Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nie wiem ja nie słyszałam zeby tak ktos miał okres na raty jak dostajesz to leci:p a nie sie przerywa...no chyba ze juz tak miałas...a ja przy pierwszej ciąży tak właśnie miałam ze w terminie mniej więcej pojawiło sie plamienia i kooooonnnieeecccc!!! zrobiłam test i 2 krechy pamietam jak dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciala... zobacze , jak sie dzisiaj rozwinie sytuacja. Nie, wcześniej tak nie miewałam. Sama już nie wiem co myśleć. Muszę czekać na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień przed terminem miesiączki. Robiłam dlatego, że źle się czułam . W tym cyklu nie długo po owulacji zaczęły mnie boleć jajniki itd (pisałam o tym wcześniej). Dałam sobie spokój z myśleniem o dziecku, jak ostatni test wyszedł negatywnie. Jestem umówiona na wtorek do lekarza, bo się martwiłam,że coś nie tak. No a wczoraj to plamienie. Poczekam . Jeśli dzisiaj nie dostanę normalnie @ to jutro robię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie czuję się tak sobie, męczy mnie ból podbrzusza od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Co tam u Was:)?Ja właśnie wstałam i piję kawkę:) Z samego rana takie wiadomości...aż płakać się chce...ale wiedziałam,że matka Madzi nie jest wiarygodną osobą,od samego początku mi śmierdziała,nie myliłam się:(Tylko dzieciątka szkoda...nawet jeśli to był nieszczęśliwy wypadek,to powinna pogotowie wezwać,a nie taką kruszynkę do lasu wyrzucić!!!Masakra...nawet pisać na ten temat się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebza rób jutro z rana test.... chociaż jak miałabyś byc teraz w ciązy a te plamienia to zagnieżdżenie zarodka to nawet jak bys teraz zrobiła to mysle ze byłby pozytywny:) trzymam kciuki za to....:) kruszynka tak to fakt o czym piszesz ...normalny odruch zdrowego człowieka to wołanie o pomoc...zobaczymy czy wogóle sie znajda zwłoki małej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I coś mi tu znowu nie pasuje...powiedziała,że po kąpieli dziecko wypadło jej ze śliskiego kocyka.Ja nie mam dziecka...ale chyba dzieci kąpię się przed spaniem tak ok 19?Dlaczego ona kąpała małą o 16?I dziecko po kąpieli zawija się w ręcznik?Nie w kocyk... Ona chyba znowu coś wymyśliła...ciała jeszcze nie znaleźli.Może ona je skatowała?Może sprzedała? Już nie wiem co mam myśleć?! Ale non stop siedzi mi to w głowie...ja się tyle staram o dzieciątko,a ona tak postępuje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! właśnie oglądam telewizję, matko jak tak można zrobić! i jeszcze nagłośnili o w telewizji!! teraz ojca pokazują, ble ... mi się wydaję ,że ona to dziecko sprzedała. Sama nie wiem co o tym myśleć. Sebza mam nadzieję ,że to zagnieżdżenie, ja miałam podobnie w tamtym cyklu , 20 grudnia wyciekła i biała wydzielina z kropkami krwi tylko w kolorze brunatnym i myślałam ,że to zagnieżdżenie a później pojawiła się plamka i okazało się ,że okres u mnie się rozkręcał 2 dni i ostatecznie dostałam 23 grudnia ale trzymam kciuki!!!!:)U mnie po staremu , rano zapiekł jajnik i tyle ... w poniedziałek pójdę do lekarza:( mojemu mężowi dzisiaj nie odpalił samochód musiał taksówką jechać. Kiedy ta wiosna do nas przyjdzie? Czernulko a w ciąży można się szczepić? Robię sobie kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ulegalka to tak jak mojemu tez nie odpalil samochod i taxi musial do pracy jechac u nas dzisiaj zimno i mróz chyba zima z opóznieniem przyjdzie:( biegaczka mysl pozytywnie tyle meza meczylas wiec moze cos wyszlo:) silka a wiec ty tez do brzuchatek dolaczasz?;) sebza ty rób tescior bo tak jak mówi biegusia ze to zagniezdzenie:) emachines- czekaj cierpiliwie bedziemy testowac razem jak cos :P nika do tabelki sie wkoncu zapisz!!!!!! buziaki kochana:* a mnie dzisiaj juz nic nie boli tylko mam taki sluz jak ty biegusia:( wczoraj zaszczepilyscie we mnie nutke nadzieji ze moze to ciaza ze teraz siedze i mysle ale w przyszly piatek bede w polsce u lekarza dzien przed@ wiec moze cos tam wykryje choc watpie jakos mi ciezko mi w to wierzyc ale nadzieje mam:) to co stalo sie z madzia to jakies chore cala polska wspulczuje matece ze jej dziecko porwali a teraz ze przez przypadek dziecko jej sie wyslizgnelo..... dla mnie jest to nie do pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi czy ja moge z moim kochanym sie kochac teraz...bo sama nie wiem...głupio pytać ...ale szczerze powiem ze naprawde nie wiem...nie chce zeby to cos zaszkodziło gdybym tak doszło do zapłodnienia ...juz dmucham na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście biegusia ,że możesz ,nie będzie przeszkadzać fasolince:), pod koniec nie można bo grozi wczesnym porodem:), siłujcie się :) Co ja mam zrobić może dzisiaj iść do ginka czy poczekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem w szoku . wiedzialam ze cosik nie tak z ta matka. ale naskrobalyscie .moj maz na wolne to dzisiaj do GP pojade .wlasnie dzwonilam i jade na 5 . ide wstawiac fasolke po bretonsku bo mi sie chce hihi. widze ze grono brzuszkow bedzie sie powiekszac &&&&&& kciukasy trzymam . milego dnia dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia kochaj sie teraz poki jeszcze mozesz potem tak jak ulegalka mowi ponoc sperma przyspiesz poród juz pod koniec ciazy( słowa lekarza) ulegalak to ja masz mozliwosc to idz dzisiaj bo ty @ nie masz od grudnia wiec po co czekac tak bedziesz wiedziala co jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka ja bym poszla dzisiaj . idz . za dlugo nie masz miesiaczki . idz bedziesz spokojniejsza i my bedziemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prawie caly czas czuje takie leeeeciutkie jakby pulsowanie jajnika, nie klucie ale cmienie...moze zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia ja jak zaszlam w ciaze to lekarz mi powiedzial zeby wstrzymac sie ze wspolzyciem gdzies do 12 tyg ciazy.podobno podczas stosunku macica ma skurcze ktore moga prowadzic do poronienia.wiec my w celibacie zylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ostatnio tez cos o tym wyczytalam ze takie skurcze podczas seksiku powoduja jakies ruchy macicy i ze moze ona wydalic zaplodnione jajeczko i sugeruje sie by w momencie podejrzen co do ciazy powstrzymywac sie od bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak tez gdzieś czytałam ema... czyli celibat hehhe a dzis chata wolna uuu...ulegalka lec do GIN czym prędzej nie czekaj ... będziesz spokojniejsza i my tez dokładnie...informuj na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej muszę nogi ogolić, depiluję woskiem a tak będę musiała machnąć maszynką. A może jutro test zrobię jak nie wykażę nic to może na wywołanie mi coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ulęgalka gol te nogi a jak nie to jakies podkolanówki se wciagnij co sie przejmujesz zwriowańcu jeden:p wazne zebys wiedziała co sie tam u Ciebie kochana w tym środeczku dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażasz sobie begusia mnie z nieogolonymi i zaciągniętymi podkolanówkami na samolocie?kupe śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ten moj brzuch mnie martwi:( tak mnie momentami ciągnie w dole.kurde jak nie minie pewnie bede musiala sie wybrac do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ten moj brzuch mnie martwi:( tak mnie momentami ciągnie w dole.kurde jak nie minie pewnie bede musiala sie wybrac do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema sprowadzam Ciebie do porządku...niemyślec, nienakręcać sie...rozkaz...zajmij sie czyms...no chyba ze to na @ to bardziej prawdopodobne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie nakrecam:) na @inaczej brzuch boli:)biore pod uwage tylko jakas infekcje lub zapalenie. mam duzo bialego sluzu wiec @zbliza sie duzymi krokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiam was dziewczyny.do pracy ide.wieczorem nadrobie wszystkie zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×