widzę ,że u Ciebie coraz lepiej. Beziku już niedługo i zostaniesz mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)🌻 Ulęgałka pewnie bede miała mdłości bo z synkiem miałam wymioty...ale da sie przeżyć:D Dorotq gin musi Ci przepisać,Ja brałam od 16 dc do 25 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na becie bylam kolo 14 powinien byc wynik... niestety od rana mam wkurwa... moja boska mamuska... czasami mysle sobie ze ona to robi specjalnie... dorotek duphaston sie bierze 3 dni po owulce jesli wiadomo kiedy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam ale pracuje... ona potrafi byc czasem gorrsza od najgorszego pracodawcy... jak zacznie swoje wywody to nie ma ratunku... zaden argument nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam zeby wiedziecc kiedy isc do gina.moj przyjmuje tylko prywatnie. ale mam wku***a.znowu d**a.czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacanaodp
Cześć wiem, że nie jesteście jasnowidzami ale mam pytanie. niedawno (lipiec) odstawiłam tabl. antyk. @ miałam 24-27 październik, z moich obliczeń wynika, że kochałam się z mężem (do końca) w dni płodne - chyba jeszcze przed owulacją (załóżmy, że kochaliśmy się w niedzielę 4 listopada a w poniedziałek i wtorek miałam bardzo dużo śluzu - przypuszczam płodnego - bo wg. kalendarzyków owulację powinnam mieć 7/8 listopad) jaka jest szansa, że zaszłam w ciążę?? Pytam się bo jest coś co mnie nie pokoi tzn. przed owulacją czuję się taka nabrzmiała, kłuje mnie jajnik, piersi bolą i tym razem też tak było. Problem polega na tym, że strasznie się rozchorowałam i biorę antybiotyk i inne leki. Dziś jest 12 a mnie znowu piersi bolą nie jakoś bardzo ale je czuję... na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie a ja się schizuję. Możliwe żeby to leki tak działały czy może jednak ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha powiedz mamie ,że jesteś w ciąży i żeby ciebie nie denerwowała;) Dorotq idź do ginka i niech Ci przepisze go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek ponoc najlepiej pojsc od razu jak sie zaczyna @ gdyby chcial Ci robi badania hormonow bo czesc z nich robi sie w pierwszych dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka w poprzedniej ciazy jak jej tak powiedzialam to mi powiedziala ze mam sobie nie myslec ze jestem teraz jakas pierdolona krolewna... pare dni pozniej poronilam... ale to jej niczego nie nauczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) byłam dziś na badaniach tarczycy jutro albo po jutrze wyniki, przy okazji prolaktyne i morfologie zrobiłam, a na 17 15 jutro ortopeda a jak będe wyniki to endykronologa zahacze , a tak poza tym babeczki jesteście kochane i życze wam miłego dzionka i zero stresów choć wiem że to trudne nie denerwować sie ale może sie uda , olać wszystko i wszystkich ... :) buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku mam nadzieje ze bedziesz miala super wyniki... ja jutro tez endo zaliczam... na wszelki wypadek dzis wyniki powtorzylam choc tylko 2 tygodnie roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny trochę mnie nie było ale u mnie poprostu nic ciekawego :) Misia i Mycha gratuluje:* ja troche sie podlamalam bo tez juz bym chciala nosic fasolke w brzuchu czuc jak rosnie a tu nic:( w czwartek jade do lekarza moze cos mi pomoze :( taki smetny dzien:( hehe depresja jesienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie cisza.zla jestem od rana.narazie nie ide do gina.musze wstrzymac chyba starania.albo wogole odpuscic.mam jedno dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- gratuluje:) to juz nie chodzi o to ,ze starania nie wychodza...poprostu nie dam rady teraz...nie moge jednak ,moze za rok..zaczne znowu o ile wczesniej znowu nie bede sie napalała- kurde to jest silniejsze ode mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- podziwiam cie za odwage:) sama siedzialas za sterami?;) ja to nawet boje sie wsiasc do samolotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak jest dorqa ja tez się czasami tak napalam ze szok bo kolezanki juz maja jedna po drugiej w ciaze zachodzi a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopkakropka- ehh..ciezkie jest to zycie:( ja juz poprostu zalamuje rece nie wiem czy to dobry pomysl na drugie dziecko nie mam pracy .....ciezko jest cokolwiek znalezc...do tego kolejny problem to ,to ,ze jak juz jest jakas praca to do poznej godziny ...nie bedzie mial mi kto dziecka ze szkoly odebrac:( no zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×