Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kruszynko witaj 🌻 ale szybko zlecialo :-D maya10 super ze znowu sie starasz :-) i trzymam kciuki. hanakali witaj 🌻 u mnie nic nowego.dosc mam mierzenia tej tempki...wogole ten cykl jakis dziwny i te temperatury :'( zla jestem zaraz lece kupic wisnie od wczoraj robie dzemy :-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, pisze z tel wiec nie przejmujcie sie bledami ;) Widze ze dolaczyly do nas nowe staraczki i odezwaly sie stare;) Dorotq mam nadzieje ze na rocznice @ nie przyjdzie, wiem niestety jak to jest bo swoja przeplakalam, to byl 1dc akurat. Trzymam kciukasy. A swoja droga to rzeczywiscie zmobilizuj meza do badan, myslalam ze macie to juz za soba. Madziu fajnie ze pogoda nad morzem sie udala i mialas super urlop! Odpoczelas tez psychicznie a to bardzo wazne. Paula niedlugo chyba nastepna tura badan ;) A u nas pogoda super, dopiero dzis zachmurzenie z rana zobaczymy jak bedzie potem. Atrakcji mamy mnostwo, tropikana swietna, maly jezdzil na lodowisku, wczoraj bylo ognisko z fajnym zespolem a dzis plyniemy w siedmiogodzinny rejs do gizycka. Dwa dni przelezalam nad basenami, ale wchodzilam tylko do kolan. Relaksuje sie, juz mdlosci mniejsze. Zegnsm sie kochane i buziale dla was!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Kruszynko a jak się czujesz? Upały pewnie cię męczą.. Ja tez cię pamiętam jak pisalysmy :-) ja niedlugo po tobie też zaszlam w ciążę :-) a nastepna była hanakali mi jeszcze półtora miesiąca zostało :-D może 2 jak się uda i bez krążka:-) tobie to już się dluzy co? :-) a i tak szybko leci tem czas :-) niedlugo usciskasz swojego bąbla :-) życzę szybkiego brzproblemowego rozwiązania :-) a szpital masz wybrany? Czy na żywioł idziesz :-D Hanakali a ty jak się czujesz? U mnie znów upał się robi :-( Pamiętam jeszcze w podobnym czasie tak jak my zaszła amazingcrazy kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki . temp. mi zwarjowala od paru dni mam 37.6 korci zeby zrobic test ale nie wyjdzie bo za wczesnie . @ planowana ma na 8 sierpnia zobaczymy . czuje sie jakos takos ale to pewnie przez d*phaston . a co tam u ulegalki ? pisze jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) pamietam , ze byla w ciazy . kazdnej z nas sie uda tylko nie wolno sie poddawac . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Duszak- fajnie ,ze odpoczywasz i sie relaksujesz:) a najwazniejsze ,ze mdlosci przeszly:) oj mojego to cizko zagonic na to badanie jeszcze jakis czas temu chcial ale jakos tez odwlekl :( michallinka -ja pamietam amazingcrazy -ale ona cos sie nie odzywa ciekawe co u niej maya10- ja mam trmin na 7.08.u mnie dzisiaj 22dc i tempka 36.8 a u ciebie taka wysoka? 37,6??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od paczatku czklu nie mialam ponizej 37nie wiem co o tym sadzic . moze taka moja uroda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poczatku cyklu mam taka temperature takze nie wiem co o tym sadzic . nie schodzi ponizej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Witam :) mój cykl trwa ok 30-31 dni dziś mam 22 dc wczoraj miałam pełny stosunek z mężem czy mogę być w ciąży? Powiem tak w tym miesiącu brałam antybiotyk czy mogło mi sie przesunąć o pare dni do wczoraj miałam ból jajników jak na okres a dziś od rana nic żadnego bólu. Co o tym myślicie bardzo chcielibyśmy mieć dziecko.Proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak od czasu do czasu bezikmalinowy nie wiem co o tym sadzic . robilam badanie krwi na hormony ale wyniki dopiero we wtorek bo u nas jest bank holiday w poniedzialek . a co do mojej gromadki zawsze z mezem chcielismy miec 3 dzieci :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pełna chata :-D ja jestem jedynaczka i maz też jedynakiem więc chcieibysmy mieć 2 dzieci a jak to wyjdzie to się okaże.. Narazie czekam z utęsknieniem na swojego 1 synka :-D Dziewczyny te które juz Były w ciąży powiedzcie mi czy też was bolało krocze? Jestem w 31 tyg a już tak od 2 tyg mnie boli :-( muszę we wtorek lekarki się zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to bolalo mnie z coreczka i z syneczkiem tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Jak to u was było jest to możliwe proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
co wy o tym myślicie. Proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesadze teraz powinnas już mieć ten okres nie plodny do miesiaczki.zrób najwyżej test za półtora tygodnia wcześniej nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
oj bardzo bym chciała żeby jedak dało rade męża mam rzadko w domku bo dużo pracuje i ciężko nam się zgrać.Dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
A no własnie więc kiedy sie tylko da to korzystam teraz mam go od wczoraj i bede korzystać choć watpie żeby coś wykiełkowało z tego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, fajnie, ze oddzywaja sie "stare" staraczki. Oczywiscie, ze Was pamietam, ja dlugo po cichu podczytywalam forum, zanim sie zdecydowalam sie napisac :) Wczoraj dzien byl lepszy, do czasu, az nie dostalam telefonu z pracy, tak sie zdenerwowalam, ze zoladek mnie rozbolal i zaczely mi sie rewolucje jelitowe. Juz wiem, ze jak wroce ze zwolnienia, to dostane wypowiedzenie. No trudno. Musze przeciagnac L4 i sprezyc sie z ciaza. Nie mam sily szukac nowej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam szczerze , ze pare dni Was szukalam :) . znow boli mnie glowa . m zrobil po kawce mam nadzieje , ze mi przejdzie nie chce juz zadnych proszkow brac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya cibie glowa a mnie zmoglo ..padlam jak scierka...chyba z godzinke spalam...ide zrobie sobie kawe dzis juz 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda okropna deszcz slonce deszcz i tak caly dzien . pewnie od tego wogole jakos sie czuje dziwnie dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przez tą pogodę chyba mamy złe samopoczucie, nawet ochoty na przytulaski w taki upał nie ma, a ovulka się zbliża, hahaha :) Przed długi weekendem sierpniowym czeka mnie druga tura badań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj skwar, nawet na taras nie chce sie wychodzic. Za goraco. Brzuch mnie dolem boli,moze prze d*phaston. Moze w poniedzialek uda mi sie dostac do gina. Wkurzona jestem, ze troche na sile bede musiala przeciagnac zwolnienie. Mysle, ze w polowie sierpnia bede miala histeroskopie, to dostane 2 lub nawet 3 tygodnie zwolnienia. A co we wrzesniu? Wolalabym uniknac stresu przed kolejna IUI, po prostu musi sie udac. Zbiera mnie na wymioty, jak sobie pomysle co beda wyprawiac przy rozliczaniu sie - niestety to nie sa normalni ludzie. Nigdy nie bylam w takiej sytuacji i nie musialam kombinowac na sile. Wolalabym jednak byc w ciazy z umowa na czas nieokreslony. Ech.. Popieprzone to wszystko. I jak mam wrocic do rownowagi psychicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka współczuję Ci z tą pracą, a w ciążę najlepiej zajść przy um na czas nieokreślony-też jestem tego zdania :( A w pracy zawsze tak jest, możesz być pracownikiem roku, ale jak odchodzisz to zaczynają się problemy i wszystko co złe będzie na Ciebie, przykre, ale prawdziwe. Trzymaj się, jakoś sobie z tym wszystkim poradzisz, nie ma innej opcji, a najlepiej jakbyś zdążyła zaciazyc przed otrzymaniem wypowiedzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezikumalinowy 🌻, najserdeczniejsze zyczenia w dniu urodzin. Przede wszystkim upragnionego bobasa, zdrowia , milosci i spelnienia wszystkim najskrytszych marzen. 😘 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×