Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kur ze chyba dziewczyny zapracowane.ja tez ostatnio jakos nie przesiaduje przrd kompem.u mnie ulalal...to juz 9dc;-) ale szybo leci czas....niedawno @byla a tu zaraz plodne.ogolnie mam jakiegos dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Byłam w banku zapłacić za te serwetki,które wczoraj zakupiłam.Dzisiaj ciąg dalszy ozdabiania :) ale wieczorkiem bo jeszcze dzisiaj mam zebranie w szkole. A tak mija właśnie 22dc :) do @ jeszcze tydzień. Misia daj znać... Dorotq nie łapac doła! Proszę o usmiech :) Oczekująca trzymam kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka superowo ze dziewczynka... ja tez bym chciala ale jestem przekonana na 100% ze bedzie u mnie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie :) Moja najlepsza psiapsiółeczka tak ma na imię :) Jak będzie dzidzia to będzie chrzestna :) Kinga tez mi się podoba :) A mojemu to Malwinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka :) ja mało sie odzywam bo nie mam o czym :( byłam wczoraj u ortopedy i zabiegi na 2 miechy z zakazem starań na ten czas , a o 17 dziś mam endokrynologa , sie zobaczy czy pomoże , dziewczynki gratuluje dzidziusiów :) życzę wam wszystkim dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze , buziaczki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko- ale super zdjecie:):) ja doła mam totalnego nawet nie mam ochoty robic moich lampionow:(:( masakra jakas dzisiaj bylam z kolezanka i jej dzieckiem- ma 2,5 tyg. ehh znowu sie napatrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotg ja sie napatrzę w styczniu...potem w lutym... i jeszcze dziewczynki... echhhh Misiu nic tylko się cieszyc kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co to za smęty!!! każdej się uda! Misia ,mycha i cimisia a Wy następne! nie ma innej możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za miłe słowa 🌻 powiem Wam Dziewczyny, że modlę się za Was i robiłam to już wcześniej, gdy byłam w gronie staraczek jeszcze.. i jeśli jesteście wierzące to, proszę, pomódlcie się i za mnie czasem, bo naprawdę się boję. Misia, Mycha kiedy ogłaszacie dobrą nowinę rodzinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamisia moi rodzice wiedzą:) Oczekująca Ja 5 dni przed @ miałam zawroty głowy i pół dnia przespałam no i nie dostałam każda kobieta jest inna:P Poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia moje gratulacje!!!! Ulęgałko ale super ze dziewcynka, sliczzne fotki, i imie Hania wg mnie jest piekne. My 29 idziemy na usg 4d wiec tez sie pochwale, u nas na 100 % facet i najprawdopodobnie bedzie Michał. Jutro mam wolne wiec pochodze po sklepach i poszukam rzeczy do decupage i chyba wezme sie za lampiony, tylko ze ja niestety nie mam talentu plasytcznego, zobacze co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję patra :) A kiedy Ty powiadomiłaś rodzinę? Inne brzuchatki też proszę o wypowiedź, jeśli macie ochotę podzielić się tym ze mną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ULEGAŁKO!SUPER FOTECZKA:)śliczna laleczka,aż łezka mi sie zakręciła:)Hania,to bardzo ładne imię:)zdrówka dla WAS!🌼 MISIA!ale masz super,ze widziałas serduszko:)niedługo tak jak ULEGAŁKA dodasz nam(mam nadzieję)swojego skarbka:)buziaczki i zdrówka!🌼 KRZEWUSZKO=Kinia tez b.ładne imię:)tak ma na imie córka mojej najlepszej przyjaciółki:)Malwinka też ok:)a,dlaczego piszesz ze 2-gi chłopiec bedzie na 100?🌼 BEZIKU!!!skarbie dlaczego staranka mósicie zawiesić..?co u ortopedy?jak po wizycie u endo???trzymaj sie dzielnie!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACA-SZCZĘŚLIWA=poczekaj najlepiej do terminu@ wiem,ze to ciężko ale tak bedzie najpewniej!CIERPLIWOŚCI!I POWODZENIA!:)niedługo (chyba)zmienisz nicka;)?na tylko SZCZĘŚLIWA?🌼 DOROTEK!ja tez dzis dołek mały,w nowej pracy była dzis szefowa z 16mc.córeczką...jaka słodak,ach... GŁOWA DO GÓRY KOCHANA!🌼 MYCHA!?jak sie czujesz????🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×