Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Cześć dziewczynki, dziękuję za życzenia, ahh coraz bliżej dołka... a ja jutro zaczynam 34 tc , czekam teraz na wasze II kreseczki. Minnie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki o 13:00. czekam i udaję przed wszystkimi że mnie to nie rusza. niestety rzeczywistość jest inna. staram sie nawet wmówić samej sobie że szanse na zajście za pierwszym podejściem są praktycznie znikome. w ogóle to o czym ja mówię. nie mam jeszcze zielonego pojęcia co znaczy czekać jak niektóre z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że wynik negatywny. 0,1. Ale czego można było się spodziewać . przede wszystkim za wcześnie. Nie panikować i czekać także tego czego potrzeba to dużo cierpliwości i duuuuużo bzykanka. i będzie dobrze. także dołączam do Was . A i jeszcze jedno - żadnych testów dopóki okres nie zacznie się spóźniać !!!! przynajmniej przez ??? tydzień . NO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh Minnie będzie ok :) co to pierwszy miesiąc hehehe ja po pierwszym bzykaniu w płodne to już mdłości miałam :D psycha potrafi zrobić swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki kochane :) Pozdrawiam Was gorąco. U mnie dziś powinna być @ ale nie ma póki co. Bolą mnie strasznie sutki i mam białą wydzielinę, co chwilę wydaje mi się, że to okres a to ta wydzielina... Cuda na kiju... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam świra... kuurcze chciałabym bardzo, ale nawet się nie nakręcam... dodam jeszcze do objawów ból pleców, ale na dole nad pupą... co Kochane myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czekałam na okres więc nie robiła... poczekam z testem bo i tak pewnie okres przyjdzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed okresem bolały mnie zawsze całe piersi, a teraz tylko brodawki, ale to tak bolą na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno po duphastonie do 5 dni się czeka na @, ale skoro mówisz że czujesz się inaczej to pewnie sie udalo :) Ja od 13 miesiecy czuję sie ciagle tak samo przed @, którą mam jak w zegarku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus rob tesciora jak najszybciej zebys mogla wrocic do dupka... jestem przekonana ze zobaczysz 2 krechy... zwlaszcza w zwiazku z brodawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus trzymam kciuki:) Ja po duphastonie pierwszy cykl dostałam 28 dc,a w drugim cyklu z duphastonem 9 dni mi sie spozniała @ i w 3 cyklu sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ulegałko spoznione ale szczere zyczonka..wszystkiego dobrego i szczesliwego rozwiazania:):* nie wchodzialam na forum bo jakos zaganiana osttanio jestem a poza tym nic ciekawego u mnie 17dc i temp.niska 36.4 owulki chyba nie bylo.. pozdrawiam czapus oby sie udalo,trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ ja w zasadzie z prośbą taką przychodzę, aby te z Was, które mnie mają na fb nie pisały przypadkiem coś na temat ciąży :) Jeszcze nie wszyscy u mnie wiedzą, a nie chciałabym, aby dowiedzieli się przez portal społecznościowy :) Przy okazji, że już tu zawitałam, wszystkich gorąco pozdrawiam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na wszelki wypadek piszę, bo z tego co widzę i tak nie poruszacie tematów z forum na fb :) i bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziś nadal nic... testowałam testem owulacyjnym bo miałam pod ręką ale dopiero ok 18 i nic nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko. pomógł Wam choć troszkę ten owufriend? .przydatny? czy nie warto. nie wiedziałam za bardzo na poczatku co to jest i wstydziłam się zapytać . teraz założyłam konto i tak myślę że może te wykresiki jak będę regularnie mierzyć temp. to mi moze pomogą? co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżek123
czapus na pewno ci się udało, mnie też bolały piersi, ale nie całe tylko same sutki i tak było w obydwu moich ciążach. Więc dobrze będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) U mnie po staremu 5dc @ się kończy :) Czapus trzymam kciuki!!! Ciamisia ja też jestem zdania,żeby prywatnych tematów nie poruszać na fb czy nk :) Minnie ja temperaturkę zapisuję...przynajmniej wiem,czy wszystko jest ok. Dzisiaj moja koleżanka o 10 ma cesarkę :) Ciekawe czy będzie dziewczynka jak jej mówili.Wczoraj dostałam smsa od kolejnej,że planowaną ma cesarkę na 27,28 lutego i mała już wazy 2500.A żona kuzyna ma rodzić na dniach i też dziewczynkę :) Pozdsrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Czapus i jak dzisiaj się czujesz? mam nadzieję ,że @ nie przyszła. Minnie mi ovufriend chyba pomógł , ja miałam nieregularne okresy, więc wszystko skrupulatnie zapisywałam,jak najbardziej możesz skorzystać, pamiętaj żeby mierzyć temperaturę w pochwie, bez wstawania( miej termometr pod ręką) o tej samej godzinie. Krzewuszko moja mała ważyła dwa tygodnie temu 2200 i lekarz powiedział ,że waga jest normalna , więc dzieciaczki są w normie. Dorotg dziękuję za życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koleżanka ma córeczkę Blankę :) Ma już 2 synów a ta ciąża to zaskoczenie ;) Mała ma 3250 i 53 :) A mnie zaczyna jajnik pobolewać... w 5dc?! masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×