Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

bezik nawet nie masz pojecia jaki wymiar jest irokezów damskich zaje..fajne są te fryzurki i nie koniecznie krótkie nie jeszcze nie jestem u ciamisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temperatura na plusie cały dzień padało :O tylko czekać aż zamarznie i szklanka na jezdni i chodnikach się zrobi :O winko powiadasz dobrze brzmi :) mnie brzuch dzisiaj skręca więc nawet bym nie powąchała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallinka a gdzie ty mieszkasz? tzn jaki zakatek polski? my z niunia sluchamy koled plyte w lidlu dostalam no jak dziecko pojdzie spac to robimy sobie z mezulkiem kolacyjke i do niej cos mocniejszego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem dzisiaj mam 28 dc jutro 29 ale ja mam różnie od 30-40 dni wiec równie dobrze za 12 dni moge dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Bydgoszczy a Ty?. my już po kolacyjce muszę plan na jutro wymyślić na obchodzenie 1 rocznicy ślubu:P co prawda mamy w poniedzialek ale zanim wrócę z pracy będę po 17 obiad itp to juz nic sie nie bedzie chcialo jedynie jakieś mocniejsze % i do sypialni :P mam takie lampiony co sie puszcza w niebo myśle żeby u nas na wyspe młyńską sie przejść i tam je puścić też mamy taką starą kłódkę w kształcie serca i ją tam na moście umocować :P:P romantico spacerek i co dalej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na kolacje robicie dobrego ? my parówki jedli przed chwilą, na patelni podsmażyłam pierś z kurczaczka potem pieczarki cebulke , makaron z obiadu został ser mam pomidorki też to może na wieczór jakąś zapiekanke ulepie :) michelinka a bierzesz jakąś nospe czy cuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee....michellinka ja prawie z ukrainy:-P lublin bezik ja na kolacyje nie moge takich rzeczy bo bym spuchla:-P hehehe musze sie pilnowac z zarciem.....nie po to chudlam 23 kg:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ KRUSZYNKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super wieści i wspaniały prezent na Swięta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beZik tez tez tak chce a nie musze sie pilnowac:-[ wrrrr.... ale ja zawsze bylam przy kosci....ehhhh ja usypiam mala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki bardzo Wam dziekuje za dobre slowo i wsparcie... ze szpitala wyszlam w czwartek po awanturze z lekarzem ale nie mam sil tlumaczyc jak to wyszlo... znowu nie mialam zabiegu tylko tabletki... czuje sie jak by mi kto wycial serce i pol mozgu... dzialam jak robot... bede odzywala sie czesciej jak tylko sie troche ogarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie zawsze jak mialam oqulke albo .nadchodzila @ to wyskakiwaly mi syfki na szyi a teraz wyskoczyly mi trzy na buzi kurde ale wyglsdam :-[ masakra michellinka napisz mi swoje dane na poczte to cie znajde na fb . kb417@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha kochana dobrze ze sie odezwalas.....wspolczuje ci.... 🌻 przyjdzie kiedus ten dzien ze bedziemy miec te swoje brzdace...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś już mieć zaproszenie na fb ja z pryszczami wągrami i itp nie miałam nigdy problemów na szczęscie:P to jak dziecko usnie to heja i do przodu dorotq :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Przepraszam że się wpraszam do Waszego wątku, ale podczytuję go bo też staram się o dziecko. Widzę że nie jestem sama z problemami, wątpliwościami i lękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, witaj Agnes. Mycha przykro, że w tej tragedii musiałas jeszcze z lekarzami się użerać. Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Fajnie byłoby przyłączyć się do Was ale nie mam dostępu do internetu a jak już sąsiedzi mi użyczą to często śledzą każde kliknięcie, więc nie mogę być na bieżąco na forum. Jestem w pierwszym cyklu starań po poronieniu.Wcześniej zaszłam za pierwszym razem, więc mam nadzieję że wkrótce się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×